Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Zdjęcie strzykawki i leków

Od 8 października ruszają szczepienia ochronne przeciw grypie dla osób w wieku 65 lat i starszych mieszkających w Milanówku.

Logo Pozytywnej Dyscypliny

Ośrodek Pomocy Społecznej w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w mieście Milanówku na rok 2019r. organizuje cykl 6 bezpłatnych warsztatów skierowanych dla rodziców pt. „Pozytywna Dyscyplina”.

Profilaktyka zagrożeń dzieci i młodzieży w Milanówku

Serdecznie zapraszamy Mieszkańców Milanówka na bezpłatne spotkania dotyczące współczesnych problemów i ich rozwiązań.

Mobilne Centrum Diagnostyki

Profilaktyczne badania w kierunku osteoporozy to jeden z najlepszych sposobów na wczesne wykrywanie zmian w układzie kostnym starszych osób. Na wniosek Rady Seniorów Burmistrz Miasta Milanówka zawarł umowę z Mobilnym Centrum Diagnostyki Osteoporozy na przeprowadzenie bezpłatnych badań dla mieszkańców.

Jak przetrwać upały - infografika

Upał to stan pogody, gdy temperatura powietrza przy powierzchni ziemi przekracza 30 st. C. W ciągu dnia, najwyższa temperatura występuje pomiędzy godziną 15 a 18, a nie jak się powszechnie sądzi - w południe, zaś największe promieniowanie UV notowane jest w godzinach 12 – 13.

Logo Programu 500+

Od 1 lipca program Rodzina 500+ obejmie wszystkie dzieci do 18. roku życia bez względu na dochód rodziny.

Bezpłatne badanie mammograficzne

Zachęcamy Panie w wieku 50-69 lat do udziału w bezpłatnych badaniach mammograficznych organizowanych 19 czerwca 2019 r. w godz. 09:00 - 12:00 przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Milanówku, ul. Warszawska 18.

Plakat informujący o mammografii

Zachęcamy wszystkie kobiety w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat nie wykonywały mammografii do wykonania badania bezpłatnie.