Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Bezpłatne szkolenie

Zakład Ubezpieczeń Społecznych serdecznie zaprasza na bezpłatne jednodniowe szkolenie pt. "e-Akta - zmiany w zasadach przechowywania i elektronizacja akt pracowniczych".

Bezpłatne szkolenie

Zapraszamy na bezpłatnie szkolenie dotyczące "Kontaktów z mediami".

Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców - październik 2017 r. - grafika

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w bezpłatnych szkoleniach organizowanych przez m. st. Warszawa.

IX edycja konkursu Innowator Mazowsza - grafika

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego zaprasza do udziału w IX edycji konkursu Innowator Mazowsza.

17th International Electricity Exhibition of Iran w Teheranie - grafika

Agencja SOMA zaprasza do udziału w misji polskich przedsiębiorców na największe targi elektryczne i elektrotechniczne w regionie – 17. edycję International Electricity Exhibition of Iran (IEE) w Teheranie, które odbędą się w dniach 3-7 listopada 2017 r. Sposób organizacji wyjazdu i płatności umożliwia ubieganie się o dofinansowanie z programów pomocowych.

Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców - lipiec 2017 r. - grafika

Zapraszamy przedsiębiorców oraz przedstawicieli gmin do udziału w bezpłatnych szkoleniach organizowanych w Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie.

Business Hive - pierwsze spotkanie Zielonego Klubu powiatu grodziskiego - grafika

WGM Business Hive ma przyjemność zaprosić wszystkich przedsiębiorców z powiatu grodziskiego i okolic, na pierwsze historyczne spotkanie Zielonego Klubu powiatu grodziskiego, które odbędzie się 22 czerwca 2017 r. (czwartek)  w godz. 18:00-21:00 w Restauracji Blueberry Duck (Willa Borówka, Królowej Jadwigi 5).

Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców - czerwiec 2017 r. - grafika

Zapraszamy przedsiębiorców oraz przedstawicieli gmin do udziału w bezpłatnych szkoleniach organizowanych w Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie.