Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Logo Sekcji Turystyki Rowerowej
SportKalendarz wydarzeń

Sekcja Turystyki Rowerowej przy Milanowskim Centrum Kultury zaprasza 16 czerwca br. na wycieczkę przez Puszczę Kampinoską nad Wisłę (w okolicach Czosnowa - plaża Łomna).

Uwaga! Utrudnienia!
Sport

W najbliższą niedzielę 16.06.2019 odbędzie się VII Bieg STO-nogi Milanówek.

Bieg na 60m
Sport

Bardzo udanie zakończył się udział zawodników UKS MTE Milanówek w Mistrzostwach Mazowsza U12&U14 w lekkiej atletyce.

Zdjęcie grupowe
Sport

Dziś tj. 31 maja br. w Szkole Podstawowej nr 3 w Milanówku odbył się egzamin na kartę rowerową.

Plakat promujący VII Bieg STO-nogi
Sport

Drodzy mieszkańcy Milanówka! Już za dwa tygodnie 16 czerwca 2019 r. (niedziela) o godzinie 11:00 odbędzie się największe święto biegowe w naszym mieście, czyli VII Bieg STO-nogi Milanówek. Na liście zgłoszonych zawodników pozostało niecałe 50 numerów startowych (nieprzekraczalny limit wynosi 500 osób). Jeśli ktoś z Państwa jeszcze się nie zapisał, a ma chęć, to zapraszamy serdecznie! Do wyboru mamy: - dystans główny, czyli 10km, trasa posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki -...

Logo Sekcji Turystyki Rowerowej
SportKalendarz wydarzeń

2 czerwca br. (niedziela) Sekcja Turystyki Rowerowej przy Milanowskim Centrum Kultury zaprasza na wycieczkę rowerową w okolice rzek Liwiec i Bug.

Plakat informujący o rajdzie
SportKalendarz wydarzeń

Zapraszamy na coroczny rajd rowerowy ulicami Milanówka, 25 maja 2019 r.

Pojedynek w szachy
Sport

130 zawodników stanęło na starcie tradycyjnych mistrzostw w szachach szybkich, które 1 maja 2019 roku odbyły się w miejskiej hali sportowej w Milanówku pod honorowym patronatem Burmistrza Milanówka. Imprezę uroczyście otworzył w imieniu Pana Burmistrza – Sekretarz miasta Milanówka Piotr Iwicki.

Logo Sekcji Turystyki Rowerowej
SportKalendarz wydarzeń

Sekcja Turystyki Rowerowej przy Milanowskim Centrum Kultury zaprasza na Niedzielę na dwóch kółkach 28 kwietnia br.

Plakat promujący Mistrzostwa w Szachach Szybkich
SportKalendarz wydarzeń

Burmistrz Miasta Milanówka i Dział Sportu Milanowskiego Centrum Kultury zaprasza na XX Mistrzostwa Juniorów w Szachach Szybkich oraz na XVI Mazowieckie Mistrzostwa w Szachach Szybkich.