Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Plakat informujący o Akademii Talentów
Kalendarz wydarzeńKultura i rozrywka

Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku zaprasza dzieci na pierwszy w tym roku akademicki wykład Akademii Talentów. Tym razem cofniemy się w czasie do niezwykle ciekawej epoki Wikingów.

Zdjęcie przedstawiające tablicę pamiątkową Michała Lasockiego
Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

Dziś obchodzimy 80 rocznicę śmierci Michała Lasockiego, założyciela naszego Miasta. Z tej okazji w dniu dzisiejszym tj. 11 października br. przy tablicy znajdującej się przy Parku im. M. Lasockiego (ul. Kościuszki), upamiętniającej zasługi Michała Lasockiego o godz. 12:00 mieszkańcy Milanówka zapalą znicze i złożą kwiaty.

Plakt informujący o wykładzie i pokazie filmu
Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku zaprasza na wykład prof. Tomasza Wójcika z Uniwesytetu Warszawskiego oraz pokaz filmu w reż. Wiktora Skrzyneckiego, z udziałem reżysera.

Plakat promujący Nocowanki
Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

Już w najbliższą sobotę kolejna grupa dzieci spędzi pełną wrażeń noc w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Tym razem tematyką główną wydarzenia będą zagadnienia chemiczne.

Biuletyn Miasta Milanówka nr 8/2018
Kultura i rozrywka

Na stronie dostępny jest już nowy numer Biuletynu Miasta Milanówka.

Zdjęcie grupowe wykonane podczas Nocowanki
Kultura i rozrywka

Zarówno Warsztaty z szybkiego czytania, jak i Nocowanki organizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Za nami pierwsza, pełna wrażeń noc w Bibliotece oraz kilka spotkań w ramach nauki szybkiego czytania.

Logo Milanowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

Milanowski Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza na Inagurację Roku Akademickiego 2018/19, która odbędzie się w dniu 5 października 2018 r. (piątek) o godz. 17:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Spacerowej 4 w Milanówku.

Herb Miasta Milanówka
Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

Zapraszamy na uroczyste odsłonięcie Kamienia upamiętniającego Panią Helenę Krajewską (1920-2016), które odbędzie się w dniu 7 października 2018 r. o godz. 12:30. Inicjatorem tego wydarzenia jest Społeczny Komitet Upamiętnienia Pani dr Heleny Krajewskiej.

Zaproszenie na wykład inauguacyjny XXVI semestr Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Grodzisku Mazowieckim
Strefa senioraKultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

„Sto Lat! Narodowy Toast czy Chichot Historii?” to tytuł wykładu inaugurującego XXVI semestr Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Grodzisku Mazowieckim. Specjalnym gościem Stowarzyszenia Europa i My będzie prof. dr hab. Paweł Dobrowolski, historyk, dyplomata i wykładowca akademicki. Uroczysta inauguracja nowego roku akademickiego UTW odbędzie się 4 października 2018 roku o godz. 17:00 w auli Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych.

Zaproszenie na spotkanie
Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów oraz Stowarzyszenie Ogród Sztuk i Nauk serdecznie zapraszają na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu "Piękno i artyzm rzemiosła".