Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Plakat informujący o spotkaniu
Urząd MiastaKalendarz wydarzeń

Burmistrz Miasta Milanówka zaprasza Mieszkańców na spotkanie z ekspertami, które odbędzie się 14 października br. o godz. 19:30 w Centrum Sportu i Rekreacji Grudów przy ul. Szkolnej 6.

Plakat informujący o Akademii Talentów
Kalendarz wydarzeńKultura i rozrywka

Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku zaprasza dzieci na pierwszy w tym roku akademicki wykład Akademii Talentów. Tym razem cofniemy się w czasie do niezwykle ciekawej epoki Wikingów.

Zdjęcie przedstawiające tablicę pamiątkową Michała Lasockiego
Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

Dziś obchodzimy 80 rocznicę śmierci Michała Lasockiego, założyciela naszego Miasta. Z tej okazji w dniu dzisiejszym tj. 11 października br. przy tablicy znajdującej się przy Parku im. M. Lasockiego (ul. Kościuszki), upamiętniającej zasługi Michała Lasockiego o godz. 12:00 mieszkańcy Milanówka zapalą znicze i złożą kwiaty.

Plakat informujący o spotkaniu informacyjnym dla właścicieli zabytków
Urząd MiastaKalendarz wydarzeń

Gmina Milanówek, jak co roku, przeznaczyła w budżecie miasta kwotę 100 tys. złotych na dotacje dla właścicieli zabytków.

Plakt informujący o wykładzie i pokazie filmu
Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku zaprasza na wykład prof. Tomasza Wójcika z Uniwesytetu Warszawskiego oraz pokaz filmu w reż. Wiktora Skrzyneckiego, z udziałem reżysera.

Plakat promujący Nocowanki
Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

Już w najbliższą sobotę kolejna grupa dzieci spędzi pełną wrażeń noc w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Tym razem tematyką główną wydarzenia będą zagadnienia chemiczne.

Herb Rady Miasta Milanówka
Zawiadomienia o sesjachRada MiastaKalendarz wydarzeń

Uprzejmie proszę o wzięcie udziału w posiedzeniu XLVIII Sesji Rady Miasta Milanówka, która odbędzie się w dniu 11 października 2018 r. (czwartek) o godz. 13.00 w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Herb Miasta Milanówka
Zawiadomienia o posiedzeniach komisjiRada MiastaKalendarz wydarzeń

Zawiadamiam o zwołaniu Komisji Budżetu i Inwestycji Rady Miasta Milanówka, które odbędzie się w dniu 8 października 2018 r. (poniedziałek) o godz. 16.00 w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Logo Milanowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

Milanowski Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza na Inagurację Roku Akademickiego 2018/19, która odbędzie się w dniu 5 października 2018 r. (piątek) o godz. 17:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Spacerowej 4 w Milanówku.

Herb Miasta Milanówka
Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

Zapraszamy na uroczyste odsłonięcie Kamienia upamiętniającego Panią Helenę Krajewską (1920-2016), które odbędzie się w dniu 7 października 2018 r. o godz. 12:30. Inicjatorem tego wydarzenia jest Społeczny Komitet Upamiętnienia Pani dr Heleny Krajewskiej.