Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Wycieczka rowerowa 14 kwietnia (niedziela) - grafika
Sport

Sekcja Turystyki Rowerowej przy Milanowskim Centrum Kultury zaprasza na niedzielną wycieczkę rowerową 14 kwietnia.

Niedzielna wycieczka rowerowa - grafika
SportKalendarz wydarzeń

Sekcja Turystyki Rowerowej przy Milanowskim Centrum Kultury zaprasza na niedzielną wycieczkę rowerową w dniu 7 kwietnia 2024 r.

Turniej piłkarski „Młodzieżowej Milanowskiej Ligi Siódemek” - grafika
Sport

Milanowskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza w dniach od 23 kwietnia do 15 czerwca 2024 roku, na turniej piłkarski „Młodzieżowej Milanowskiej Ligi Siódemek” w następujących kategoriach wiekowych:

 • Dziewczęta, rocznik 2009- 2011
 • Chłopcy, rocznik 2009 – 2010 oraz 2011 -2012

Miejscem rozgrywania zawodów będzie boisko piłkarskie „Orlik 2012” przy basenie kąpielowym w Milanówku. Mecze rozgrywane będą we wtorki i czwartki.

Zgłoszenia przyjmowane są do 19 kwietnia u Trenera  Pana Mirosława Rastawickiego tel. 571256403, oraz przy Boisku „Orlik 2012”, ul. Sportowa w Milanówku.

 

docKarta zgłoszenia39.5 KB

pdfRegulamin83 KB

XXII EDYCJA PILKARSKIEJ LIGI SIODEMEK

Zawody na ściance wspinaczkowej dla dzieci ze szkół podstawowych - grafika
SportUrząd Miasta

W dniu 23 marca w Szkole Podstawowej Nr 1 odbyły się zawody na ściance wspinaczkowej dla dzieci ze szkół podstawowych. Uczestnikami zawodów były dzieci i młodzież, która bierze udział w zajęciach na ściance wspinaczkowej organizowanych przez Milanowskie Centrum Kultury - dział sportu.

V Halowy Turniej Tenisowy Trójmiasta Ogrodów  - grafika
Urząd MiastaSport

V Halowy Turniej Tenisowy Trójmiasta Ogrodów. W ramach współpracy sąsiadujących ze sobą miast, Milanowskie Centrum Kultury i SNTC Tennis Club Brwinów zorganizowało V Halowy Turniej Tenisowy Trójmiasta Ogrodów w grze podwójnej.

Rozpoczęcie sezonu rowerowego 2024 - grafika
SportKalendarz wydarzeń

Sekcja Turystyki Rowerowej przy Milanowskim Centrum Kultury zaprasza na rozpoczęcie sezonu rowerowego w niedzielę 24 marca 2024.

XXVIII Otwarte Mistrzostwa Milanówka w Brydżu Sportowym Parami - grafika
Sport

W siedzibie Milanowskie Centrum Kultury - Starym Kinie, dział sportu MCK zorganizował XXVIII Otwarte Mistrzostwa w Brydżu Sportowym Parami i po raz XVIII zrobili to panowie Włodzimierz Rutkowski, sędzia znany i ceniony w świecie brydżystów oraz kierownik ds. sportu Włodzimierz Filipiak. Nad zawodami czuwała sędzia Katarzyna Grabarczyk-Steć. Wystartowało aż 60 uczestników, frekwencja znakomita zwłaszcza, że w tym samym dniu były turniej w Płocku i w Warszawie. Turniej  trwał 4 godziny, 15 rozdań. Zwycięzców, pucharami i nagrodami rzeczowymi, nagrodził burmistrz miasta Piotr Remiszewski.

Wyniki Turnieju:

 1. Bogdan Szlacheta
  Bogdan Radwański
 1. Bogdan Kakietek
  Robert Siedlecki
 1. Maria Boczar
  Jerzy Boczar

Najlepsza para z Milanówka byli  Jacek Badurzyński i Roman Panaszuk.

zdjęcia z turnieju

zdjęcia z turnieju

zdjęcia z turnieju

Halowy Piłkarski Puchar Oldbojów - Milanówek 2024 - grafika
Sport

Milanowskie Centrum Kultury - dział sportu, zorganizowało w dniu 11 lutego w SP nr 3, piłkarski turniej w piłce nożnej halowej oldbojów.

Memoriał Andrzeja Wróblewskiego w Starym Kinie - grafika
Urząd MiastaSport
IMG 20231127 WA0000
26 listopada w Starym Kinie po raz XXI Milanowskie Centrum Kultury, dział sportu zorganizował, Memoriał Andrzeja Wróblewskiego w brydżu sportowym parami.  W turnieju udział wzięło 15 par. Puchary i nagrody rzeczowe wręczała córka Pana Andrzeja Wróblewskiego, Anna Belta oraz sędzia zawodów Włodzimierz Rutkowski. 🏆

IMG 20231127 WA0042

Wyniki:

1.Bogdan Radwański, Jacek Koter

2. Adam Łaszczotko, Dariusz Gelo
3. Waldemar Kałużyński, Artur Duczmalewski

A już 18.02 niedziela godz.16:00, zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa w brydżu sportowym parami.

Otwarte Mistrzostwa Milanówka i Powiatu Grodziskiego w tenisie ziemnym - grafika
Sport

   W dniach 9-17.09 zostały rozegrane Otwarte Mistrzostwa Milanówka i Powiatu Grodziskiego w tenisie ziemnym w kategorii open singiel, singiel 50+ lat, open gra podwójna.