Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
WsZYStKie Miasta DLA MILANÓWKA
Urząd Miasta

Włączamy się w kampanię Związku Miast Polskich pn. „Jedno dla wszystkich, wszystkie dla jednego”. Lepsze prawo, współpraca i rozwój. Zysk. Wspólnie z innymi miastami członkowskimi zawalczymy o lepszą przyszłość naszej lokalnej społeczności w roku obchodów 30-lecia samorządu terytorialnego.

Milanówek EKO?LOGICZNIE!
Urząd Miasta

Serdecznie zapraszamy do udziału i zaprezentowania się na targach EKO?LOGICZNEGO! stylu życia w Milanówku, które odbędą się 19 kwietnia 2020 roku w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Fryderyka Chopina w Milanówku.

Logo Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych
Urząd Miasta

Koło Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Grodzisku Mazowieckim zwraca się do milanowskich Kombatantów o zgłaszanie się do siedziby w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Spółdzielczej 9 (w Grodziskim Centrum Kultury) celem otrzymania przysługującej zapomogi pieniężnej.

Milanówek EKO?logicznie!
Urząd Miasta

Burmistrz Miasta Milanówka ma zaszczyt zaprosić Miasto Grodzisk Mazowiecki, Podkowę Leśną, Brwinów, Piastów, Pruszków, Michałowice, Komorów, Błonie, Leszno i Nadarzyn do współpracy nad autorskim projektem ekologicznym.

Plakat informujący o wirusie ptasiej grypy
Urząd Miasta

W związku z informacją o wystąpieniu ognisk grypy ptaków (HPAI) na terenie Polski zalecane jest podjęcie działań, mających na celu ograniczenie do minimum możliwości rozprzestrzeniania się choroby. Największe zagrożenie dotyczy ferm drobiu oraz innych form przechowywania drobiu. Wirus nie jest patogenny dla ludzi.

Samoloty w locie
Urząd Miasta

Informujemy, iż Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o. prowadzi konsultacje społeczne w zakresie opracowywania projektu dokumentu "Strategiczne Studium Lokalizacyjne Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego (SSL)".

Aplikacja mobilna Alarm112
Urząd MiastaBezpieczeństwo akt

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomiło aplikację mobilną dostępną dla każdego obywatela - Alarm112.

Warsztaty dla Mieszkańców
Urząd Miasta

10 lutego br. o godz. 18:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Milanówka (bud. "C", ul. Spacerowa 4) odbędą się bezpłatne warsztaty "Strategia rozwoju elektromobilności dla miasta Milanówka".

Jedzenie podarowane przez mieszkańców Milanówka i okolic
Urząd Miasta

Strażnicy Miejscy serdecznie dziękują wszystkim mieszkańcom Milanówka i okolic, którzy zaangażowali się w pomaganie podopiecznym milanowskiego schroniska.

Herb Miasta Milanówka
Urząd Miasta

Gmina Milanówek ogłasza otwarty nabór partnera w celu wspólnej realizacji projektu w ramach Osi Priorytetowej 8. Rozwój rynku pracy, Poddziałanie 8.3.2 Ułatwianie powrotu do aktywności zawodowej w ramach ZIT. Wniosek projektowy składany jest w odpowiedzi na konkurs zamknięty ZIT Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014 - 2020, ogłoszonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie.