Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Od 1 czerwca

Ważna informacja dla mieszkańców ubiegających się o świadczenie 500+ i ważna zmiana w ZUS.

Uwaga! SMOG! - grafika

W dniu 25.05.2022 r. określono, że w części woj. mazowieckiego istnieje ryzyko wystąpienia w 2022 r. przekroczenia średniodobowego poziomu dopuszczalnego dla pyłu PM10. Prognozowane ryzyko obejmuje powiat żyrardowski i powiat grodziski, 

Dla kogo jest MAL w Milanówku? - grafika

Animatorki Miejsca Aktywności Lokalnej często słyszą pytanie  “ten #MAL jest dla kogo?”, więc niezmiennie odpowiadają “DLA KAŻDEGO”.

OPTO-BUS - bezpłatne badania wzroku w Żółwinie   - grafika

W czwartek, 14 kwietnia 2022 r. w godz. 9.00-10.00 na parkingu przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Żółwinie (ul. Nadarzyńska 25) odbędą się bezpłatne komputerowe badania wzroku w OPTO-BUSIE.

Dla milanowskiej młodzieży - W grupie siła!   - grafika

Serdecznie zapraszamy milanowską młodzież doświadczającą kryzysu psychologicznego albo długotrwale obniżonego nastroju, do bezpłatnego uczestnictwa w tworzonej grupie wsparcia.

Milanowski Promyk zaprasza Przyjaciół z Ukrainy na zajęcia dla dzieci - grafika

Milanowski Promyk zaprasza Przyjaciół z Ukrainy na zajęcia dla dzieci w poniedziałki, wtorki, piątki w godz. 15.00 – 18.00.

Kwiecień światowym miesiącem wiedzy o autyzmie  - grafika

Dom Treningowy w Milanówku, to jedyna szansa na godne życie dla dorosłych osób ze spektrum autyzmu po 24 rż. Stwórz go razem z Nami ;-) Szanowni Państwo, Fundacja Radośni z Milanówka - organizująca wsparcie i opiekę nad młodzieżą oraz osobami dorosłymi ze spektrum autyzmu przy wsparciu Burmistrza Miasta Milanówka - jak co roku 2 kwietnia będzie obchodzić Światowy Dzień Świadomości o Autyzmie. Jedną z form corocznych obchodów będzie wieczorne podświetlenie budynku Urzędu Miastana niebiesko (przez cały miesiąc). 

Wsparcie ZUS dla uchodźców z Ukrainy - grafika

Zakład Ubezpieczeń Społecznych na swojej stronie internetowej publikuje informacje również języku ukraińskim. Jesteśmy też gotowi udostępnić bazę lokalową ZUS uchodźcom z Ukrainy - deklaruje prof. Gertruda Uścińska, prezes ZUS.

Możesz udzielić schronienia rodzinie z Ukrainy? Zadzwoń - 500 018 449 - grafika

Szanowni Państwo, strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej w Milanówku jest miejscem tymczasowym dla uchodźców z Ukrainy. Dlatego szukamy dla Nich domów, w których mogliby spędzić więcej czasu w lepszych warunkach. Osoby, które mogą udzielić schronienia prosimy o kontkt z panem Łukaszem Łumińskim - 500 018 449.