Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
2 kwietnia Światowym Dniem Świadomości Autyzmu - grafika

Od 2008 roku obchodzimy ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ Światowy Dzień Świadomości Autyzmu - zaburzenia, które w Polsce występuje u ponad 400 tysięcy osób. Obchody mają propagować wiedzę na temat tego zjawiska, pomóc je zrozumieć, a także walczyć z dyskryminacją osób nim dotkniętych.

Milanówek walczy z trzecią falą pandemii - grafika

Od początku pandemii miasto realizuje szereg działań, by minimalizować jej skutki odczuwane przez mieszkańców.

Maseczki dla Mieszkańców - grafika

Drodzy Mieszkańcy, już od dziś (wtorek, 30.03) możecie odebrać maseczki chirurgiczne, które otrzymaliśmy z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych. Każdy mieszkaniec otrzyma 4 maseczki.

Uwaga! SMOG! - grafika

W dniu dzisiejszym (piątek, 26.03.2021 r.) na części woj. mazowieckiego istnieje ryzyko wystąpienia przekroczenia poziomu informowania dla pyłu PM10 (100μg/m3).

Nowe obostrzenia od soboty 27 marca! - grafika

Z powodu wzrostu zachorowań na COVID-19 od 27 marca obowiązywać będą nowe zasady bezpieczeństwa.

Ankieta: Diagnoza potrzeb i potencjał lokalnej społeczności w zakresie usług społecznych - grafika

Szanowni Mieszkańcy, Oficyna  Profilaktyczna z Krakowa na zlecenie Ośrodka Pomocy Społecznej w Milanówku realizuje „Diagnozę potrzeb i potencjału lokalnej społeczności w zakresie usług społecznych w mieście Milanówek”, na potrzeby realizacji projektu  polegającego na utworzeniu „Milanowskiego Centrum Usług Społecznych”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój 2014-2020.

Rozszerzenie obostrzeń  - grafika

Szanowni Państwo, w związku ze stałym wzrostem liczby zachorowań, decyzją rządu od soboty 20 marca musimy liczyć się z kolejnymi obostrzeniami obowiązującymi na terenie całego kraju.

Milanowskie Centrum Usług Społecznych - grafika

Światowy Dzień Pracy Socjalnej przypadający w 2021 roku na 16 marca niesie dla milanowskiej społeczności nowatorskie rozwiązania.

Bezpłatna mammografia w technologii cyfrowej - grafika

Zachęcamy wszystkie kobiety w wieku 50–69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat (24 msc-y) nie wykonywały mammografii, do wykonania bezpłatnego badania!

Nowe obostrzenia w województwie mazowieckim! - od 15 marca - grafika

W związku ze znacznym wzrostem zachorowań na terenie naszego województwa, od 15 do 28 marca obowiązywały będą zaostrzone zasady bezpieczeństwa!