Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Plakat promujący książkę „Śladami Fryderyka Chopina w Milanówku”
Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

W 170. rocznicę śmierci Fryderyka Chopina i w 75 rocznicę przywiezienia urny z sercem F. Chopina do Milanówka – Milanowskie Centrum Kultury i Milanowskie Towarzystwo Letnicze zapraszają w dniu 27 października 2019 r. (niedziela) o godz. 16:00 na promocję nowej książki Andrzeja Pettyna „Śladami Fryderyka Chopina w Milanówku”.

Kurier Milanowski nr 8/2019
Kultura i rozrywka

Zachęcamy do lektury nowego numeru Kuriera Milanowskiego (październik 2019).

Plakat promujący "Spotkania z herstorią"
Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

100 lat temu Polki wywalczyły sobie prawa wyborcze. Do Sejmu Ustawodawczego, który miał na nowo określić sposób funkcjonowania państwa polskiego po odzyskaniu niepodległości, weszło 442 mężczyzn i 8 kobiet – była wśród nich Moraczewska. Nazywano je posełkami albo posełkiniami, czasem poślicami. Wywodziły się z różnych środowisk, ale – często wbrew swoim partiom – działały wspólnie w sprawach, które uważały za ważne: sprawach kobiet. Nie mają swoich ulic, nie mają pomników, nie uczy się o...

Plakat promujący 81. Rocznicę śmierci Michała Lasockiego
Kultura i rozrywka

Serdecznie zapraszam na obchody 81. Rocznicy śmierci Michała Lasockiego, założyciela Letniska Milanówek. Uroczystość odbędzie się w dniu 11 października 2019 roku (piątek) o godzinie 12:00 przed tablicą upamiętniającą Michała Lasockiego w Parku Im. Michała Lasockiego w Milanówku.

Usypianie Ogrodu 2019
Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

Zapraszamy na coroczne usypianie Społecznego Ogrodu Miejskiego. Przyjdźcie na "Dołek", przygotować Ogród na zimę i porozmawiać o jego przyszłorocznym kształcie.

Wizualizacja statuetki "Milanowski Liść Dębu"
Urząd MiastaKultura i rozrywkaPrzypięte

W naszej społeczności są jednostki, których aktywność i zaangażowanie przyczynia się do rozwoju społeczności. Nie można przejść obok nich obojętnie, zasługują one na wyróżnienie.

Zaproszenie na obchody 19-lecia Domu Rehabilitacyjno-opiekuńczego w Milanówek
Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

Zapraszamy na Jubileusz 100-lecia powstania Gminy Milanówek, w ramach którego obchodzić będziemy dziewiętnastą rocznicę otwarcia Domu Rehabilitacyjno-Opiekuńczego KSNAW i poświęcenie nowej siedziby Warsztatu Terapii Zajęciowej KSNAW.

Logo 100-lecia Gminy Milanówek
Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

Z okazji tegorocznych obchodów 100-lecia Gminy Milanówek serdecznie zapraszam, 20 października 2019 roku o godz. 12:30, na Mszę Świętą w Kościele św. Jadwigi Śląskiej przy ul. Kościuszki 41 w Milanówku w intencji Naszego Miasta i jego Mieszkańców.

Logo Miejskiej Biblioteki Publicznej w Milanówku
Kultura i rozrywka

Szanowni Czytelnicy, w związku z udziałem naszej placówki w ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek, informujemy że 5 października Biblioteka będzie nieczynna.