Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Edukacja

Zapraszamy serdecznie na uroczyste obchody Jubileuszu 110-lecia Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. P. Skargi, które odbęda się 12 października 2018 r.

Logo Domestos "Wzorowa Łazienka"
EdukacjaUrząd Miasta

Zapraszamy wszystkich mieszkańców zaprzyjaźnionych ze Szkołą Podstawową nr 1 do głosowania w konkursie na remont łazienki szkolnej organizowanym przez Domestos.

Zdjęcie przedstawiające remontowane pomieszczenia
Inwestycje i infrastrukturaEdukacja

W dniu 1 października 2018 r. odbyło się symboliczne otwarcie nowego skrzydła społecznego Liceum Ogólnokształcącego Nr 5 STO w Milanówku.

Infografika przedstawiająca dziedziny stypendiów
Edukacja

Jesteś uczniem, studentem lub doktorantem? Pasjonujesz się sportem? A może masz artystyczną duszę? Sprawdź możliwości finansowania swojego dalszego rozwoju! Polska i zagraniczna oferta stypendiów jest ogromna, a programy realizowane przez różnego typu instytucje, skierowane są do bardzo zróżnicowanych grup odbiorców. 

Infografika przedstawiająca tablicę szkolną
Edukacja

Szkoły Podstawowe nr 1,2 i 3 poszukują nauczycieli: informatyki, matematyki oraz wychowawcy w świetlicy.

Logo Masz Głos
Edukacja

Po raz kolejny rozpoczynamy nabór do akcji Masz Głos, która jest jedyną ogólnopolską akcją angażującą mieszkańców i mieszkanki oraz władze lokalne do dialogu i współpracy na poziomie samorządowym. Organizowana jest, aby włączać mieszkańców i mieszkanki w życie publiczne, zachęcać do działania i pokazywać, że mogą być współodpowiedzialni za losy swojej gminy.

Obrazek ukazujący dzieci idące do szkoły
Edukacja

3 września rozpocznie się nowy rok szkolny 2018/2019

Plakat
EdukacjaKalendarz wydarzeń

Zapraszamy na szkolenie dotyczące wprowadzonego niedawno prawa ochrony danych osobowych.

Logo
Edukacja

Pracownia Psychologiczna w Milanówku zaprasza na cykl bezpłatnych warsztatów pt. Babskie lato - trening rozwoju osobistego dla kobiet.

Urząd MiastaEdukacja

Szanowni Rodzice! Rekrutacja uzupełniająca do Europejskiego Przedszkola Publicznego „Kasperek” w Milanówku na rok szkolny 2018/2019 zostanie przeprowadzona w sposób elektroniczny. Poniżej prezentujemy niezbędne informacje i wyjaśnienia.