Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Mistrz Recyklingu i Przyjaciele - IX edycja konkursu - grafika
Edukacja

15 stycznia 2023 rusza IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „Mistrz Recyklingu i Przyjaciele” dla dzieci szkół podstawowych. 

Trening medyczny dla młodzieży - grafika
Zdrowie i rodzinaEdukacja

Szukasz sposobu, aby Twoje dziecko było aktywne i zdrowe? Fundacja Sorno oferuje szkolenia z treningu medycznego dla najmłodszych, które mogą pomóc! Trening medyczny jest dostosowany do każdej grupy i skupia się na mobilności, elastyczności i sile. To doskonałe uzupełnienie codziennej aktywności fizycznej Twojego dziecka.

Sens życia w parku - film dokumentalny - grafika
Kultura i rozrywkaEdukacja

Szanowni Państwo! Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić na film dokumentalny opowiadający o nas samych - mieszkańcach Grodziska Mazowieckiego i Milanówka. Mieszkańcach, którzy są użytkownikami parków.

Zajęcia integracji sensorycznej - grafika
EdukacjaZdrowie i rodzina

Szukasz sposobu na wspieranie rozwoju swojego dziecka?

Wspieranie wrażliwości muzycznej - grafika
EdukacjaZdrowie i rodzina

Szukasz sposobu, aby pomóc dziecku wyrazić swoją kreatywność?

53 900 zł dofinansowania na realizację wycieczek szkolnych w ramach programu
Edukacja

Gmina Milanówek w ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą „Poznaj Polskę” – edycja 2022 otrzymała już po raz drugi dofinansowanie na realizację wycieczek szkolnych dla klas I-III oraz IV-VIII w wysokości 53 900 zł.

Wycieczki uczniów szkół podstawowych w ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą „Poznaj Polskę” – edycja 2022 - grafika
Edukacja

Gmina Milanówek dzięki dofinansowaniu otrzymanemu w ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą „Poznaj Polskę” – edycja 2022 zrealizowała wycieczki dla uczniów szkół: Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Ks. Piotra Skargi w Milanówku - 3 wycieczki, Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Armii Krajowej w Milanówku - 2 wycieczki, Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Fryderyka Chopina w Milanówku - 6 wycieczek.

Lekcja Edukacji Ekologicznej w SP3 - grafika
Edukacja

28 września 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 3 dla uczniów klas 1-3 odbyły się zajęcia edukacyjne dotyczące w głównej mierze przedstawienia problemu zaśmiecania planety odpadami plastikowymi.

Rekrutacja do przedszkoli publicznych 2022/2023 - grafika
Edukacja

Szanowni Rodzice! Rekrutacja do przedszkoli w Milanówku na rok szkolny 2022/2023 przeprowadzana jest w sposób elektroniczny. Poniżej prezentujemy niezbędne informacje i wyjaśnienia. 

Spotkanie informacyjne dla rodziców przyszłych przedszkolaków - grafika
Edukacja

Burmistrz Miasta Milanówka zaprasza na spotkanie informacyjne dla rodziców przyszłych przedszkolaków.