Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Herb Miasta Milanówka

Informujemy, że maseczki ochronne będą dostarczane od jutra tj. od 27 marca br. bezpośrednio do mieszkańców, do skrzynek pocztowych.

Plakat promujący akcję "PotrzebujeMY Ciebie!"

W związku z panującą pandemią wirusa SARS-CoV-2 i globalną sytuacją kryzysową, wielu pracodawców zdecydowało się ograniczyć świadczone usługi, aby zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się pandemii. Sytuacja ta w szczególności dotknęła pracowników, którzy do tej pory świadczyli swoje usługi w oparciu o umowy zlecenie lub o dzieło. W związku z tym znacząca liczba Polaków nie zostanie objęta prawem do otrzymywania wynagrodzenia i wkrótce pozostanie bez środków do życia.

Logo Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Grodzisku Mazowieckim

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Grodzisku Mazowieckim w związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego informuje, że wszystkie placówki opieki długoterminowej są zobowiązane do wzmocnienia nadzoru sanitarnego oraz wprowadzenia zakazu odwiedzin osób z zewnątrz, a także zakazu wychodzenia mieszkańców z obiektu.

Logo Ośrodka Pomocy Społecznej w Milanówku

Ośrodek Pomocy Społecznej w trosce o Mieszkańców Milanówka oferuje bezpłatne wsparcie psychologiczne w związku z trwającą sytuacją zarażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Milanowski informator o koronawirusie

AKTUALIZACJA IV Szanowni mieszkańcy Milanówka, przygotowaliśmy dla Państwa ulotkę zawierającą najważniejsze informacje dotyczące postępowania w sytuacji zagrożenia koronawirusem. Wasze bezpieczeństwo jest naszym priorytetem! Od dziś ulotka będzie kolportowana do Państwa skrzynek. Apeluję o pomoc i wsparcie osób starszych, najbardziej narażonych na zachorowanie.

Plakat promujący bezpłatną mammografię w technologii cyfrowej

Zachęcamy wszystkie kobiety w wieku 50–69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat nie wykonywały mammografii do wykonania bezpłatnego badania.

Piłki lekarskie wykorzystywane w rehabilitacji

W związku z dużym zainteresowaniem usługami rehabilitacyjnymi informujemy, że Ośrodek Pomocy Społecznej w Milanówku w ramach projektu „Rozwój usług społecznych w Gminie Milanówek” oferuje dwa rodzaje zabiegów usprawniających - masaż i kinezyterapię.

Logo Głównego Inspektoratu Sanitarnego

W ostatnich kilku tygodniach w Chinach, we Włoszech, Korei Południowej oraz innych krajach (aktualna lista krajów dostępna na stronach: www.who.int, www.ecdc.europa.eu, www.gis.gov.pl) wystąpiły zachorowania z objawami: gorączki, kaszlu, duszności i problemów z oddychaniem.