Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
4 miliony złotych na budowę strażnicy OSP! - grafika

Z ogromną radością informujemy, że nasze miasto otrzymało kolejną gigantyczną dotację. Tym razem jest to kwota 4 mln złotych na realizację inwestycji "Budowa strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Milanówku"!

Rozpoczyna się przebudowa dworca w Milanówku! - grafika

Polskie Koleje Państwowe S.A. podpisały umowę i przekazały dziś plac budowy wykonawcy prac modernizacyjnych na dworcu kolejowym w Milanówku. Po zakończeniu przebudowy podróżni będą mogli korzystać z bardziej komfortowego, bezpiecznego i funkcjonalnego dworca.

Szkoły Podstawowe w Milanówku przejdą termomodernizację - grafika

Uczniowie oraz pracownicy dwóch milanowskich szkół podstawowych już niedługo będą uczyć się i pracować w lepszych warunkach. Placówki przejdą termomodernizację. Dzięki decyzji zarządu województwa mazowieckiego projekt otrzyma ponad 3,1 mln zł dofinansowania w ramach programu regionalnego na lata 2014-2020.

MPWiK informuje: dniem 9 września rozpoczyna obowiązywanie nowa taryfa na dostawę wody i odprowadzanie ścieków - grafika

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniu 1 września 2021 r. Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Warszawie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, ogłosił zatwierdzoną taryfę dla Milanowskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., która będzie obowiązywać przez najbliższe 3 lata.

Przerwa w dostawie wody - 20 sierpnia 2021 r. - grafika

Informujemy, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w dniu dzisiejszym (20 sierpnia) w godz. 12:00-15:00 będzie obniżone ciśnienie wody lub wystąpią przerwy w dostawie wody w ul. Polnej na odcinku od ul. Grudowskiej do ul. Sosnowej.

Przerwa w dostawie wody - 17 sierpnia 2021 r.  - grafika

Uprzejmie zawiadamiamy, iż w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 17 sierpnia (wtorek) w godzinach 8:00-14:00 wystąpi przerwa w dostawie wody.

Przerwa w dostawie wody - 12 sierpnia 2021 r.  - grafika

Informujemy, iż w związku z awarią sieci wodociągowej w dniu dzisiejszym 12.08 (czwartek) o godzinie 10:30 wstrzymane zostaną dostawy wody w ulicy Małej.

Zmiana organizacji ruchu w dniach 10-14.08 - grafika

Uwaga! Informujemy o obowiązującej w dniach 10-14.08 zmianie organizacji ruchu na ul. Krakowskiej. 

Przerwa w dostawie wody - 5 sierpnia 2021 r. - grafika

Logo MPWiKUprzejmie informujemy, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 5 sierpnia (czwartek) w godzinach 10.00 – 13.00 wystąpi przerwa w dostawie wody w ulicy Reymonta.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

 

MPWIK informuje: od 28 lipca każda środa dniem wewnętrznym - grafika

Szanowni Państwo, informujemy, iż od dnia 28 lipca każda środa będzie dniem wewnętrznym w MPWiK Sp. z o.o.