Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
„Męska Szopa

Aby uruchomić działanie pn. Męska Szopa, zaplanowane w ramach projektu EFS pn. „Rozwój usług społecznych w Gminie Milanówek” (realizowanego przez milanowski Ośrodek Pomocy Społecznej w latach 2018-2021), musieliśmy pokonać wiele trudności prawno-formalnych. Dzięki wspólnym staraniom wielu osób oraz dobrej woli Włodarzy naszego miasta wreszcie udało się zrealizować ostatnie działanie w projekcie!

Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo - grafika

Zakład Ubezpieczeń Społecznych 27 stycznia 2021 r. rozpoczął ogólnopolską kampanię informacyjno-edukacyjną „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”.

Szkolenia dla seniorów - grafika

Uniwersytet Warszawski, Wydział Nauk Ekonomicznych realizuje projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich pt. "Trzecie Misja Wydziału Neofilologi UW" oraz pt. "Trzecia Misja Wydziału Nauk Ekonomicznych UW".

Stwórzmy Pamiętnik Milanowskiego Klubu Seniora! - grafika

W Milanowskim Klubie Seniora wiele się dzieje! Charyzmatyczni prowadzący, inspirujące warsztaty oraz pełni zapału uczestnicy wzbudzają nasz zachwyt każdego dnia.

Ostrzeżenie przed oszustami! - grafika

  W ostatnim czasie docierają do nas informacje od mieszkańców Milanówka o aktywności oszustów metodą ,,bezpłatne testy na Covid-19”. Osoby te podszywają się pod pracowników Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych (Sanepidu) z Warszawy przeprowadzających bezpłatne testy na koronawirusa (Covid-19). Dzwonią na numery stacjonarne i chcą się umówić na test w domu starszych osób.

Zajęcia korekcyjno-gimnastyczne „Zdrowy kręgosłup”, realizowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Milanówku w ramach projektu socjalnego pn. „Milanowska Szkoła Aktywnego Seniora”, ze względu na sytuację epidemiczną w kraju zostały przeniesione do sieci.

Program Rządowy: Ochrona Seniorów+ Solidarnościowy Korpus Wsparcia Seniorów. - grafika

Uruchomiono rządowy program solidarnościowy "Korpus Wsparcia seniorów" w celu zaopiekowania się seniorami, którzy nie mają opieki ze strony rodziny lub nie korzystają z pomocy w formie usług opiekuńczych realizowanej przez ośrodek pomocy społecznej.

W zdrowym ciele... Senior zdrowy - grafika

Epidemia Covid-19 nie zatrzymała działań Ośrodka Pomocy Społecznej realizowanych w ramach projektu socjalnego pn. Milanowska Szkoła Aktywnego Seniora. Po zniesieniu krajowej kwarantanny znów zaczęliśmy działać. Oczywiście z głową i w reżimie sanitarnym!

Zielony Dołek - ogrodem seniora na II rocznicę Milanowskiego Klubu Seniora - grafika

Tej jesieni, II rocznica funkcjonowania Milanowskiego Klubu Seniora zbiegła się w czasie z obchodami XV edycji Festiwalu Otwartych Ogrodów w Milanówku. W ciągu tych dwóch lat, do Klubu przystąpiło ponad 300 Seniorów. Czy to dużo, czy mało? Przed dwoma laty Seniorzy w Milanówku nie mieli swojego miejsca w naszym mieście, a dzisiaj mogą się cieszyć pełną dostępnością do wszystkich dedykowanych im działań. To jest piękne i z pewnością raduje każdego Mieszkańca.