Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Zakończenie roku szkolnego 2018/2019
Edukacja

Poniżej przedstawiamy Państwu harmonogram zakończeń roku szkolnego 2018/2019 w milanowskich szkołach publicznych.

Dwójkowy kalejdoskop talentów
Kultura i rozrywkaEdukacja

Lubisz rysowanie? Twój dar to śpiewanie? Świetnie konstruujesz albo szydełkujesz? Piszesz wiersze do szuflady? Tworzysz cuda z czekolady? To dobrą wieść mamy - na Ciebie milanowski uczniu czekamy!

Egzaminy
Edukacja

W dniu dzisiejszym rozpoczęły się egzaminy gimnazjalne.

Klasa IV sportowa promowana przez Luizę Złotkowską
EdukacjaSportKalendarz wydarzeń

Trwa nabór do klasy IV sportowej o profilu łyżwiarstwo szybkie, wrotkarstwo. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na dzień otwarty do Szkoły Podstawowej nr 3.

Rekrutacja 2019/2020
Edukacja

W dniu 6 marca 2019 r. w budynku przedszkola przy ul. Z. Herberta 43 odbędą się spotkania dotyczące rekrutacji do przedszkoli publicznych oraz pierwszych klas szkół podstawowych na rok szkolny 2019/2020.

Zdjęcie łóżeczka z zabawkami
Edukacja

Miło nam poinformować, iż w Milanówku powstanie żłobek publiczny.

Plakat "Dni otwarte w milanowskich szkołach"
Edukacja

Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na dni otwarte do milanowskich publicznych szkół podstawowych.

Edukacja

Szanowni Rodzice! Rekrutacja do przedszkoli w Milanówku na rok szkolny 2019/2020 zostanie przeprowadzona w sposób elektroniczny. Poniżej prezentujemy niezbędne informacje i wyjaśnienia.  Rejestracja dotyczy dwóch publicznych przedszkoli działających na terenie Milanówka – Przedszkola nr 1 w Milanówku mieszczącego się w dwóch lokalizacjach (przy ul. Zbigniewa Herberta 43 i przy ul. Podgórnej 49) oraz Przedszkola „Kasperek” przy ul Brwinowskiej 2D....

Plakat informujący o bezpłanych szkoleniach organizowanych przez miasto Brwinów
Edukacja

Od 1 grudnia 2018 r. do 31 marca 2019 r. można zgłaszać się na bezpłatne szkolenia realizowane przez gminę Brwinów w ramach projektu „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego”.