Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Herb Miasta Milanówka
Urząd Miasta

W reakcji na sygnały mieszkańców, Urząd Miasta Milanówka podjął działania na rzecz doświetlenia tymczasowego przejścia na peron PKP w Milanówku od ul. Warszawskiej.

Obrazek przedstawiający świeczkę
Urząd Miasta

13 grudnia br. przypada 37. Rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce i z tej okazji Burmistrz Piotr Remiszewski o godz. 19:30 zapali świecę w oknie Urzędu Miasta, włączając się w ten sposób w akcję „Ofiarom stanu wojennego. Zapal Światło Wolności”.

Herb Miasta Milanówka
Urząd Miasta

Informujemy, że akcja jesiennego odbioru liści, która zgodnie z harmonogramem zaplanowana była na 24 listopada i 1 grudnia br. nadal jest realizowana.

Herb Miasta Milanówka
Urząd Miasta

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na Zarządzenie Burmistrza Miasta Milanówka nr 14/VIII/2018 dotyczące ustalenia dnia wolnego i godzin pracy w Urzędzie Miasta Milanówka w miesiącu grudniu 2018 roku dyżur Przewodniczącej Rady Pani Janiny Moławy jak i radnego Pana Piotra Napłoszka odbędzie się wyjątkowo w piątek 28 grudnia 2018 r., a nie poniedziałek 31 grudnia 2018 r. godziny ustalone w grafiku dyżurów nie uległy zmianie.

Logo Milanowskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji
Urząd Miasta

Informuję, że w dniu 21 listopada 2018 r. dokonałem zmiany składu Rady Nadzorczej Milanowskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

Urząd Miasta

Pani Wiesławie Kwiatkowskiej Burmistrzowi Miasta Milanówka w latach 2014-2018 wyrazy żalu i szczerego współczucia z powodu śmierci Mamy składają:

Urząd Miasta

Milanówek dołącza do grona miast, które powitają Nowy Rok hucznie, ale bez fajerwerków!

Herb Miasta Milanówka
Urząd Miasta

Uprzejmie informuję, że w dniach 28 grudnia br. (piątek) Urząd Miasta Milanówka będzie czynny w poniedziałkowych godzinach pracy (8:00 – 18:00; 10.00 – 19.00 - Biuro Rady Miasta i USC) i 31 grudnia br. (poniedziałek) w piątkowych godzinach pracy (8:00 – 15:00).

Herb Miasta Milanówka
Urząd Miasta

Uprzejmie informuję, że w dniu 24 grudnia br. (poniedziałek) Urząd Miasta Milanówka będzie nieczynny.

Herb Miasta Milanówka
Urząd Miasta

Informujemy, że w dniu jutrzejszym tj. 27 listopada 2018r. (wtorek) od godziny 6:30 do 9:30 będą wykonywane prace porządkowe (czyszczenie jezdni wraz z miejscami postojowymi i pasami zieleni) w ulicy Brzozowej, Sportowej, Piotra Skargi i Na Skraju.