Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Straż Miejska prowadzi zapisy na kurs samoobrony dla kobiet - grafika
Bezpieczeństwo akt

Informujemy, że od 6 marca 2024 r. Straż Miejska rozpoczyna kurs samoobrony dla kobiet.

Bezpieczne ferie 2024  - grafika
Urząd MiastaBezpieczeństwo akt

Mazowsze rozpoczyna ferie zimowe, które potrwają od 15 do 28 stycznia 2024 r. Mamy nadzieję, że czas wolny od zajęć szkolnych będzie spędzony przez dzieci i młodzież zdrowo oraz bezpiecznie.  

Apel o sprawdzenie stanu technicznego przewodów kominowych - grafika
Bezpieczeństwo akt

W związku ze zbliżającym się sezonem zimowym oraz możliwym występowaniem zagrożeń związanych z eksploatacją instalacji grzewczych, Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Grodzisku Mazowieckim przypomina właścicielom/zarządcom obiektów budowlanych o konieczności sprawdzenia stanu technicznego przewodów kominowych: dymowych, spalinowych i wentylacyjnych.

Szczepienie lisów przeciw wściekliźnie  - grafika
Bezpieczeństwo akt

Mazowiecki Wojewódzki Lekarz Weterynarii ogłosił, że w dniach od 4 do 15 listopada 2023 r. planowane jest na terenie województwa mazowieckiego przeprowadzenie akcji szczepienia doustnego lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Szczepienie lisów przeciw wściekliźnie - grafika
Bezpieczeństwo akt

Mazowiecki Wojewódzki Lekarz Weterynarii ogłosił, że w dniach od 9 do 20 września 2023 r. planowane jest na terenie województwa mazowieckiego przeprowadzenie akcji szczepienia doustnego lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Bezpieczne wakacje w mieście - grafika
Bezpieczeństwo akt

Miesiące wakacyjne w mieście to czas specyficzny. Część osób wyjeżdża na wczasy, w dalsze czy krótsze podróże, a niektórzy spędzają lato pozostając w miejscu zamieszkania. Są też dzieci, które zostały wraz z rodzicami w domu – dla nich organizowane są różnego rodzaju atrakcje w ramach "lata w mieście” - oraz młodzież, która już często sama organizuje sobie czas na terenie miasta.

Uruchomienia syren alarmowych - 20.07.2023 r.  - grafika
Bezpieczeństwo akt

Uprzejmie informujemy, że w dniu 20 lipca 2023 r. (czwartek), w godz. 8.00-16.00 odbędą się testowe uruchomienia syren alarmowych na terenie powiatu grodziskiego mające na celu weryfikację poprawności integracji Wojewódzkiego oraz Powiatowego Systemu Alarmowania i Ostrzegania Ludności. 

V Europejski Dzień Przeciwdziałania Włamaniom do Domów - grafika
Bezpieczeństwo akt

21 czerwca obchodzony jest V Europejski Dzień Przeciwdziałania Włamaniom do Domów.

Patrole rowerowe na ulicach Milanówka - grafika
Bezpieczeństwo akt

W Milanówku od wielu lat, wraz z nadejściem wiosny i cieplejszych dni, praktykowana jest forma patrolowania miasta na rowerach.