Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Konkursy Ofert na realizację zadań publicznych w 2023 r. - grafika
Strefa NGO

26 maja 2023 r. ogłoszone zostały Otwarte Konkursy Ofert na realizację zadań publicznych w 2023 roku.  Uprzejmie zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniami i do aplikowania. 

Ogłoszenie Otwartego Konkursu Ofert na realizację IX zadania publicznego w 2023 roku - grafika
Strefa NGO

8 maja 2023 r. ogłoszony został Otwarty Konkurs Ofert na realizację IX zadania publicznego w 2023 roku. Uprzejmie zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniami i do aplikowania.  Zadanie IX - Z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym poprzez: organizację różnych form spędzania wolnego czasu dla dzieci i młodzieży z Milanówka, w tym wychowujących się w rodzinach dysfunkcyjnych i zagrożonych niedostosowaniem społecznym, z uwzględnieniem realizacji zajęć profilaktycznych; organizację zajęć pozalekcyjnych z programem socjoterapeutycznym i profilaktycznym dla dzieci i młodzieży, w tym z rodzin dysfunkcyjnych; organizację zajęć pozalekcyjnych dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych dążących do usamodzielnienia się i integracji, z uwzględnieniem realizacji zajęć profilaktycznych; organizację letniego wypoczynku dzieci i młodzieży w tym z rodzin dysfunkcyjnych, z uwzględnieniem realizacji zajęć profilaktycznych; organizację zajęć promujących zdrowy styl życia, wspierających działania w zakresie profilaktyki uzależnień i ochrony zdrowia; organizację zajęć dla dorosłych z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego - Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich Quo Vadis - przeciwdziałanie uzależnieniom i patologii społecznej - grafika
Ogłoszenia dla NGOStrefa NGO

Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich Qvo Vadis złożyło ofertę realizacji zadania publicznego na podstawie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Każdy może w terminie 7 dni wnieść uwagi do oferty mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie w Urzędzie Miasta Milanówka, ul. Kościuszki 45.


pdfUproszczona oferta realizacji zadania publicznego - Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich Quo Vadis - przeciwdziałanie uzależnieniom i patologii społecznej311.73 KB

 

Zaproszenie do głosowania na kandydatów na członków Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego VI kadencji  - grafika
Strefa NGO

Marszałek Województwa Mazowieckiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, prowadzące działalność na terenie województwa mazowieckiego, do udziału w głosowaniu na kandydatów na członków Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego VI kadencji.

Ogłoszenie Otwartego Konkursu Ofert na realizację VIII zadania publicznego w 2023 roku - grafika
Strefa NGO

21 kwietnia 2023 r. ogłoszony został Otwarty Konkurs Ofert na realizację VIII zadania publicznego w 2023 roku. Uprzejmie zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniami i do aplikowania.  Zadanie VIII - z zakresu zdrowia publicznego, w tym: przygotowanie i przeprowadzenie świadczeń opieki zdrowotnej z zakresu badań przesiewowych wad postawy związanych z dysfunkcją kręgosłupa i stóp oraz rehabilitacji leczniczej w gabinecie, dla mieszkańców Milanówka w wieku od sześciu do piętnastu lat

Granty dla lokalnych organizacji i grup - grafika
Strefa NGO

We współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce zapraszamy do udziału w programie „Działaj Lokalnie”. Tegoroczny budżet konkursu wynosi 55 tys. zł. Każda organizacja pozarządowa lub grupa nieformalna ma szansę wygrać nawet 6 tys. zł na realizację lokalnych projektów wynikających z potrzeb mieszkańców. Wnioski można składać do 15 maja 2023 roku.

Ankieta badania opinii mieszkańców o działalności NGO w Milanówku - grafika
Strefa NGOUrząd Miasta

Uprzejmie prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety anonimowej dotyczącej działalności organizacji pozarządowych w Milanówku w 2022 r.

Konkursy Ofert na realizację zadań publicznych w 2023 r. - grafika
Strefa NGO

14 marca 2023 r. ogłoszone zostały Otwarte Konkursy Ofert na realizację zadań publicznych w 2023 roku.  Uprzejmie zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniami i do aplikowania. 

Masz pomysł na działania lokalne? Mazowsze Lokalnie – mikrodotacje do wzięcia! - grafika
Urząd MiastaStrefa NGO

Do 21 marca 2023 roku trwa konkurs Mazowsze Lokalnie, w którym do wygrania ok. 100 mikrodotacji od 2000 do 7000 zł. Wnioski składać mogą zarówno grupy nieformalne złożone z z minimum 3 mieszkańców województwa oraz młode organizacje pozarządowe (stowarzyszenia, fundacje, kluby, koła gospodyń wiejskich i inne). Szczegóły na www.mazowszelokalnie.pl.