Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Zapraszamy na turniej pierwszej pomocy - grafika
Urząd MiastaEdukacja

Szanowni Państwo, Stowarzyszenie RES wraz z Urzędem Miasta Milanówka ma zaszczyt zaprosić na turniej pierwszej pomocy.

Nabór do Młodzieżowych Grup Ratowniczych - grafika
Edukacja

Szanowni Państwo, Stowarzyszenie RES dzięki współpracy z Urzędem Miasta Milanówek ma zaszczyt zaprosić młodzież z klas 6-8 szkół podstawowych na kolejną edycję zajęć Młodzieżowych Grup Ratowniczych (MGR) z zakresu udzielania pierwszej pomocy. 

VI Letni Biathlon Milanowski - 3.06.2023 r. - grafika
SportEdukacja

Serdecznie zapraszamy na VI Letni Biathlon Milanowski, który odbędzie się 3 czerwca 2023 r. na boisku SP2 przy ul. Literackiej 20.

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa w Gminie Milanówek - grafika
Edukacja

Obecnie w Gminie Milanówek realizowany jest „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”. Celem Programu jest wspieranie organów prowadzących placówki wychowania przedszkolnego, szkoły oraz biblioteki pedagogiczne w obszarze rozwijania zainteresowań dzieci i młodzieży przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.  Umowa na realizację pomiędzy Wojewodą Mazowieckim, a Gminą Milanówek podpisana została 12 kwietnia 2023 r., a dotacji udzielono pod warunkiem zapewnienia przez Gminę wkładu własnego w wysokości 20% kwoty kosztów realizacji zadania.

Rekrutacja do Żłobka Publicznego w Milanówku - grafika
Edukacja

Nabór dzieci do żłobka odbywać się będzie zgodnie z poniższym harmonogramem:

Matematyczna wystawa Kopernika w Milanówku - grafika
Edukacja

  Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Milanówku jako jedni z pierwszych przetestują najnowszą mobilną wystawę Centrum Nauki Kopernik „O matmo!”. Przez dwa dni (30 i 31 marca) będą mogli osobiście się przekonać, jak piękne formy potrafią przyjąć matematyczne reguły i jak zaskakująca bywa obecność matematyki w otaczającym nas świecie.

Premiera filmu - It's Just The Aurora Or Guovvasahasat - grafika
Kultura i rozrywkaEdukacja

Zapraszamy serdecznie do SLO Nr 5 w Milanówku na premierę filmu zrealizowanego przez milanowskich licealistów. Film jest "produktem finalnym" projektu humanistycznego.

Konkurs dla uczniów szkół podstawowych „Metropolia warszawska w 2040 roku” - grafika
Kultura i rozrywkaEdukacja

Metropolię warszawską współtworzy m.st. Warszawa oraz 69 gmin okolicznych i 9 powiatów. Jest to obszar niezwykle zróżnicowany, o powierzchni 6 tys. km2, zamieszkały przez ponad 3 mln osób. Metropolia warszawska bardzo dynamicznie się rozwija, aby być nowoczesnym ośrodkiem społeczno-gospodarczym. Dzięki m.in. aktywnemu zaangażowaniu samorządów współtworzących metropolię warszawką w realizację wspólnych projektów, budowane są nowoczesne drogi rowerowe oraz parkingi „Parkuj i Jedź”; realizowane są projekty edukacyjne, powstają miejsca opieki dla dzieci do lat 3 oraz nowoczesne e-usługi. 

Dzień otwarty w
Edukacja

"Akademia Jerzyków" - Żłobek Publiczny w Milanówku zaprasza na dzień otwarty, który odbędzie się w sobotę 25 marca w godz. 10.00-12.00. 

Milanowski Wędrujący Uniwersytet Dziecięcy - grafika
Edukacja

Drodzy rodzice, jeśli szukacie ekscytującej okazji edukacyjnej dla swoich maluchów to zapoznajcie się z ofertą "Milanowskiego Wędrującego Uniwersytetu Dziecięcego"! - projektu Fundacji SORNO.