Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Logo Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Zakład Ubezpieczeń Społecznych serdecznie zaprasza na bezpłatne jednodniowe szkolenie pt. "e-Akta - zmiany w zasadach przechowywania i elektronizacja akt pracowniczych".

Plakat informujący o bezpłatnym szkoleniu

Zapraszamy na bezpłatnie szkolenie dotyczące "Kontaktów z mediami".

Plakat

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w bezpłatnych szkoleniach organizowanych przez m. st. Warszawa.

Logo konkursu Innowator Mazowsza

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego zaprasza do udziału w IX edycji konkursu Innowator Mazowsza.

Logo IEE Tehran

Agencja SOMA zaprasza do udziału w misji polskich przedsiębiorców na największe targi elektryczne i elektrotechniczne w regionie – 17. edycję International Electricity Exhibition of Iran (IEE) w Teheranie, które odbędą się w dniach 3-7 listopada 2017 r. Sposób organizacji wyjazdu i płatności umożliwia ubieganie się o dofinansowanie z programów pomocowych.

Plakat z programem szkoleń

Zapraszamy przedsiębiorców oraz przedstawicieli gmin do udziału w bezpłatnych szkoleniach organizowanych w Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie.

Plakat informujący o wydarzeniu

WGM Business Hive ma przyjemność zaprosić wszystkich przedsiębiorców z powiatu grodziskiego i okolic, na pierwsze historyczne spotkanie Zielonego Klubu powiatu grodziskiego, które odbędzie się 22 czerwca 2017 r. (czwartek)  w godz. 18:00-21:00 w Restauracji Blueberry Duck (Willa Borówka, Królowej Jadwigi 5).

Plakat informujący o szkoleniach

Zapraszamy przedsiębiorców oraz przedstawicieli gmin do udziału w bezpłatnych szkoleniach organizowanych w Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie.