Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Przywrócenie stałej trasy autobusów - grafika

Uprzejmie informujemy, że w związku z zakończeniem większości prac przy parkingu P&R na ul. Warszawskiej od strony ul. Brzozowej – autobusy GPA wracają na stałe trasy w rejonie ulicy Warszawskiej.

Zmiana trasy autobusów - 28.10-2.11.2022 r. - grafika

Szanowni Państwo, Urząd Miasta Milanówka informuje, iż od piątku 28 października 2022 r. od godziny 12:00 do środy 2 listopada 2022 r. do godziny 12:00, autobusy linii 16 w rejonie cmentarza kursować będą trasą objazdową.

Zmiana rozkładu jazdy linii autobusowych - grafika

Informujemy, że z dniem 1 stycznia 2022 r. zmianie ulegają rozkłady jazdy linii autobusowych, które kursują na terenie Milanówka.

Komunikacja miejska w dniach 29.10-02.11.2021 r. - grafika

Szanowni Państwo, informujemy, że od dnia 29 października (piątek) od początku kursowania do 2 listopada (wtorek) 2021 r. do końca kursowania, autobusy linii "A" w rejonie cmentarza będą jeździć linią objazdową.

Punkty za lojalność - grafika

Program „Młody Podróżnik” jest częścią projektu YOUMOBIL, którego celem jest propagowanie transportu kolejowego wśród młodzieży. Organizatorzy programu chcą nagradzać tych, którzy w swych wyborach dotyczących mobilności konsekwentnie wybierają kolej.

Informacja nt. rocznego rozkładu jazdy pociągów WKD (od 13.12.2020) - grafika

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, że od dnia 13.12.2020 (niedziela) obowiązuje nowy roczny rozkład jazdy pociągów WKD (sezon 2020/2021), w ramach którego utrzymana zostanie bez zmian dotychczasowa organizacja ruchu, zakładająca uruchomienie łącznie 14 obiegów taboru, wydawanych do ruchu w dni powszednie, w porze szczytów przewozowych. Oznacza to utrzymanie największego w historii spółki WKD, od momentu rozpoczęcia samodzielnej działalności gospodarczej, w ramach całorocznego planu eksploatacyjnego, zaangażowania taboru kolejowego dla celów związanych z obsługą linii kolejowej – równocześnie przez 14 pojazdów.

Nowy rozkład jazdy autobusów miejskich - grafika

Informujemy, że od 1 stycznia 2021 roku obowiązuje nowy rozkład jazdy autobudów miejskich linii A i B.

Ograniczenia w transporcie publicznym - grafika

W związku z obostrzeniami wprowadzonymi na czas pandemii COVID-19, przypominamy o ograniczeniach w transporcie publicznym.

Konkurs

Warszawska Kolej Dojazdowa zaprasza najmłodszych podróżnych do wspólnej zabawy "Wakacje z WuKaDką"

Informacja w sprawie zmiany organizacji ruchu pociągów na linii WKD od 11 kwietnia do odwołania - grafika

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, że decyzją Zarządu spółki WKD, w porozumieniu z Organizatorem przewozów, tj. Samorządem Województwa Mazowieckiego, od dnia 11 kwietnia br. do odwołania – w zależności od dalszych decyzji właściwych organów administracji państwowej w zakresie sytuacji epidemiologicznej w kraju – na linii WKD zostanie utrzymana, wprowadzona z dniem 21 marca, jako podstawowa dla wszystkich dni, organizacja ruchu pociągów według rozkładu jazdy obowiązującego w soboty, niedziele i święta.