Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
31-lecie Straży Miejskiej w Milanówku - grafika
Bezpieczeństwo akt

W sobotę 15 stycznia 2022 r. milanowska Straż Miejska obchodzić będzie 31-lecie istnienia. 

Milanówek wzbogacił się o 3 nowe defibrylatory! - grafika
Bezpieczeństwo akt

Zdrowie i życie mieszkańców jest dla milanowskiego magistratu priorytetem, stąd decyzja o zakupie trzech nowych defibrylatorów i instalacji ich w ogólnodostępnych miejscach na terenie miasta.

Apel o czyszczenie przewodów kominowych - grafika
Bezpieczeństwo akt

W okresie grzewczym zwiększa się częstotliwość pożarów przewodów kominowych oraz zatruć tlenkiem węgla. Najczęstszą przyczyną pożarów sadzy w kominie jest brak okresowego czyszczenia przewodu kominowego oraz jego konserwacji. Należy pamiętać, że pożar sadzy w kominie może spowodować pęknięcie przewodu kominowego i rozprzestrzenienie się ognia do pomieszczeń wewnętrznych budynku.

IMGW ostrzega przed marznącymi opadami - grafika
Bezpieczeństwo akt

Od godz. 9.17 dnia 9 grudnia 2021 r. do godz. 9.00 dnia 10 grudnia 2021 r. na terenie powiatu grodziskiego obowiązuje ostrzeżenie pierwszego stopnia o opadach marznącego deszczu lub mżawki powodujących gołoledź.  

Milanowska
Bezpieczeństwo akt

Informujemy mieszkańców, że przed siedzibą Straży Miejskiej przy ul. Warszawskiej ponownie stanęła ,,odblaskowa choinka”!

Mandat za brak maseczki - grafika
Bezpieczeństwo aktZdrowie i rodzina

Szanowni mieszkańcy, pandemia, z którą zmagamy się już prawie od dwóch lat, ponownie przybrała na sile i obecnie walczymy z czwartą falą. Liczba zachorowań w naszym i ościennych miastach z dnia na dzień wzrasta.

Sprawdź swój stan trzeźwości! - grafika
Bezpieczeństwo akt

Nietrzeźwi kierujący pojazdami stanowią bardzo duże zagrożenie dla życia i zdrowia innych uczestników ruchu. Corocznie, Policja odnotowuje bardzo dużą ilość zdarzeń drogowych, w których nastąpiła śmierć bądź trwałe kalectwo uczestników. Sprawcy tych zdarzeń są przyczyną wielu tragedii rodzinnych i osobistych, których można uniknąć.

Straż Miejska pomoże uruchomić samochód - grafika
Bezpieczeństwo akt

W ostatnim czasie odczuwalne są coraz niższe temperatury powietrza, dlatego też przypominamy kierowcom, że w razie problemów z uruchomieniem samochodów mogą liczyć na pomoc milanowskiej Straży Miejskiej, która wzorem lat ubiegłych, bezpłatnie pomoże uruchomić silnik pojazdu!

Szczepienie lisów przeciw wściekliźnie - grafika
Bezpieczeństwo akt

Na terenie powiatu grodziskiego w dniach od 15 do 30 listopada 2021 r. planowane jest przeprowadzenie akcji szczepienia doustnego lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Co zrobić w przypadku utraty dokumentów? - grafika
Bezpieczeństwo akt

Kradzież albo zgubienie dowodu osobistego, prawa jazdy, paszportu czy innego dokumentu tożsamości to bardzo poważny problem, mogący doprowadzić do szeregu trudnych do wyjaśnienia sytuacji związanych z wykorzystaniem naszych danych do celów przestępczych.