Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed intensywnymi opadami śniegu - grafika
Urząd Miasta

Od godz. 22:00 dnia 26.11.2021 do godz. 12:00 dnia 27.11.2021 na terenie powiatu grodziskiego prognozowane są opady mokrego śniegu powodujące miejscami przejściowy przyrost pokrywy śnieżnej o około 10 cm. Opady będą się przemieszczać z południowego zachodu na północny wschód.

Zakończenie pierwszej edycji kampanii
Urząd Miasta

W listopadzie 2021 r. Warszawska Kolej Dojazdowa kończy pierwszą edycję kampanii, pn. „Twoja bezpieczna WuKaDka”. Kampania miała na celu przede wszystkim uwrażliwienie uczestników ruchu na niebezpieczeństwa jakie niesie ze sobą brak rozwagi, brawura na drogach czy pośpiech, które są najczęstszymi przyczynami śmiertelnych wypadków z udziałem kierowców i pieszych.

Pomóż wyremontować Dom Mateusza w Milanówku! - grafika
Urząd Miasta

Filia w Milanówku Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła istnieje po to, aby zapewnić dzieciom, młodzieży i osobom starszym bezpieczne, godne i szczęśliwe życie.

Rusza pomoc na inwestycje w lasach prywatnych - grafika
Urząd Miasta

W poniedziałek 22 listopada 2021 r. ARiMR rozpoczyna przyjmowanie wniosków od zainteresowanych inwestowaniem w lasy. Pomoc dostępna w ramach „Wsparcia na inwestycje zwiększające odporność ekosystemów leśnych i ich wartość dla środowiska” finansowana jest z budżetu PROW 2014-2020 i można się o nią starać do końca roku.

21 listopada Dniem Pracownika Socjalnego - grafika
Urząd Miasta

21 listopada będziemy obchodzić Dzień Pracownika Socjalnego. Ten dzień przypomina nam o istocie takich wartości jak wzajemny szacunek, tolerancja, niesienie pomocy oraz wsparcia bardziej potrzebującym.

Wniosek o
Urząd Miasta

Na złożenie wniosku o wypłatę szkolnej wyprawki w ramach programu "Dobry start" pozostało tylko kilka dni - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych, który zajmuje się obsługą świadczeń. Weryfikacja wniosków oraz wypłata świadczenia odbywa się niemal w 100 proc. automatycznie.

Oświadczenie Burmistrza Piotra Remiszewskiego - grafika
Urząd Miasta

Drodzy Mieszkańcy, w ostatnim czasie docierają do mnie niepokojące informacje o dystrybucji materiałów propagujących nieprawdziwe informacje zarówno o pracy Urzędu Miasta Milanówek, jak i o działaniach mojej osoby.

Badania stanu środowiska - inwentaryzacje listopadowe - grafika
Urząd Miasta

Szanowni Mieszkańcy, w listopadzie 2021 r. będą prowadzone badania w zakresie ochrony środowiska naturalnego, związane z budową i funkcjonowaniem Centralnego Portu Komunikacyjnego w następujących obszarach: badania środowiska przyrodniczego, badania jakości wód powierzchniowych, analiza krajobrazowa, badanie parametrów fizyko-chemicznych tła powietrza, wizja lokalna zabytków i obiektów cennych kulturowo.

Kolejne usługi społeczne dla Mieszkańców Milanówka już dostępne! - grafika
Strefa senioraUrząd Miasta

Bezpłatne usługi psychologiczne, Indywidualna psychoterapia dla młodzieży 13+, Terapia uzależnień dla dzieci i młodzieży 13+, Trening zastępowania agresji dla dzieci i młodzieży,  Trening koncentracji uwagi dla dzieci i młodzieży to kolejne z usług społecznych dostępnych dla mieszkańców Milanówka!

Kondolencje z powodu śmierci Męża - grafika
Urząd Miasta

Wyrazy głębokiego współczucia oraz słowa wsparcia i otuchy dla naszej koleżanki Renaty Soliwody z powodu śmierci Męża składają: Burmistrz Miasta Piotr Remiszewski  wraz z pracownikami Urzędu Miasta