Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Zdjęcie zaginionego kota
Zaginione-znalezione zwierzęta

6 lipca 2019r. z ul. Wiatracznej zaginął roczny, biały kotek Maurycy z czarnym ogonkiem, czarnym lewym uchem i czarną łatką na prawym udzie tylnej łapy. Ma czerwoną obrożę z adresatką oraz chipa. Prosimy o kontakt, jeśli ktoś go widział tel. 515241881.

Zdjęcie dużego, rudego kota
Zaginione-znalezione zwierzęta

W niedziele rano 7.04.2019 r. kot wyszedł z domu i nie wrócił. Ostatni raz widziany był koło godziny 18:00 w parku „Zielony Dołek” przy ul. Krótkiej. Duży rudy kot z lekkim zezem, waga około 6kg, kot jest bardzo towarzyski i kontaktowy.

 

Herb Miasta Milanówka
Ochrona środowiskaUrząd Miasta

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety, która pomoże nam w zdiagnozowaniu głównych źródeł emisji i poprawie efektywności energetycznej obiektów na obszarze Gminy. Warto zaangażować się w tak ważne przedsięwzięcie, jakim jest aktualizowany dokument Planu Gospodarki Niskoemisyjnej.

Ulotka informująca o zamarzających sosnach
Ochrona środowiskaUrząd Miasta

Obserwowane w ostatnim czasie rude i przebarwione korony sosen to w dużej mierze wynik działalności kornika ostrozębnego. Owad ten jest zaliczany do „szkodników wtórnych” sosny, przeważnie zasiedla drzewa osłabione w wyniku różnych zjawisk (susza, pożar, zanieczyszczenia przemysłowe, smog, itp.)

Herb Miasta Milanówka
Ochrona środowiskaUrząd Miasta

Przypominamy o konsultacjach projektu zaktualizowanego Planu Gospodarki Niskoemisyjnej Gminy Milanówek (PGN), które odbędą się w terminie od 19.02.2019 r. do 12.03.2019 r. do godz. 16:00.

Pies
Zaginione-znalezione zwierzęta

W dniu 25.02.2018 około godz. 17.45 na ul. Owczarskiej został odłowiony pies (podobny do owczarka niemieckiego). Obecnie przebywa w schronisku, czeka na swojego właściciela.

Kot
Zaginione-znalezione zwierzęta

W dniu 21 lutego na ul. Wojska Polskiego zaginęła kotka. Kotka czarno-rudo-biała (przez środek grzbietu czarna pręga, boki czarne ślimaki, białe łapki i brzuszek). Miała pomarańczową obróżkę z dzwoneczkiem. Dla znalazcy nagroda. Kontakt: 512006501.

Kot
Zaginione-znalezione zwierzęta

W grudniu kot ten przybłąkał się do mieszańców Milanówka, przyszedł najprawdopodobniej z okolic ogródków działkowych przy ul. Partyzantów. Jest w dobrej kondycji, zadbany i odżywiony, co wskazuje na to, że posiada właściciela, który być może na niego czeka. W razie informacji prosimy o kontakt z Referatem Ochrony Środowiska UM, tel. 22758 30 61 wew. 204, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pies
Zaginione-znalezione zwierzęta

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Milanówku pilnie poszukuje domu dla suczki Dory. Dora ma 7 lat, ale czuje się na 3 lata! Jest zdrową, wesołą, miłą i zadbaną sunią, chętną do spacerów, zabawy. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Jest wysterylizowana. Dora należy do rodziny mieszkającej w Milanówku, która jednak ze względu na podeszły wiek i kłopoty zdrowotne nie może jej dłużej zapewnić opieki. Suczka może zamieszkać w domu, ale i w budzie, w ogrodzie pod warunkiem, że będzie miała kontakt z człowiekiem i regularne spacery. Bliższe informacje: 608091479 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..