Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Szczegóły Tygodnia Bibliotek 2022 - grafika
Kultura i rozrywka

Do najbliższych obchodów Tygodnia Bibliotek zostały 2 dni. W 2022 roku świętowanie przypada na okres od 8 do 15 maja. Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza do zapoznania się ze szczegółowym programem do poszczególnych wydarzeń.

Tydzień Bibliotek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Milanówku - grafika
Urząd MiastaKultura i rozrywka

  Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do uczestnictwa w atrakcyjnych wydarzeniach, w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek.

Obudź w sobie podróżnika! - grafika
Kultura i rozrywka

Długi weekend majowy zbliża się wielkimi krokami, dlatego już teraz warto zaplanować jak te wolne dni spędzić. Wiosenna, majowa pogoda sprzyja temu by wyjść z domu i ruszyć na wycieczkę i wypocząć a przy okazji poznać ciekawe zakątki naszych małych ojczyzn.

231. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja - grafika
Kultura i rozrywka

Serdecznie zapraszamy we wtorek 3 maja na obchody 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Szlachetne odmiany gruszy i jabłoni. Opowieść i warsztat Grzegorza Ciechomskiego - grafika
Kultura i rozrywka

Zapraszamy na opowieść i warsztat sadzenia oraz szczepienia gruszy i jabłoni. Spotkanie poprowadzi Grzegorz Ciechomski.

Wystawa plenerowa
Kultura i rozrywka

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza w niedzielę 24 kwietnia na otwarcie wystawy plenerowej pt. „Ryszard Witkowski – żołnierz, lotnik, fotograf”.

Kwietniowe spotkanie DKK - grafika
Kultura i rozrywka

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się we wtorek 26 kwietnia, o godzinie 18.00.

Warsztaty
Kultura i rozrywka

Milanowskie Centrum Kultury wraz z Fundacją Orlen zaprasza na wspaniałe warsztaty dla każdego! Są bezpłatne i niesamowicie ciekawe. Zachęcamy do zapisów!

Wernisaż prac młodych artystów „Mazovia Art 2021” - grafika
Kultura i rozrywka

Już 21 kwietnia zapraszamy na wernisaż prac młodych artystów reprezentujących gminy zachodniego Mazowsza. Swoje prace przedstawią Natalia Bochyńska, Magdalena Izabela Majewska, Krzysztof Mierzejewski, Natalia Oskiera, Aleksandra Ostrowska i przedstawiciel Milanówka Robert Zybrant.

Dzień Ziemi 2022: Dbajmy wspólnie o naszą planetę! - grafika
Kultura i rozrywka

W piątek 22 kwietnia 2022 r. będziemy celebrować Światowy Dzień Ziemi. Z tej okazji Urząd Miasta Milanówka przygotował dla Was akcję rozdawania bezpłatnych sadzonek drzew, a Straż Miejska rusza ze znakowaniem rowerów.