Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Grafika żłobka
Edukacja

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji do Żłobka Publicznego w Milanówku dnia 14 lutego 2020 r. o godz. 12:00 zostanie wywieszona na drzwiach wejściowych do Urzędu Miasta Milanówka (budynek "A", ul. Kościuszki 45) w Milanówku lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Żłobka.

Szkoła
EdukacjaPrzypięte

Od poniedziałku 2 marca rusza rekrutacja do klas pierwszych milanowskich publicznych szkół podstawowych.

Przybory małego przedszkolaka
EdukacjaPrzypięte

Szanowni Rodzice! Rekrutacja do przedszkoli w Milanówku na rok szkolny 2020/2021 zostanie przeprowadzona w sposób elektroniczny. Poniżej prezentujemy niezbędne informacje i wyjaśnienia. 

Grafika żłobka
EdukacjaRekrutacja do żłobkaPrzypięte

Nabór dzieci do żłobka odbywać się będzie zgodnie z poniższym harmonogramem:

Przecinanie wstęgi przez Burmistrza Miasta i Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2
Edukacja

W czwartek 21 listopada 2019 ziściły się marzenia uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Milanówku o nowym wyposażeniu IT do szkolnej pracowni komputerowej.

Zdjęcie tablicy wręczonej za wygranie mobilnej pracowni
Edukacja

Z ogromną radością i dumą informujemy, że nasza Szkoła Podstawowa nr 3 przystąpiła do konkursu OSEWyzwanie, który zakończył się dla nas WIELKĄ wygraną. Nagrodą w konkursie jest pracownia mobilna, składająca się z 16 laptopów umieszczonych w przenośnej szafie z punktem dostępowym do Internetu.

Logo UMM
Edukacja

Harmonogram rozpoczęcia  roku szkolnego 2019/2020 w milanowskich szkołach

Logo „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców”
Edukacja

Profilaktyka Społeczna w Milanówku jest częścią dobrego życia nas Mieszkańców. Drodzy Rodzice i Wychowawcy! Serdecznie zapraszamy do „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców” rekomendowanej przez Ośrodek Rozwoju Edukacji.

Plakat projektu GraduatON
Edukacja

Celem głównym Projektu jest zwiększenie zatrudnienia wśród osób z niepełnosprawnością posiadających wykształcenie wyższe i/lub będących na ostatnim roku studiów, poprzez zaplanowanie i wdrożenie indywidualnej ścieżki kariery oraz wprowadzenie ich na rynek pracy.

Zdjęcie uczniów
Edukacja

Od końca zeszłego roku tysiące młodych pasjonatów nauki z całej Polski starało się o miejsce na piątym obozie naukowym organizowanym w ramach programu ADAMED SmartUP. 14 lipca, po kilku miesiącach zmagań oraz etapach rekrutacji, 50 najlepszych uczestników, w tym 10 z województwa mazowieckiego rozpocznie swoją wakacyjną przygodę i przez 2 tygodnie będzie mogło m.in. nauczyć się precyzyjnej sztuki szycia chirurgicznego, skonstruować samolot, zaprogramować robota oraz przetestować druk metodą 3D.