Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Milanowska biblioteka zaprasza na warsztaty świąteczne pełne ciepła. - grafika
Urząd MiastaKultura i rozrywka

Spotkajmy się całymi rodzinami, w naszej bibliotece w twórczej i inspirującej atmosferze, na wyjątkowych warsztatach w Pracowni Mikołaja

III Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Milanówka - grafika
Młodzieżowa Rada MiastaKalendarz wydarzeńUrząd MiastaZawiadomienia o sesjach MRM

Uprzejmie proszę o wzięcie udziału w posiedzeniu II Sesji Młodzieżowej Rady Miasta Milanówka, która odbędzie się w dniu 12 grudnia 2023 r. (wtorek) o godz. 17:00, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Komunikat WKD w sprawie organizacji ruchu pociągów na linii WKD w okresie 10.12.2023-29.12.2023 - grafika
Urząd Miasta

Komunikat WKD w sprawie organizacji ruchu pociągów na linii WKD w okresie 10.12.2023-29.12.2023 w związku z przebudową stacji WARSZAWA ZACHODNIA oraz przebudowy linii kolejowej pomiędzy PODKOWĄ LEŚNĄ i GRODZISKIEM MAZ - przywrócenie kursowania pociągów WKD do Milanówka.

Ogłoszenie naboru wniosków o przyznanie dofinansowania rozwoju sportu na terenie Gminy Milanówek w 2024 r. - grafika
Ogłoszenia dla NGOUrząd Miasta

Burmistrz Miasta Milanówka ogłasza nabór wniosków o przyznanie dofinansowania rozwoju sportu na terenie Gminy Milanówek w 2024 r.

AKTUALIZACJA Bezpłatna mammografia - odwołane badania w dniu 1.12.2023 r. - grafika
Urząd Miasta

W dniu 1.12.2023 r. badania mammograficzne zostały odwołane. Firma realizująca badania, będzie się kontaktować w celu umówienia innego terminu.

Dyżury telefoniczne ZUS - grafika
Urząd Miasta

 Mieszkańcy województwa mazowieckiego mogą skorzystać z porad ekspertów z ZUS podczas dyżurów telefonicznych zorganizowanych w grudniu 2023 roku. Sprawdź, czego będziesz mógł się dzięki nim dowiedzieć.

Segregacja śmieci na targowisku miejskim  - grafika
Urząd Miasta

Od 11 grudnia wprowadzamy segregację śmieci na Targowisku Miejskim

Planowane wyłączenia prądu - grafika
Urząd Miasta

logo pge

 

W dniu 1 grudnia w godz. 8:30 – 14:30 nastąpi przerwa w dostawie energii:

  • ul. Podkowiańska od nr 4 do nr 11
  • ul. Kazimierzowska od nr 1 do nr 28
  • ul. Marzanny
Wystawa młodych artystów z gmin zachodniego Mazowsza - grafika
Urząd MiastaKultura i rozrywka

  Zapraszamy na wystawę młodych artystów z gmin zachodniego Mazowsza!

Wybory uzupełniające na ławników na lata 2024 - 2027 - grafika
Urząd Miasta

Uprzejmie informuję wszystkich zainteresowanych mieszkańców, iż Prezes Sądu Okręgowego w Warszawie stosownie do art. 168  art. 161 § 1 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju Sądów Powszechnych (Dz. U. z 2023 r. poz. 217 ze zm.) zwrócił się do Rady Miasta Milanówka z wnioskiem o przeprowadzenie wyborów uzupełniających ławników na kadencję 2024-2027 do: Sądu Rejonowego w Grodzisku Mazowieckim – 1 osoba, Sądu Okręgowego w Warszawie – 2 osoby, Sądu Rejonowego dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie, Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych – 3 osoby. Stosownie do art. 158 § 3 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych (Dz. U. z 2023 r.  poz. 217 ze zm.) „Do orzekania w sprawach z zakresu prawa pracy ławnikiem powinna być wybrana osoba wykazująca szczególną znajomość spraw pracowniczych”. W związku z powyższym ogłasza się nabór kandydatów w wyborach uzupełniających na ławników do w/w Sądów. Burmistrz Miasta Milanówka Piotr Remiszewski