Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Audyt Krajobrazowy Województwa Mazowieckiego - ankieta - grafika
Urząd Miasta

Mazowieckie Biuro Planowania Regionalnego zaprasza mieszkańców Mazowsza do wypełnienia ankiety, która pomoże wyłonić obraz naszej regionalnej tradycji, tożsamości i swojskości.

Sąsiedzie, czy już się spisałeś? - grafika
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021Urząd Miasta

Jeśli masz już za sobą udział w Narodowym Spisie Powszechnym 2021, to bardzo dobrze - zyskałeś Ty i Twoja gmina. Jednak dla przyszłości Twojej „małej ojczyzny” niezwykle ważne jest, aby w Twoje ślady poszli wszyscy inni mieszkańcy gminy. Dlatego podczas pogawędek z sąsiadami i znajomymi warto pytać, czy też już wywiązali się z tego obowiązku.

Plenerowe biuro spisowe - grafika
Urząd MiastaKalendarz wydarzeń

Plenerowy punkt spisowy umożliwi mieszkańcom wypełnienie obowiązku udziału w Powszechnym Spisie Ludności i Mieszkań 2021.

Ogród Zdrowia - Centrum Usług Społecznych - grafika
Urząd MiastaKalendarz wydarzeń

Centrum Usług Społecznych w Milanówku serdecznie zaprasza 11.09.2021 roku w godz. 11.30-15.00 do Ogrodu Zdrowia zlokalizowanego na rogu ul. Piasta i ul. Kościuszki.

Strategia rozwoju województwa mazowieckiego 2030+ - grafika
Urząd Miasta

Zarząd Województwa Mazowieckiego przyjął projekt aktualizacji "Strategii rozwoju województwa mazowieckiego 2030+. Innowacyjne Mazowsze" wraz z prognozą oddziaływania na środowisko z przekazaniem do konsultacji społecznych.

XVI Festiwal Otwarte Ogrody - grafika
Urząd MiastaKultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

Przed nami kolejna edycja Festiwalu Otwarte Ogrody. To wyjątkowe wydarzenie, tworzone przez mieszkańców dla mieszkańców.

Mazowieckie Syreny+ – rozbudowa i modernizacja systemu ostrzegania i alarmowania ludności - grafika
Urząd Miasta

Uprzejmie informujemy, że Wojewoda Mazowiecki przystąpił do realizacji projektu Mazowieckie Syreny +.

XI Edycja Konkursu
Urząd Miasta

Szanowni Państwo, Zarząd Województwa Mazowieckiego zaprasza do udziału w XI edycji konkursu ”Mazowieckie Barwy Wolontariatu”.

MPWiK informuje: dniem 9 września rozpoczyna obowiązywanie nowa taryfa na dostawę wody i odprowadzanie ścieków - grafika
Taryfy MPWiKUrząd Miasta

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniu 1 września 2021 r. Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Warszawie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, ogłosił zatwierdzoną taryfę dla Milanowskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., która będzie obowiązywać przez najbliższe 3 lata.

Otwarty Ogród w Męskiej Szopie - grafika
Urząd MiastaStrefa senioraKalendarz wydarzeń

Milanowski Klub Seniora "Męska Szopa" zaprasza na otwarcie Integracyjnego Ogrodu Aktywności