Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
LXII Sesja Rady Miasta Milanówka - grafika
Zawiadomienia o sesjachSesje Rady Miasta MilanówkaKalendarz wydarzeńRada Miasta

Uprzejmie proszę o wzięcie udziału w posiedzeniu LXII Sesji Rady Miasta Milanówka, która odbędzie się w dniu 13 maja 2022 r. (piątek) o godz. 15.30, w trybie on-line na platformie ZOOM.

Posiedzenie Komisji Budżetu i Inwestycji - grafika
Kalendarz wydarzeńRada MiastaZawiadomienia o posiedzeniach komisjiKomisje Rady Miasta

Przewodnicząca Komisji Budżetu i Inwestycji Rady Miasta Milanówka, uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 13 maja 2022 r. (piątek) o godz. 14.30 w trybie on-line na platformie ZOOM.

LXI Sesja Rady Miasta Milanówka - grafika
Sesje Rady Miasta MilanówkaZawiadomienia o sesjachKalendarz wydarzeńRada Miasta

Uprzejmie proszę o wzięcie udziału w posiedzeniu LXI Sesji Rady Miasta Milanówka, która odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2022 r. (czwartek) o godz. 16.30 w trybie stacjonarnym, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Posiedzenie Komisji Budżetu i Inwestycji - grafika
Zawiadomienia o posiedzeniach komisjiKomisje Rady MiastaRada MiastaKalendarz wydarzeń

Przewodnicząca Komisji Budżetu i Inwestycji Rady Miasta Milanówka, uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2022 r. (czwartek) o godz. 16:00, w trybie stacjonarnym, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Posiedzenie Komisji Rewizyjnej - grafika
Zawiadomienia o posiedzeniach komisjiKomisje Rady MiastaKalendarz wydarzeńRada Miasta

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Milanówka, prosi o wzięcie udziału w posiedzeniu ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2022 r. (czwartek) o godz. 17:00, w budynku “B” Urzędu Miasta przy ulicy Kościuszki 45.

LX Sesja Rady Miasta Milanówka - grafika
Kalendarz wydarzeńSesje Rady Miasta MilanówkaRada MiastaZawiadomienia o sesjach

Uprzejmie proszę o wzięcie udziału w posiedzeniu LX Sesji Rady Miasta Milanówka, która odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2022 r. (czwartek) o godz. 17.30 w trybie stacjonarnym, w budynku „B” Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Posiedzenie Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej - grafika
Komisje Rady MiastaRada MiastaKalendarz wydarzeńZawiadomienia o posiedzeniach komisji

Przewodniczący Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej Miasta Milanówka uprzejmie zaprasza na posiedzenie Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej, które odbędzie się w dniu 13 kwietnia 2022 r. (środa) o godz. 17.00, w trybie on-line na platformie ZOOM.

Posiedzenie Komisji Budżetu i Inwestycji - grafika
Zawiadomienia o posiedzeniach komisjiKomisje Rady MiastaKalendarz wydarzeńRada Miasta

Przewodnicząca Komisji Budżetu i Inwestycji Rady Miasta Milanówka, uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 12 kwietnia 2022 r. (wtorek) o godz. 16:00, w trybie stacjonarnym, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Niedziela na dwóch kółkach - grafika
SportKalendarz wydarzeń

Sekcja Turystyki Rowerowej przy Milanowskim Centrum Kultury zaprasza na wycieczkę rowerową w niedzielę 10 kwietnia 2022 r. do Cybulic Małych.

Posiedzenie Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej - grafika
Zawiadomienia o posiedzeniach komisjiRada MiastaKomisje Rady MiastaKalendarz wydarzeń

Przewodniczący Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej Miasta Milanówka uprzejmie zaprasza na posiedzenie Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej, które odbędzie się w dniu 30 marca 2022 r. (środa) o godz. 17.00, w trybie on-line na platformie ZOOM.