Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Sens życia w parku - film dokumentalny - grafika
Kultura i rozrywkaEdukacja

Szanowni Państwo! Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić na film dokumentalny opowiadający o nas samych - mieszkańcach Grodziska Mazowieckiego i Milanówka. Mieszkańcach, którzy są użytkownikami parków.

Świąteczne spotkanie dla Mieszkańców - 17.12.2022 r. - grafika
Kultura i rozrywka

Jak każdego roku przed Świętami Bożego Narodzenia Mieszkańcy Milanówka spotykają się na wspólnym świętowaniu. W tym roku podzielimy się opłatkiem i skosztujemy wigilijnych potraw 17 grudnia.

Prelekcja oraz wystawa z okazji jubileuszu 95-lecia EKD/WKD - grafika
Kultura i rozrywka

W piątek 9 grudnia o godz. 16.00 w Sali Multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice odbędzie się prelekcja z okazji jubileuszu 95-lecia EKD/WKD z udziałem dr hab. Zbigniewa Tucholskiego, prof. Polskiej Akademii Nauk oraz wystawa poświęcona 95-letniej historii EKD/WKD. 

7. edycja konkursu
Kultura i rozrywka

W środę 30 listopada 2022 r. ruszają zapisy do kolejnej, 7. edycji konkursu Perły Mazowsza.

Listopadowe spotkanie DKK - grafika
Kultura i rozrywka

Jeśli zainspirowały Cię, Drogi Czytelniku, posty związane ze spotkaniami Dyskusyjnego Klubu Książki (DKK) to nic straconego! 29 listopada, we wtorek o godzinie 18.00 spotkamy się ponownie w Bibliotece, na które zapraszamy.

Spotkanie autorskie z Katarzyną Nosowską - grafika
Kultura i rozrywka

Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówka oraz Milanowskie Centrum Kultury zapraszają na spotkanie autorskie z jedną z najbardziej wyrazistych i najpopularniejszych osobowości polskiej sceny rockowej ostatnich kilkunastu lat – Katarzyną Nosowską – autorką książek „A ja żem jej powiedziała” i “Powrót z Bambuko”

Mikołajkowe zabawy z Kicią Kocią - grafika
Kultura i rozrywka

Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówka zaprasza najmłodszych wraz z rodzinami na mikołajkowe zabawy z Kicią Kocią.

 Letniej potańcówki w Milanówku ciąg dalszy… już tej jesieni! - grafika
Kultura i rozrywka

Zespół ESSOX, który przygrywał podczas letniej potańcówki w MAL-u powraca. Serdecznie zapraszamy Mieszkańców Milanówka na piątkowy wieczór z Karaoke. Każdy mile widziany!

Jazz w Starym Kinie: PENDOFSKY - grafika
Kultura i rozrywka

Marcin Pendowski – basista Fisza, ale od lat prowadzi swój zespół “Pendofsky”. W 2015 otrzymali Mateusza Trójki za debiut jazzowy za pierwszą płytę. Zimą 2020 odbyła się premiera ich nowej płyty “Gumolit” (Judasz Records, gościnnie Rey Ceballo z Buena Vista Social Club, oraz Tomasz Organek), nominowaną do Fryderyków w 5 kategoriach. Wracają właśnie do formy i do promocji płyty.

Milanowskie Liście Dębu przyznane po raz 16! - grafika
Kultura i rozrywka

11 listopada 2022 r. odbyła się uroczysta gala XVI edycji Milanowskiego Liścia Dębu, podczas której zostały wręczone statuetki dla najaktywniejszych i najbardziej zaangażowanych w rozwój naszej społeczności mieszkańców.