Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Aktywne zakończenie wakacji z Milanowskim Miejscem Aktywności Lokalnej - grafika
Sport

Zapraszamy na aktywne zakończenie wakacji z Milanowskim Miejscem Aktywności Lokalnej!

Ruch to zdrowie! - grafika
Sport

Miejsce Aktywności Lokalnej zaprasza 2 oraz 5 sierpnia na wspólne treningi na świeżym powietrzu!

Wycieczka rowerowa nad jeziorko Zgorzała pod Ursynowem - grafika
Kalendarz wydarzeńSport

Sekcja Turystyki Rowerowej przy Milanowskim Centrum Kultury zaprasza na wycieczkę rowerową 30 lipca (niedziela) nad jeziorko Zgorzała pod Ursynowem.

Wycieczka rowerowa do Muzeum Farmacji w Warszawie.  - grafika
Sport

Sekcja Turystyki Rowerowej przy Milanowskim Centrum Kultury zaprasza na wycieczkę rowerową 16 lipca 2023 (niedziela) do Muzeum Farmacji w Warszawie.

Czwartki Lekkoatletyczne - grafika
Sport

W maju i czerwcu na bieżni przy ulicy Żwirowej w Brwinowie uczniowie z Milanówka oraz ościennych gmin brali udział w regionalnych eliminacjach cyklu Czwartki Lekkoatletyczne. 

Milanowska Liga Siódemek - grafika
Sport

Już po raz XXI dział sportu Milanowskiego Centrum Kultury zorganizował Milanowską Ligę Siódemek dla dzieci i młodzieży. Rozgrywki odbyły się na boisku Orlik, ul. Sportowa. Sędzią i opiekunem rozgrywek, był Pan Mirosław Rastawicki, który poprowadził Ligę po raz 13.

Wycieczka rowerowa do Osieczka - grafika
Sport

Sekcja Turystyki Rowerowej przy Milanowskim Centrum Kultury zaprasza na wycieczkę rowerową 25 czerwca (niedziela) 2023 do Osieczka, gdzie znajduje się Restauracja Młyn Osieczek (możliwość zjedzenia niedzielnego obiadu i wypicia kawki).

Bieg STO-nogi - utrudnienia w ruchu - grafika
Urząd MiastaSport

Szanowni Milanowianie! Już w najbliższą niedzielę odbędzie się ósma edycja Biegu STO-nogi Milanówek. Wystartują zawodnicy i zawodniczki nie tylko z Milanówka, ale również z innych stron Polski. W związku z imprezą wystąpią utrudnienia w ruchu samochodowym ulicami naszego miasta.

VI Letni Biathlon Milanowski - 3.06.2023 r. - grafika
SportEdukacja

Serdecznie zapraszamy na VI Letni Biathlon Milanowski, który odbędzie się 3 czerwca 2023 r. na boisku SP2 przy ul. Literackiej 20.

Otwarcie skateparku w Milanówku - 20 maja 2023 r.  - grafika
Sport

Burmistrz Miasta Milanówka zaprasza na oficjalne otwarcie skateparku - nowego sportowo-rekreacyjnego miejsca na mapie miasta!