Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Nietrzeźwy kierujący ujęty - grafika
Bezpieczeństwo akt

W piątkowy wieczór (24 czerwca) operator monitoringu miejskiego, na jednej z ulic w centrum Milanówka, zauważył mężczyznę, który przyjechał pod sklep motorowerem, a jego zachowanie wskazywało, iż może znajdować się pod wpływem alkoholu.

Zgłoszenie i działania zaradcze w przypadku stwierdzenia IGO w środowisku - grafika
Bezpieczeństwo akt

Ustawa o gatunkach obcych wprowadza obowiązek przeprowadzenia działań zaradczych, w rozumieniu art. 3 pkt 17 rozporządzenia nr 1143/2014. Za działanie zaradcze uznawane jest każde działanie środkami letalnymi lub nieletalnymi, których celem jest eliminacja, kontrola lub izolacja populacji inwazyjnych gatunków obcych, przy jednoczesnym zminimalizowaniu oddziaływania na gatunki niedocelowe i ich siedliska.

Straż Miejska: test elektrycznego samochodu - grafika
Bezpieczeństwo akt

27 maja milanowska Straż Miejska otrzymała do testowania w pełni elektryczny samochód marki Mercedes Vito.

Potrącony mały lis uratowany! - grafika
Bezpieczeństwo akt

W piątkowy wieczór (20 maja), dyżurny Straży Miejskiej odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Tuwima w Milanówku z udziałem małego lisa.

Niespodziewany gość - grafika
Bezpieczeństwo akt

W środę 18 maja w godzinach popołudniowych, jeden z mieszkańców Milanówka zaalarmował dyżurnego Straży Miejskiej, że na jego posesji w centrum miasta znajduje się młody przestraszony koziołek. Natychmiast na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze z Ekopatrolu.

Straż Miejska: usunięcie awarii sieci telefonicznej - grafika
Bezpieczeństwo akt

Uprzejmie informujemy, iż awaria sieci telefonicznej Straży Miejskiej, o której informowaliśmy w dniu 9 maja br., została już usunięta. Do Straży Miejskiej można się skontaktować telefonicznie pod dotychczasowe numery telefonów - 986 lub 22 724 80 45. 

Straż Miejska: Awaria sieci telefonicznej - grafika
Bezpieczeństwo akt

Informujemy, że doszło dziś do awarii sieci telefonicznej, która uniemożliwia połączenie się z dyżurnym Straży Miejskiej w Milanówku.  Aby nie pozostawić mieszkańców bez pomocy, uruchomiony został tymczasowy numer tel. 666-734-481.

Znakowanie rowerów - od 22 kwietnia - grafika
Bezpieczeństwo akt

Straż Miejska zaprasza wszystkich milanowskich rowerzystów do oznakowania swoich jednośladów! Akcja rusza już w piątek 22 kwietnia, podczas wydarzenia organizowanego przez Urząd Miasta i Straż, z okazji Światowego Dnia Ziemi. Co ważne, tego dnia nie obowiązują wcześniejsze zapisy na znakowanie!

Ruszamy z drugą edycją kampanii
Bezpieczeństwo akt

Warszawska Kolej Dojazdowa 5 kwietnia rusza z drugą edycją kampanii pn. „Twoja bezpieczna Wukadka”. Tym razem szczególną uwagę lokalnej społeczności  będziemy zwracać na to, jak ważne jest szybkie reagowanie na zdarzenia niebezpieczne na terenie kolejowym oraz podczas podróży. Wspólnie z partnerami kampanii będziemy przypominać jak zachować się w sytuacji zagrożenia i jakie sytuacje zgłaszać na numer alarmowy 112 a jakie bezpośrednio do WKD.

Możesz udzielić schronienia rodzinie z Ukrainy? Zadzwoń - 500 018 449 - grafika
Bezpieczeństwo aktZdrowie i rodzinaUrząd Miasta

Szanowni Państwo, strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej w Milanówku jest miejscem tymczasowym dla uchodźców z Ukrainy. Dlatego szukamy dla Nich domów, w których mogliby spędzić więcej czasu w lepszych warunkach. Osoby, które mogą udzielić schronienia prosimy o kontkt z panem Łukaszem Łumińskim - 500 018 449.