Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Piernikowa pracownia w Milanowskim Klubie Seniora - grafika

Klub Seniora zadziwia Mieszkańców Milanówka nieustannie. W dniu 10.12.2021 roku Milanowski Klub Seniora zamienił się w piernikową pracownię.

Pieniądze przed świętami - grafika

Dobra wiadomość dla mazowieckich emerytów i rencistów: wypłata wcześniej niż zwykle!

Ręcznie wykonane choinki trafiły do potrzebujących - grafika

Drewniane, ręcznie wykonane choinki wykonane przez seniorów podczas zajęć z majsterkowania w Klubie Seniora - Męska Szopa, trafiły do paczek przekazanych najbardziej potrzebującym mieszkańcom Milanówka w trakcie Wigilii Miejskiej 18 grudnia.

Kulinarne warsztaty pieczenia świątecznych pierniczków - grafika

Kochani, listopad za parę dni ustąpi miejsca grudniowi. Będzie to czas odliczania do świąt Bożego Narodzenia.

Warsztaty malarskie w Milanowskim Klubie Seniora! - grafika

Jesienna aura gościła w Milanowskim Klubie Seniora podczas odbywających się tam 18 listopada integracyjnych warsztatów malarskich. 

Kolejne usługi społeczne dla Mieszkańców Milanówka już dostępne! - grafika

Bezpłatne usługi psychologiczne, Indywidualna psychoterapia dla młodzieży 13+, Terapia uzależnień dla dzieci i młodzieży 13+, Trening zastępowania agresji dla dzieci i młodzieży,  Trening koncentracji uwagi dla dzieci i młodzieży to kolejne z usług społecznych dostępnych dla mieszkańców Milanówka!

Bezpłatne usługi społeczne dla mieszkańców Milanówka - grafika

  Bezpłatne usługi społeczne są już dostępne dla mieszkańców Milanówka, w tym dla osób niesamodzielnych!

Dzień Otwarty w Miejscu Aktywności Lokalnej  - grafika

W dniu 26 października 2021 r. w godzinach 12:00-15:00 w Milanówku przy ul. Sosnowej 1c serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty organizowany w Miejscu Aktywności Lokalnej, uruchomionym przez Centrum Usług Społecznych, w ramach realizowanego projektu unijnego pn. „Milanowskie Centrum Usług Społecznych”.

E-Senior w Bibliotece - grafika

Warsztaty E-senior to cykl dziesięciu spotkań dedykowanych seniorom w zakresie obsługi komputera, smartfona i sieci internetowej. Warsztaty są częścią projektu „Rozwój usług społecznych w gminie Milanówek-edycja 2”.

Kurs języka angielskiego on-line dla Seniorów - grafika

Centrum Usług Społecznych zaprasza Seniorów (60+) do udziału w realizowanych przez Uniwersytet Warszawski darmowych kursach języka angielskiego on-line „Komunikatywny senior”.