Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Zdjęcie Rafała Białego
Sport

Od ponad 16 lat zajmuje się freestyle motocrossem, przez te lata byłem sędzią, producentem, managerem. Ale nie ma nic ciekawszego jak obserwacja i wsparcie dla polskiej sceny FMX.

Zdjęcie grupowe zawodników
Sport

W dniu 12 stycznia 2019 na hali sportowej przy ulicy Żabie Oczko odbyły się mistrzostwa szkół podstawowych w futsalu.

Zdjęcie grupowe z seminarium
Sport

W dniach 27-28 pażdziernika br. Mazowieckie Stowarzyszenie Sportowe miało zaszczyt gościć Sensei Alexandra Chichvarina 6 dan, który przyjął zaproszenie i przyjechał do naszego dojo w Milanówku.

Plakat informujący o sekcjach sportowych
Sport

Dział sportu Milanowskiego Centrum Kultury zaprasza na rekreacyjne sekcje sportowe.

Zdjęcie przedstawiające nagrody w VI Nocy STO-nogi Milanówek
Sport

Jest coś magicznego w parku w Stawisku, co powoduje, że nocny jesienny bieg przyciąga jak magnes.

Plakat informujący o turnieju brydżowym
SportKalendarz wydarzeń

Serdecznie zapraszamy 24 listopada br. o godz. 16:00 na Turniej Brydżowy XVII Memoriał Andrzeja Wróblewskiego, który odbędzie się w Świetlicy Osiedla Jedwabnik przy ul. Brzozowej 7.

Logo VI Nocy STO-nogi Milanówek
SportKalendarz wydarzeń

Już po raz szósty mamy przyjemność zaprosić Państwa na imprezę sportową będąca symbolicznym zakończeniem sezonu biegowego. Noc STO-nogi Milanówek to unikatowe zawody na dystansie otwartym.

Zdjęcie grupowe
NiesklasyfikowaneSport

Dnia 20 października 2018 w Miejskiej Hali Sportowej nr 2 w Milanówku odbyła się I edycja turnieju "Milanowska Szabla" pod patronatem honorowym Burmistrza Gminy Milanówek. Organizatorem turnieju był Grodziski Klub Szermierczy (który prowadzi sekcję szermierczą na terenie miasta Milanówek) oraz Gmina Milanówek wraz z Milanowskim Centrum Kultury reprezentowane przez p. Włodzimierza Filipiaka. W zawodach wzięło udział 57 zawodników i zawodniczek w trzech kategoriach wiekowych –Dzieci, Młodzików...

Plakat promujący wydarzenie "Milanowska Szabla 2018"
Sport

Serdecznie zapraszamy na turniej szermierczy w szabli dziewcząt i chłopców pod patronatem Burmistrza Miasta Milanówka "Milanowkska Szabla 2018".

Zdjęcie reprezentacji
Sport

13 października w Błoniu jak co roku został zorganizowany turniej piłki nożnej Mazovia. Najlepszą drużyną okazała się reprezentacja gminy Milanówek. Nasza reprezentacja obroniła tytuł mistrzowski z zeszłego roku. Drugie miejsce zajęła reprezentacja gminy podkowa Leśna a trzecie drużyna z gminy Błonie.