Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Okładka Kuriera Milanowskiego nr 2/2020
Kultura i rozrywka

Zachęcamy do lektury nowego numeru Kuriera Milanowskiego (marzec 2020).

Plakat promujący internetowy konkurs plastyczny Milanowskiego Centrum Kultury “Sport w pudełku”
Kultura i rozrywka

Wspólnie z Milanowskim Centrum Kultury zachęcamy do rodzinnej aktywności i kreatywności, dlatego ogłoszony został konkurs na przestrzenną pracę plastyczną z wykorzystaniem pudełek, których prawdopodobnie macie teraz trochę. Zamiast od razu je wyrzucać zastanówcie się chwilę, jak je wykorzystać w fajny sposób.

Multimedialna Biblioteka w Milanówku
Kultura i rozrywka

Zostań w domu i sięgnij po codzienną porcję literatury w sieci z Miejską Biblioteką Publiczną w Milanówku.

Infografika warsztatów internetowych WEB-ska kultur@
Kultura i rozrywka

Siedzenie w domu nie musi być nudne! To idealny moment na zwolnienie, poświęcenie czasu sobie, na rozwijanie nowych umiejętności i talentów. Zespół Milanowskie Centrum Kultury wraz z współpracującymi z nimi artystami i animatorami kultury utworzyli nowy cykl "WEB-ska Kultur@"

Plakat promujący bezpłatne zajęcia online dla dzieci pt. "Dziecięcy świat emocji"
Kultura i rozrywka

Trwająca sytuacja zagrożenia epidemiologicznego jest trudna dla nas dorosłych, ale i dla dzieci, dlatego serdecznie zapraszamy na bezpłatne zajęcia online organizowane przez Ośrodek Pomcy Społecznej w Milanówku pt. „Dziecięcy świat emocji”. 

Zdjęcie książki
Kultura i rozrywka

Na wiosnę Miejska Biblioteka Publiczna postanowiła zachęcić do sięgnięcia po książkę „Miłość w kasztanie zaklęta”. Jest to tekst o umiłowaniu życia, o walce z przeciwnościami ale także o miłości, która rozkwita wiosną. Dzieciom proponujemy poszukiwanie szczęścia wraz z trzema myszkami oraz zapoznanie się z wyjątkową encyklopedią.

Herb Miasta Milanówka
Urząd MiastaKultura i rozrywka

"Kierując się troską w obliczu zagrożenia rozprzestrzenianiem się koronawirusa, jesteśmy zmuszeni odwołać mający odbyć się w piątek, 13 marca br., przegląd twórczości młodych artystów - "Dwójkowy Kalejdoskop Talentów".

Wydarzenia kulturalno-sportowe Milanowskiego Centrum Kultury w marcu
Kultura i rozrywkaSport

Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzeń kulturalno-sportowych organizowanych przez Milanowskie Centrum Kultury w marcu.

Nieme Kino z muzyką na żywo
Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

Fortepian w Starym Kinie? Idealna okazja do nowego pomysłu! Milanowskie Centrum Kultury startuje z Niemym Kinem z muzyką na żywo! Zapraszamy na pierwszy seans: "Brzdąc" Charliego Chaplina do którego zagra Orkiestra Ludwika Sarskiego.

Inspirujące spotkanie dla Kobiet
Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

Fundacja Radośni, działająca na rzecz młodzieży z autyzmem na terenie Milanówka oraz Powiatu Grodziskiego serdecznie zaprasza wszystkie Kobiety na Inspirujące spotkanie dla Kobiet z okazji Dnia Kobiet.