Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Bieg STO-nogi - utrudnienia w ruchu - grafika
Urząd MiastaSport

Szanowni Milanowianie! Już w najbliższą niedzielę odbędzie się ósma edycja Biegu STO-nogi Milanówek. Wystartują zawodnicy i zawodniczki nie tylko z Milanówka, ale również z innych stron Polski. W związku z imprezą wystąpią utrudnienia w ruchu samochodowym ulicami naszego miasta.

VI Letni Biathlon Milanowski - 3.06.2023 r. - grafika
SportEdukacja

Serdecznie zapraszamy na VI Letni Biathlon Milanowski, który odbędzie się 3 czerwca 2023 r. na boisku SP2 przy ul. Literackiej 20.

Otwarcie skateparku w Milanówku - 20 maja 2023 r.  - grafika
Sport

Burmistrz Miasta Milanówka zaprasza na oficjalne otwarcie skateparku - nowego sportowo-rekreacyjnego miejsca na mapie miasta! 

 Ogólnopolski Turniej Szermierczy Grodziska Szabla 2023  - grafika
Urząd MiastaSport

W najbliższą sobotę 20.05 na godz: 11:00 odbędzie się  Ogólnopolski Turniej Szermierczy Grodziska Szabla 2023 VI Memoriał Jerzego Pawłowskiego. 

VIII edycja Biegu STO-nogi - 4 czerwca 2023 r. - grafika
Sport

4 czerwca 2023 r. w Milanówku odbędzie się VIII edycja Biegu STO-nogi (na dystansie 10 km), sportowego wydarzenia organizowanego co roku przez Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 5 STO, pod Patronatem Honorowym Burmistrza Miasta Milanówka. 

Wycieczka rowerowa 14.05.2023 r.  z Jesionki przez Rezerwaty Młochowskie do źródeł Utraty - grafika
Kalendarz wydarzeńSport

Sekcja Turystyki Rowerowej przy Milanowskim Centrum Kultury zaprasza na wycieczkę rowerową 14 maja 2023 (niedziela) z Jesionki przez Rezerwaty Młochowskie do źródeł Utraty.

Halowy Turniej Piłki Nożnej MAZOVIA - grafika
Sport

21 kwietnia 2023 r. w Hali Sportowej nr 1 przy Szkole Podstawowej nr 3, odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej chłopców rocznik 2010-11.Turniej odbył się w ramach Stowarzyszenia Gmin Zachodniego Mazowsza MAZOVIA, które reprezentuje miasta Błonie, Brwinów, Leszno, Michałowice, Milanówek, Nadarzyn, Podkowa Leśna.

Turniej tenisowy dla dzieci - grafika
Sport

W sobotę 7 kwietnia 2023 r. w Strefie Ruchu Książenice odbył się turniej tenisa ziemnego dla dzieci, w którym wystartowali podopieczni sekcji mini tenisa Milanowskiego Centrum Kultury.

Wycieczka rowerowa śladami I Wojny Światowej - 16.04.2023 r. - grafika
SportKalendarz wydarzeń

Sekcja Turystyki Rowerowej przy MCK zaprasza na wycieczkę rowerową Śladami I Wojny Światowej (wzdłuż Rawki i nie tylko...). Wycieczka odbędzie się w niedzielę 16 kwietnia 2023 r.

Sukces młodych szermierzy - grafika
Sport

Challenge Wratislavia to najbardziej prestiżowy międzynarodowy turniej Dzieci i Młodzików na świecie, w którym prawo startu mają reprezentaci każdej broni - floretu, szpady i szabli. W tegorocznej 45. edycji, która rozpoczęła się 16 marca, wystartowało ponad 1700 szermierzy z Europy, Azji i Ameryki. Nie brakowało również reprezentantów Grodziskiego Klubu Szermierczego, którzy 20 marca stawili się wrocławskich planszach.