Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Wrześniowe spotkanie DKK - grafika
Kultura i rozrywka

Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku zaprasza na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się 28 września o godzinie 18:00.

82. Rocznica powstania Służby Zwycięstwu Polski - grafika
Kultura i rozrywka

Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystości upamiętniającej  82. Rocznicę powstania Służby Zwycięstwu Polski w dniu 27 września br. (poniedziałek).

Warsztaty w Kurniku - grafika
Kultura i rozrywka

Milanowskie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty do Kurnika! Koniecznie przejrzyjcie bogatą ofertę warsztatową MCKu i zapiszcie się na zajęcia!

Magiczne Ogrody Różnorodności z Centrum Usług Społecznych - grafika
Strefa senioraKultura i rozrywka

W dniach 10-12 września 2021 roku ogród w Klubie Seniora-Męska Szopa przy ul.Inżynierskiej 3a zamienił się w magiczne miejsce różnorodności, a to za sprawą XVI Festiwalu Otwarte Ogrody w Milanówku.

Konkurs na 70-lecie praw miejskich - grafika
Kultura i rozrywka

Kontynuując celebrację 70. rocznicy nadania praw miejskich przygotowaliśmy dla Was konkurs wiedzy o historii naszego miasta. 

70-lecie nadania praw miejskich - grafika
Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

Serdecznie zapraszamy do udziału w obchodach 70-lecia nadania praw miejskich.

Spektakl
Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

Musszelka zaprasza dzieci i dorosłych na spektakl "Drzewo życzeń" do Parku Zielony Dołek w Milanówku (niedziela 12.09., godz. 12.00).

Podróż w trzeci wymiar z Biblioteką!  - grafika
Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do swojego ogrodu w ramach XVI edycji FOO, 11 września, w sobotę, o godzinie 12.00.

Wycieczka rowerowa dla PTO - grafika
Kultura i rozrywka

Bezpłatna zajęcia dla mieszkańców obszaru PTO (Podkowa Leśna, Brwinów, Milanówek).

Narodowe Czytanie w Milanówku - grafika
Kultura i rozrywka

4 września, w sobotę, mieszkańcy miasta, władze samorządowe oraz wszyscy, którzy kochają literaturę spotkali się na terenie zielonym za Pomnikiem Bohaterów by wspólnie czytać Moralność pani Dulskiej Gabrieli Zapolskiej.