Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi

Serdecznie zapraszamy milanowskich seniorów do udziału w II Grodziskiej Senioradzie, która odbędzie się w najbliższą sobotę (15 czerwca).

Gala wręczenia certyfikatów

Za nami Gala wręczenia certyfikatów "Firmy Przyjaznej Seniorom". Wydarzenie zostało zorganizowane przez Radę Seniorów Miasta Milanówka i Centrum Usług Społecznych.

Kawiarnia „Podmiejska” Pani Agnieszki Grad w Milanówku z certyfikatem „Firmy Przyjaznej Seniorom” - grafika

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Kawiarnia „Podmiejska” mieszcząca się przy ul. Piłsudskiego 30 w Milanówku dołączyła do grona partnerów Programu „Ogólnopolska Karta Seniora”.

Webinarium CEDUR „Najnowsze sposoby działania cyberoszustów – czyli jak nie dać się okraść w Internecie”, 25 czerwca 2024 roku - grafika

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza indywidualnych uczestników rynku finansowego na webinarium „Najnowsze sposoby działania cyberoszustów – czyli jak nie dać się okraść w Internecie” organizowane w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, we współpracy z Komendą Główną Policji.

„ Labirynt pod Warszawą” w Milanówku z certyfikatem „Firmy Przyjaznej Seniorom”. - grafika

Z ogromną przyjemnością informujemy, że „Labirynt pod Warszawą” mieszczący się przy ul. Konopnickiej 2 w Milanówku dołączył do grona partnerów Programu „Ogólnopolska Karta Seniora”.

Milanowskie Firmy Przyjazne Seniorom - grafika

Seniorzy, posiadający Ogólnopolską Kartę Seniora w poniższych firmach mogą korzystać z promocyjnych cen towarów i usług:

Kawiarnia „Kawka” w Milanówku z certyfikatem „Firmy Przyjaznej Seniorom” - grafika

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Kawiarnia „Kawka” Michalina Niedziela mieszcząca się przy ul. Warszawskiej 32A w Milanówku (stacja PKP Milanówek) dołączyła do grona partnerów Programu „Ogólnopolska Karta Seniora”. Każdy Senior, który od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 do 12:00 okaże Ogólnopolską Kartę Seniora, będzie mógł skorzystać z 15% rabatu na zakup całego asortymentu.

Webinarium CEDUR dla seniorów i ich opiekunów - grafika

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza seniorów i ich opiekunów na webinarium (spotkanie online) „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. II edycja” organizowane w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, we współpracy z Minister ds. Polityki Senioralnej oraz Komendą Główną Policji.