Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Plakat Senior

Milanowski klub Seniora oraz Willa Milanówek – Rezydencja Seniora zapraszają na obchody I rocznicy Milanowskiego Klubu Seniora Oraz Dzień Otwarty Willi Milanówek.

Herb Miasta Milanówka

Uprzejmie proszę o wzięcie udziału w posiedzeniu VI Sesji Rady Seniorów Miasta Milanówka, która odbędzie się w dniu 5 września 2019 r. (czwartek) o godz. 15.00 w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Herb Miasta Milanówka

Przekazuję informację dot. lokalizacji – przystanków komunikacji miejskiej  które w pierwszej kolejności należy wyposażyć w wiaty i ławki. Wiaty przystankowe: 1) ul. Wojska Polskiego – Cmentarz; 2)ul. Na Skraju – TBS; 3) ul. Okólna – Biedronka; 4)ul. Piasta – Przychodnia AWEMED; 5)ul. Brzozowa – Osiedle (stały przystanek); 6)ul. Kościuszki – Park Lasockiego; 7) ul. Kwiatowa – przystanek końcowy. Ławki: Należy ustawić zgodnie z wnioskiem Rady Seniorów, przekazanym w uzasadnieniu do...

Herb Miasta Milanówka

Uprzejmie informuję, że dyżur Rady Seniorów Miasta Milanówka odbędzie się w najbliższy poniedziałek dnia 28 stycznia 2019 r. o godzinie 17-tej w budynku Urzędu Miasta Milanówka przy ulicy Spacerowej 4 (recepcja, tak jak dotychczas).

Herb Miasta Milanówka

Uprzejmie informuję, że od miesiąca lutego wyznaczam dyżury Rady Seniorów Miasta Milanówka, które odbywać się będą w każdy trzeci czwartek miesiąca w świetlicy dla seniorów przy ulicy Piłsudskiego 33.

Życzenia świąteczne od Rady Seniorów

Milanowska Rada Seniorów składa życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Herb Miasta Milanówka

Uprzejmie proszę o wzięcie udziału w posiedzeniu IV Sesji Rady Seniorów Miasta Milanówka, która odbędzie się w dniu 22 listopada 2018 r. (czwartek) o godz. 15:00 w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Logo Warszawskiej Kolei Dojazdowej

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, że wychodząc naprzeciw potrzebom pasażerów w wieku 60+ zmodyfikowała ofertę pn. „przejazdy dla seniorów". Od dnia 8 października br. nasi seniorzy będą mogli podróżować pociągami WKD 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu na podstawie biletów z ulgą 50% bez żadnych ograniczeń.

Zaproszenie na wykład inauguacyjny XXVI semestr Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Grodzisku Mazowieckim

„Sto Lat! Narodowy Toast czy Chichot Historii?” to tytuł wykładu inaugurującego XXVI semestr Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Grodzisku Mazowieckim. Specjalnym gościem Stowarzyszenia Europa i My będzie prof. dr hab. Paweł Dobrowolski, historyk, dyplomata i wykładowca akademicki. Uroczysta inauguracja nowego roku akademickiego UTW odbędzie się 4 października 2018 roku o godz. 17:00 w auli Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych.