Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Zdjęcie przedstawiające alkomat
Bezpieczeństwo akt

5 sierpnia br. ok. godz. 23:55 dyżurny Straży Miejskiej odebrał zgłoszenie mieszkanki Milanówka, że na ul. Grudowskiej mężczyzna prawdopodobnie „po spożyciu” próbuje oddalić się skuterem.

Zdjęcie hodowli marihuany
Bezpieczeństwo akt

Niecodzienny obrót zdarzeń przybrała jedna z interwencji Strażników Miejskich z Milanówka.

Zdjęcie węża
Bezpieczeństwo akt

31 lipca około godz. 12:00 zaniepokojony mieszkaniec Milanówka z ul. Wiatracznej poinformował dyżurnego Straży Miejskiej, że na terenie jego posesji zadomowił się wąż.

Zdjęcie uratowanego pieska
Bezpieczeństwo akt

Straż Miejska w Milanówku to jedna z instytucji, do której w pierwszej kolejności zwracają się zaniepokojeni właściciele zaginionych zwierząt. Tak też było 20 lipca – do Straży Miejskiej wpłynęła informacja, że zaginęła „Gwiazdka”, 13 letnia suczka o rudym zabarwieniu sierści. Ma zamglone prawe oko – źle widzi. Jest chora i na bieżąco przyjmuje leki.

Zdjęcie kamizelki Strażnika
Bezpieczeństwo akt

Noc z 19/20 lipca br. była pracowita dla służb na terenie Milanówka.

Zdjęcie kajdanek
Bezpieczeństwo akt

Strażnicy patrolujący okolice ul. Kościuszki w Milanówku stali się świadkami niecodziennych zdarzeń, rodem z filmów akcji.

Zdjęcie słynnej kozy
Bezpieczeństwo akt

10 lipca br. dyżurny Straży Miejskiej został powiadomiony przez mieszkankę o zwierzęciu, które potrzebuje pomocy funkcjonariuszy.

Zdjęcie powalonego drzewa
Bezpieczeństwo akt

9 lipca br. mieszkaniec Milanówka zgłosił dyżurnemu Straży Miejskiej, że potrzebuje pilnej interwencji funkcjonariuszy.

Zdjęcie drzwi auta
Bezpieczeństwo akt

W nocy z 28 na 29 czerwca 2019 r. ogromną nieodpowiedzialnością wykazał się młody mężczyzna, poruszający się ulicą Graniczną.

Logo Straży Miejskiej w Milanówku
Bezpieczeństwo akt

Informujemy, iż w dniu dzisiejszym tj. 13 czerwca 2019 r. w związku z uroczystościami pogrzebowymi Jednostka będzie nieczynna w godzinach 13:00 – 16:00.