Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Rekrutacja do klas I publicznych szkół podstawowych 2024/2025 - grafika
Edukacja

Szanowni Rodzice, od 4 marca 2024 r. rusza rekrutacja do klas pierwszych milanowskich publicznych szkół podstawowych. Postępowanie rekrutacyjne na rok szkolny 2024/2025 jest prowadzone z wykorzystaniem systemu informatycznego.

Konkurs ZUS dla uczniów podstawówek. Czekają atrakcyjne nagrody! - grafika
Edukacja

Uczniowie szkół podstawowych mogą przystąpić do konkursu „Projektu z ZUS”. Chętni, którzy wezmą udział w konkursie mogą wygrać cenne nagrody. I etap konkursu odbędzie się 25 marca.

Rekrutacja do przedszkoli publicznych 2024/2025 - grafika
Edukacja

Szanowni Rodzice, rekrutacja do przedszkoli w Milanówku na rok szkolny 2024/2025 przeprowadzana jest w sposób elektroniczny. Poniżej prezentujemy niezbędne informacje i wyjaśnienia. 

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego
Urząd MiastaEdukacja

W ubiegłym tygodniu w Szkole Podstawowej nr 2 im. Armii Akrajowej w Milanówku odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Drzewa wokół nas”.

Realizacja Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w Milanówku  - grafika
Urząd MiastaEdukacja

W roku 2023 w Gminie Milanówek realizowano „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”, którego celem jest wspieranie organów prowadzących placówki wychowania przedszkolnego, szkoły oraz biblioteki pedagogiczne w obszarze rozwijania zainteresowań dzieci i młodzieży przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa.

Zapraszamy na turniej pierwszej pomocy - grafika
Urząd MiastaEdukacja

Szanowni Państwo, Stowarzyszenie RES wraz z Urzędem Miasta Milanówka ma zaszczyt zaprosić na turniej pierwszej pomocy.

Nabór do Młodzieżowych Grup Ratowniczych - grafika
Edukacja

Szanowni Państwo, Stowarzyszenie RES dzięki współpracy z Urzędem Miasta Milanówek ma zaszczyt zaprosić młodzież z klas 6-8 szkół podstawowych na kolejną edycję zajęć Młodzieżowych Grup Ratowniczych (MGR) z zakresu udzielania pierwszej pomocy. 

VI Letni Biathlon Milanowski - 3.06.2023 r. - grafika
SportEdukacja

Serdecznie zapraszamy na VI Letni Biathlon Milanowski, który odbędzie się 3 czerwca 2023 r. na boisku SP2 przy ul. Literackiej 20.

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa w Gminie Milanówek - grafika
Edukacja

Obecnie w Gminie Milanówek realizowany jest „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”. Celem Programu jest wspieranie organów prowadzących placówki wychowania przedszkolnego, szkoły oraz biblioteki pedagogiczne w obszarze rozwijania zainteresowań dzieci i młodzieży przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.  Umowa na realizację pomiędzy Wojewodą Mazowieckim, a Gminą Milanówek podpisana została 12 kwietnia 2023 r., a dotacji udzielono pod warunkiem zapewnienia przez Gminę wkładu własnego w wysokości 20% kwoty kosztów realizacji zadania.