Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Literacka gra terenowa - 3 września 2022 r. - grafika
Kultura i rozrywka

Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Milanówka na "Literacką grę terenową" organizowaną w ramach Narodowego Programu Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 - BLISKO.

78. rocznica tragicznej śmierci Żołnierzy AK oraz zniszczenia magazynu broni AK Obwodu „Bażant” - grafika
Kultura i rozrywka

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystych obchodach 78. rocznicy tragicznej śmierci Żołnierzy Armii Krajowej oraz zniczszenia magazynu broni AK Obwodu „Bażant” w dniu 13 sierpnia br. (sobota).

Ruszył konkurs
Kultura i rozrywka

Ruszyła 3. Edycja konkursu IMPULS KULTURY. Mazowieckie Nagrody Inspiracji Kulturalnych o Nagrodę Marszałka Województwa Mazowieckiego przyznawane są animatorom i edukatorom kulturalnym za autorskie projekty realizowane na terenie województwa mazowieckiego. Mazowiecki Instytut Kultury czeka na zgłoszenia do 31 sierpnia 2022 roku.

78. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego - grafika
Kultura i rozrywka

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystych obchodach 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego organizowanych w Milanówku w dniu 1 sierpnia br. (poniedziałek).

160. rocznica urodzin Michała Lasockiego – założyciela Letniska Milanówek - grafika
Kultura i rozrywka

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do złożenia kwiatów przed tablicą upamiętniającą w Parku im. Michała Lasockiego.

78. rocznica tragicznej śmierci oficerów AK - grafika
Kultura i rozrywka

Serdecznie zapraszamy na uroczyste obchody 78. rocznicy tragicznej śmierci kpt. Zygmunta Dąbrowskiego ps. „Bohdan” oraz ppor. Jerzego Kowalskiego ps. „Oskar”, które odbędą się w dniu 30 lipca 2022 r. (sobota).

Lipcowe spotkanie DKK - grafika
Kultura i rozrywka

Serdecznie zapraszamy na wakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się we wtorek - 26.07.2022 r. o godzinie 18.00.

Festiwal Grand OFF w Milanówku - grafika
Kultura i rozrywka

Już w przyszłym tygodniu w naszym mieście odbędzie się FESTIWAL GRAND OFF Najlepszych Niezależnych Krótkich Filmów Świata!

II Ogólnopolski konkurs filmowy „Świat się kręci wokół wsi” - 2022 r. - grafika
Kultura i rozrywka

Nagraj i przyślij swój film. Formularze zgłoszenia przyjmowane są do 28 września 2022 r., a filmy do 30 września 2022 r. Szczegóły w regulaminie poniżej.

Moja Wizja Zero - Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rodziny w Gospodarstwie Rolnym - grafika
Kultura i rozrywka

Zapraszamy do udziału w IV Ogólnopolskim Konkursie dla Młodzieży "Moja Wizja Zero - Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rodziny w Gospodarstwie Rolnym"!