Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Grafika żłobka
EdukacjaRekrutacja do żłobka

Nabór dzieci do żłobka odbywać się będzie zgodnie z poniższym harmonogramem:

Herb Miasta Milanówka
Edukacja

Biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną, w celu ograniczenia niebezpieczeństwa zarażenia się koronawirusem COVID-19 istnieje możliwość przesłania dokumentacji rekrutacyjnej drogą elektroniczną do przedszkoli i szkół podstawowych w formie skanów, fotografii dokumentów.

Inforgafika "Dzieci uczą rodziców w domu"
Edukacja

W odpowiedzi na zaistniałą sytuację, ale także na apel Ministra Edukacji Narodowej, a przy tym chcąc zachęcić dzieci do przebywania w domu i naukę, w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" Centrum Rozwoju Lokalnego przygotowało serię materiałów dydaktycznych do wspólnej domowej nauki rodziców i dzieci.  

Herb Miasta Milanówka
Edukacja

Informujemy, iż dni otwarte w milanowskich szkołach publicznych zaplanowane w dniach 17-19 marca br. zostają odwołane.

Plakat informujący o spotkaniu
Edukacja

Burmistrz Miasta Milanówka zaprasza rodziców dzieci, które będą rekrutowały się do przedszkoli publicznych na spotkanie.

Grafika żłobka
Edukacja

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji do Żłobka Publicznego w Milanówku dnia 14 lutego 2020 r. o godz. 12:00 zostanie wywieszona na drzwiach wejściowych do Urzędu Miasta Milanówka (budynek "A", ul. Kościuszki 45) w Milanówku lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Żłobka.

Szkoła
Edukacja

Od poniedziałku 2 marca rusza rekrutacja do klas pierwszych milanowskich publicznych szkół podstawowych.

Przybory małego przedszkolaka
Edukacja

Szanowni Rodzice! Rekrutacja do przedszkoli w Milanówku na rok szkolny 2020/2021 zostanie przeprowadzona w sposób elektroniczny. Poniżej prezentujemy niezbędne informacje i wyjaśnienia. 

Przecinanie wstęgi przez Burmistrza Miasta i Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2
Edukacja

W czwartek 21 listopada 2019 ziściły się marzenia uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Milanówku o nowym wyposażeniu IT do szkolnej pracowni komputerowej.