Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Październik miesiącem Seniora! - grafika

W Milanówku Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, który na całym świecie obchodzony jest 1 października, świętujemy nie jeden dzień, a przez cały miesiąc! Specjalnie dla Milanowskich Seniorów przygotowana została bogata oferta wydarzeń z cyklu „Bezpieczny Senior w Milanówku”. Urząd Miasta Milanówka, Centrum Usług Społecznych w Milanówku oraz milanowska Straż Miejska i Policja, zdając sobie sprawę, że osoby starsze bardzo często padają ofiarą wyłudzeń, napadów czy kradzieży, przygotowali szereg spotkań poświęconych kwestii bezpieczeństwa.

Październik miesiącem Seniora! - grafika

1 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, a 20 października – Europejski Dzień Seniora. Obie te daty mają wspólny cel: kształtowanie dobrego społecznego spostrzegania osób starszych oraz podejmowania wszelkich działań mających na celu zapewnienie Seniorom godnego życia.

Milanowscy Seniorzy otrzymali zaproszenie na IX Senioralia w Krakowie - grafika

Stowarzyszenie MANKO zaprasza Milanowskich Seniorów do udziału w IX Międzynarodowych Senioraliach, które odbędą się 21-22 września 2022 roku w Krakowie.

Milanowski Senior z prawem „za pan brat” - grafika

Milanowski Klub Seniora zaprasza wszystkich chętnych Seniorów do udziału w wykładzie „Spadek i dziedziczenie – co Senior wiedzieć powinien”.

Pierwszy „dzwonek” 2022/2023 w Milanowskim Klubie Seniora - grafika

Po wakacyjnej przerwie od 5 września 2022 roku wracamy z nowym grafikiem bezpłatnych zajęć realizowanych w Milanowskim Klubie Seniora.

Druga MAL-ówka w Milanówku - grafika

Drodzy sąsiedzi, mieszkańcy Milanówka, przed nami kolejna MAL-ówka!

Środy dla Seniorów w MAL - grafika

Seniorze, seniorko! Zapraszamy na letnie środy w Miejscu Aktywności Lokalnej.

Warsztaty komputerowe dla mieszkańców PTO - grafika

Zachęcamy do zapisów na bezpłatne warsztaty komputerowe dla mieszkańców PTO (Milanówek-Brwinów-Podkowa Leśna).

MALówka w Milanówku - grafika

MAJówka już dawno za nami, ale wiele MALówek jeszcze przed nami!