Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
XVIII Tydzień Bibliotek w Milanówku - grafika
Kultura i rozrywka

Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku zachęca do aktywności w ramach ogólnopolskiej akcji Tygodnia Bibliotek. Hasło tegorocznego wydarzenia „Znajdziesz mnie w bibliotece” przypomina o bogactwie zbiorów jakie znajdują się w książnicach.

Stwórzmy hasła dla Milanówka! - grafika
Kultura i rozrywka

Na pewno znacie proste plakaty z hasłami. Zna je już cały świat! Działalność Loesje ma pobudzać odbiorców do refleksji, a także kreatywnego i twórczego myślenia oraz uświadomić możliwość wpływania na najbliższe otoczenie.

230. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja - grafika
Kultura i rozrywka

3 maja 2021 r. będziemy obchodzić 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Informujemy, że z uwagi na panującą pandemię i ogłoszone obostrzenia uroczystości rocznicowe w tym roku zostają ograniczone do minimum.

Zaprojektuj Exlibris! - grafika
Kultura i rozrywka

W ramach obchodzonego 23 kwietnia Dnia Książki i Praw Autorskich, Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku ogłosiła konkurs na zaprojektowanie Exlibrisu do książki.

LIVE Q&A: „Rewitalizacja willi Waleria w Milanówku - stworzenie interdyscyplinarnego miejsca edukacji kulturalnej”. - grafika
Kultura i rozrywka

Gmina Milanówek wraz z Partnerami zaprasza na spotkanie LIVE Q&A na temat promocji oraz planowanej oferty związanych z realizacją projektu „Rewitalizacja willi Waleria w Milanówku - stworzenie interdyscyplinarnego miejsca edukacji kulturalnej”.

Światowy Dzień Książki - 23 kwietnia 2021 r. - grafika
Kultura i rozrywka

23 kwietnia z okazji Światowego Dnia Książki mamy dla naszych mieszkańców niespodziankę. Pani Joanna Prosińska-Giersz czyta fragmenty swojej najnowszej książki "Na rodzinnym jedwabnym szlaku" (recenzent pracy prof.dr hab. Janusz Kaliński).

Światowy Dzień Książki w Bibliotece. Zapraszamy na bookcrossing! - grafika
Kultura i rozrywka

23 kwietnia przypada Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. W tym roku obchodzimy go po raz 27. Tego dnia książka i wszystko co jej dotyczy jest w centrum zainteresowań.

Dzień Ziemi 2021: Dbajmy wspólnie o naszą planetę! - grafika
Kultura i rozrywka

Już jutro (czwartek 22 kwietnia) w Milanówku będziemy celebrować Światowy Dzień Ziemi. Z tej okazji Urząd Miasta Milanówka i Milanowskie Centrum Kultury przygotowali dla Was wiele atrakcji!

Biblioteka w 2020 r. / Przypomnienie o wypożyczeniach bezkontaktowych - grafika
Kultura i rozrywka

"Cieszymy się, że chętnie odwiedzaliście nas w minionym roku i braliście udział w wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę. Z poniższej infografiki dowiecie się jakie książki cieszyły się największą popularnością, jak często korzystaliście z platformy Legimi, na której dostępne są bezpłatne książki elektroniczne i audiobooki, ilu czytelników odwiedziło naszą placówkę, a także jak kształtowały się odwiedziny w naszych mediach społecznościowych."

MCK: Koncert live Free Accordions - grafika
Kultura i rozrywka

Milanowskie Centrum Kultury zaprasza na Koncert live zespołu Free Accordions, który odbędzie się na żywo już w tę niedzielę (17 kwietnia) o godz. 18 na kanale MCK na YouTube.