Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Przerwa w dostawie wody - 24 marca 2023 r.  - grafika

Zawiadamiamy, iż w związku z awarią wodociągową w ulicy Szczepkowskiego w dniu 24 marca 2023 r., wystąpi przerwa w dostawie wody do godziny 15:00 w ulicach: Dzierżanowskiego, Szczepkowskiego wyłącznie nr 1; Kochanowskiego na odcinku od ulicy Dzierżanowskiego w kierunku Chrzanowa Dużego

W Milanówku powstaje

Barierą dla osób niesamodzielnych i ich rodzin jest ograniczony dostęp do usług społecznych. Długi czas oczekiwania na bezpłatne usługi zdrowotne oraz wysoki koszt usług prywatnych, trudności z dojazdem czy mała ilość miejsc dostępu do usług specjalistycznych dedykowanych osobom ze spektrum autyzmu to bariery o charakterze strukturalnym i indywidualnym ograniczające udział osób niesamodzielnych w życiu kulturalnym zawodowym i społecznym, pogłębiające wykluczenie społeczne tych osób. Skutkami tych ograniczeń są m.in.  singularyzacja, gorszy stan zdrowia fizycznego i psychicznego czy krótsze życie gorszej jakości - to wszystko w konsekwencji może prowadzić do alienacji i wykluczenia społecznego. Osoby ze spektrum autyzmu w większości wymagają wsparcia w codziennym funkcjonowaniu.

Modernizacja kładki dla pieszych nad torami kolejowymi na ulicy Przejazd - grafika

22 marca 2023 r. rozpoczął się remont kładki nad torami na wysokości ul. Przejazd w Milanówku. Remont obejmie m.im kompleksowe prace naprawcze i konserwacyjne konstrukcji stalowej, wykonanie systemu odwodnienia, odtworzenie balustrad i osłon, wykonanie antypoślizgowej posadzki oraz oświetlenie kładki i schodów.  Utrudnienia związane z remontem potrwają do końca maja. 

Remont kładki nad torami PKP - grafika

Uprzejmie informujemy, że od 21.03 do 31.05.2023 r. planowane są prace remontowe na kładce nad torami PKP (na wysokości ulic Herberta i Wójtowskiej).

Przerwa w dostawie wody – 15 marca 2023 r. - grafika

Informujemy, iż w dniu 15 marca (środa) w związku z pracami na sieci wodociągowej wystąpi przerwa w dostawie wody w ulicy Warszawskiej na odcinku od ulicy Krzywej do ulicy Zbigniewa Herberta oraz w ulicy Charci Skok w godzinach 12:15-14:30.

Przerwa w dostawie wody – 13 marca 2023 r. - grafika

Uprzejmie informujemy iż ze względu na awarię, wstrzymano dostawę wody w ulicach: Słowackiego od Krakowskiej do Zachodniej. Pasieczna od Słowackiego do Pasiecznej 8A (włącznie) Kościelna od Słowackiego do Smoleńskiego.

Przerwa w dostawie wody - 14 marca 2023 r. - aktualizacja - grafika

Zawiadamiamy, iż w dniu 14 marca (wtorek) w związku z pracami na sieci wodociągowej wystąpi przerwa w dostawie wody w ulicy Warszawskiej na odcinku od ulicy Krzywej do ulicy Zbigniewa Herberta w godzinach 12:15 – 14:30 Aktualizacja 14.03, godz.10:00  Uprzejmie informujemy, iż obszar objęty przerwą w dostawie wody w dniu dzisiejszym tj. 14.03 dotyczący pierwotnie wyłącznie ulicy Warszawskiej został rozszerzony o ulicę Charci Skok. Przerwa w dostawie wody wystąpi w godzianach 12:15 – 14:30.

Budowa parkingu przy ul. Warszawskiej - grafika

Rozpoczynamy realizację inwestycji polegającej na budowie drugiego odcinka parkingu P&R wzdłuż ul. Warszawskiej tj. od sklepu ogrodniczego do ul. Herberta.

Przerwa w dostawie wody - 4.03.2023 r. - grafika

logo mpwik

Uprzejmie informujemy, że ze względu na końcowy etap modernizacji wodociągu w ul. Żabie Oczko, w dniu 4 marca (sobota) w godzinach od 10:00 do 15:00 wyłączona zostanie woda w ulicach:


- Słowackiego na odcinku od Zachodniej do Krakowskiej
- Pasieczna na odcinku od Słowackiego do Pasiecznej 8A (włącznie)
- Żabie Oczko
- Krakowska na odcinku od Żabie Oczko do Słowackiego
- Kościelna na odcinku od Słowackiego do Smoleńskiego

Za utrudnienia przepraszamy.

Przerwy w dostawie wody - 24 lutego 2023 r.  - grafika

Zawiadamiamy, iż w związku z przebudową sieci wodociągowej w dniu 24.02 (piątek) wystąpi przerwa w dostawie wody w ulicy Żabie Oczko w godzinach 8:30 – 11:30.