Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Działaj Lokalnie 2022 - grafika
Strefa NGO

Do 13 maja 2022 organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne z terenu powiatu grodziskiego i gminy Brwinów mogą ubiegać się o dotację do 6000 zł na projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i służą poprawie jakości życia.  W tym roku na dofinansowanie mogą liczyć także projekty na rzecz uchodźców wojennych z Ukrainy.  

Konkursy Ofert na realizację zadań publicznych w 2022 r. - grafika
Strefa NGO

5 maja 2022 r. ogłoszone zostały Otwarte Konkursy Ofert na realizację zadań publicznych w 2022 roku. 

Ankieta badania opinii o działalności organizacji pozarządowych w Milanówku - grafika
Strefa NGO

Uprzejmie prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety, anonimowej dotyczącej działalności organizacji pozarządowych w Milanówku w 2021 r.

Konkursy Ofert na realizację zadań publicznych w 2022 r. - grafika
Strefa NGO

5 kwietnia 2022 r. ogłoszone zostały Otwarte Konkursy Ofert na realizację zadań publicznych w 2022 roku. 

Konsultacje projektu uchwały Sejmiku Województwa Mazowieckiego zmieniającej uchwałę w sprawie Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi na 2022 r. - grafika
Strefa NGOOgłoszenia dla NGO

Zarząd Województwa Mazowieckiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do konsultacji projektu uchwały Sejmiku Województwa Mazowieckiego zmieniającej uchwałę w sprawie Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi na 2022 rok.

Nabór na dotacje na nową działalność gospodarczą - grafika
Strefa NGO

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Zielone Sąsiedztwo” ogłosiła nabór 27/2021 na dotacje dla osób, które planują rozpocząć nową działalność gospodarczą. 

Zapraszamy do współtworzenia Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2022 rok - grafika
Urząd MiastaOgłoszenia dla NGOStrefa NGO

Zarząd Województwa Mazowieckiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do udziału w pracach nad przygotowaniem projektu Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi na 2022 rok, najważniejszego dokumentu wpływającego na zakres współpracy Samorządu Województwa Mazowieckiego z sektorem pozarządowym. Uwagi i propozycje do projektu można składać od 26 lipca do 8 sierpnia br.

Działaj Lokalnie 2021 - grafika
Strefa NGO

Do 28 maja 2021 organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne z terenu powiatu grodziskiego i gminy Brwinów mogą ubiegać się o dotację do 6000 zł na projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia a także mogą przeciwdziałać pandemii i jej negatywnym skutkom. Szczegóły na www.europaimy.org

Konkursy Ofert na realizację zadań publicznych w 2021 r. - grafika
Strefa NGO

29 kwietnia 2021 r. ogłoszone zostały Otwarte Konkursy Ofert na realizację zadań publicznych w 2021 roku. 

Ankieta badania opinii o działalności organizacji pozarządowych w Milanówku - grafika
Strefa NGO

Uprzejmie prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej działalności organizacji pozarządowych w Milanówku w 2020 r.