Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Szczepienie lisów przeciw wściekliźnie - grafika
Bezpieczeństwo akt

Uwaga, informujemy, że w dniach od 14 do 31 maja 2021 r. na terenie powiatu grodziskiego będzie przeprowadzana akcja szczepienia lisów przeciw wściekliźnie.

Kierowco! - z pociągiem jesteś bez szans - grafika
Bezpieczeństwo akt

Trwa akcja "Twoja Bezpieczna WuKaDka", której partnerem jest Gmina Milanówek. Zachęcamy do obejrzenia filmu "Kierowco! - z pociągiem jesteś bez szans", a przede wszystkim do rozwagi na przejazdach kolejowych.

Twoja bezpieczna WuKaDka - grafika
Bezpieczeństwo akt

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. jako przewoźnik i zarządca infrastruktury poprawia bezpieczeństwo i komfort podróży naszych pasażerów. W tym celu Spółka podejmuje szereg działań na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa na terenie kolejowym a w szczególności na przejazdach kolejowo-drogowych zlokalizowanych na naszej linii. W dniu 6 maja br. WKD rusza z kampanią informacyjną, pn. „Twoja bezpieczna WuKaDka”. Kampania będzie zwracać uwagę na bezpieczeństwo na przejazdach kolejowych oraz kształtować postawy i zachowania sprzyjające bezpieczeństwu na terenie kolejowym.

Straż Miejska informuje: jazda rowerem po chodniku – zabroniona, ale są wyjątki! - grafika
Bezpieczeństwo akt

Odpowiadając na częste pytania mieszkańców, odnośnie jazdy po chodniku funkcjonariusze milanowskiej Straży Miejskiej przypominają, że jazda po chodniku rowerem jest zabroniona poza dwoma wyjątkami.

Rowerzysto! Oznakuj swój pojazd! - od 12 maja - grafika
Bezpieczeństwo akt

W związku z dużym zainteresowaniem i licznymi telefonami mieszkańców, informujemy, że już 12 maja milanowska Straż Miejska wznawia akcję znakowania jednośladow!

Komunikat Wojewody Mazowieckiego dot. wystąpienia kilku ognisk wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) na terenie województwa mazowieckiego - grafika
Bezpieczeństwo akt

Szanowni Państwo, w związku z informacją o kolejnym wystąpieniu kilku ognisk wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) na terenie Polski, w tym o potwierdzonych w ostatnich dniach ogniskach w gospodarstwach w powiecie żuromińskim, apeluję o podjęcie działań, mających ograniczyć do minimum możliwość rozprzestrzeniania się choroby z miejsc, w których wyznaczono ognisko oraz obszary z ograniczeniami, a także na terenie całego województwa.

Nowe obostrzenia od soboty 27 marca! - grafika
Zdrowie i rodzinaBezpieczeństwo akt

Z powodu wzrostu zachorowań na COVID-19 od 27 marca obowiązywać będą nowe zasady bezpieczeństwa.

Rozszerzenie obostrzeń  - grafika
Zdrowie i rodzinaBezpieczeństwo akt

Szanowni Państwo, w związku ze stałym wzrostem liczby zachorowań, decyzją rządu od soboty 20 marca musimy liczyć się z kolejnymi obostrzeniami obowiązującymi na terenie całego kraju.

Nowe obostrzenia w województwie mazowieckim! - od 15 marca - grafika
Bezpieczeństwo aktZdrowie i rodzina

W związku ze znacznym wzrostem zachorowań na terenie naszego województwa, od 15 do 28 marca obowiązywały będą zaostrzone zasady bezpieczeństwa!

I polecieli… - grafika
Bezpieczeństwo akt

W minioną sobotę (6 marca) Pan Łukasz, który wylicytował podczas aukcji WOŚP voucher na lot widokowy wiatrakowcem z komendantem Straży Miejskiej, miał okazję zobaczyć jak świat wygląda z lotu ptaka, a dokładniej z lotu rzeczonym wiatrakowcem.