Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Nowy harmonogram zajęć w Milanowskim Klubie Seniora - grafika

Milanowski Klub Seniora powraca z ciekawą ofertą dla Seniorów już w październiku. Od czwartku 21.09.2023 roku rozpoczyna rekrutację na nowy klubowy rok akademicki zajęć w Milanowskim Klubie Seniora.

Pierwsze wypłaty czternastej emerytury już 1 września - grafika

Wypłaty czternastej emerytury do pierwszych seniorów trafią już 1 września. Czternastki zostaną wypłacone w terminach wypłat emerytury lub renty.

I Grodziska Seniorada – Międzypokoleniowy Dzień Integracji i Aktywizacji - grafika

Serdecznie zapraszamy milanowskich seniorów do udziału w I Grodziskiej Senioradzie, która odbędzie się w niedzielę 3 września. Centrum Usług Społecznych w Milanówku, Milanowski Uniwersytet Trzeciego Wieku i Milanowskie Miejsce Aktywności Lokalnej będą miały swoje wspólne stoisko.

Własna działalność na emeryturze. Jakie trzeba płacić składki? - grafika

Przejście na emeryturę nie zawsze oznacza koniec aktywności zawodowej. Wielu seniorów będąc na emeryturze, dalej prowadzi działalność gospodarczą lub decydują się założyć własną firmę. Warto wiedzieć jakie składki muszą opłacać.

Aktywne Lato Seniora w Milanówku - grafika

Koniec roku klubowego w Milanowskim Klubie Seniora zbliża się wielkimi krokami. Przypominamy, że świętować go będziemy 28.06.2023 roku o godzinie 11:00 w Starym Kinie – filii Milanowskiego Centrum Kultury. Zanim jednak wybrzmi „ostatni” dzwonek zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć, które przygotowaliśmy dla uczestników na tegoroczne wakacje.

Milanowscy Seniorzy w Sali Kolumnowej Sejmu RP  - grafika

W poniedziałek 12 czerwca 2023 r. w Sali Kolumnowej Sejmu w Warszawie odbyło się Zgromadzenie Ogólne Rad Seniorów „Dziesięć lat doświadczeń Rad Seniorów w Polsce – rola rad seniorów w budowaniu i rozwoju demokracji samorządowej” pod patronatem honorowym i z udziałem wicemarszałek Sejmu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

Zakończenie roku klubowego Milanowskiego Klubu Seniora - grafika

Serdecznie zapraszamy uczestników Milanowskiego Klubu Seniora na uroczystość zakończenia roku klubowego, które odbędzie się 28.06.2023 roku o godz. 11:00 w Starym Kinie – filii Milanowskiego Centrum Kultury przy ul. Piłsudskiego 33.

Okazja czy oszustwo? Sprawdź zanim podejmiesz decyzję inwestycyjną - grafika

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza Milanowskich Seniorów do udziału w webinarium, które odbędzie się 21.06.2023 roku o godz. 10:00.

Wykład

Serdecznie zapraszamy Milanowskich Seniorów na wykład "Prawo dla Seniorów w Praktyce", który odbędzie się 13.06.2023 roku o godz. 10:00 w siedzibie Milanowskiego Klubu Seniora - Centrum Ruchu Seniora przy ul. Królewskiej 64a.

Międzypokoleniowy korowód - grafika

W słoneczny majowy poniedziałek uczniów Przedszkola Nr 1 w Milanówku „Pod dębowym listkiem” odwiedziła taneczna grupa Seniorów z Milanowskiego Klubu Seniora.