Logo Milanowskiej Karty Rodziny 3+

Serdecznie zapraszamy rodziny z terenu Milanówka posiadające troje i więcej dzieci do składania wniosków i odbierania Milanowskiej Kart Rodziny 3+.

Jak uzyskać Milanowską Kartę Rodziny 3+?

Etap pierwszy: wypełnij i złóż wniosek o wydanie Milanowskiej Karty Rodziny 3+ (załącznik)

Zapraszamy do składania wniosków: poniedziałek w godz. 13.00-17.00, wtorek i czwartek w godz. 8:00-16:00, piątek - w godz. 8:00-15.00, u pracownika merytorycznego w Centrum Usług Społecznych. 

Wniosek wypełnia i podpisuje rodzic/opiekun. Do wniosku należy dołączyć dokumenty wymienione w § 3 ust. 3 Zarządzenia Burmistrza Miasta Milanówka z dnia 09 sierpnia 2021r.:

 1. w przypadku rodzica/rodziców – dowód osobisty lub inny dokument stwierdzający tożsamość  (do wglądu);
 2. w przypadku opiekuna prawnego – dowód osobisty lub inny dokument stwierdzający tożsamość (do wglądu) oraz kopię postanowienia sądu o ustanowieniu opieki prawnej nad dzieckiem;
 3. w przypadku rodziny zastępczej – kopię postanowienia sądu lub umowę na pełnienie funkcji rodziny zastępczej;
 4. w przypadku dzieci w wieku od 0 do 6 lat – kopie aktów urodzenia dzieci;
 5. w przypadku dzieci w wieku szkolnym – kopię aktualnej legitymacji szkolnej lub zaświadczenie albo oświadczenie o kontynuowaniu nauki;
 6. w przypadku studentów do 25 roku życia – kopię aktualnej legitymacji studenckiej lub zaświadczenie albo oświadczenie o kontynuowaniu nauki;
 7. dokument, zaświadczenie lub oświadczenie rodzica/jednego z opiekunów
  o rozliczaniu się w  Urzędzie Skarbowym w Grodzisku Mazowieckim.

Etap drugi: odbierz kartę

Jeśli złożysz kompletny wniosek, zostanie on rozpatrzony w czasie nie dłuższym niż 30 dni od dnia jego złożenia. W przypadku uzyskania decyzji pozytywnej, Twoja Karta zostanie wydana i będzie gotowa do odbioru podczas dyżuru pracownika merytorycznego lub, w inne dni, w godzinach pracy Sekretariatu Centrum Usług Społecznych, ul. Kościuszki 16.

Etap trzeci: korzystaj z uprawnień, jakie daje Tobie i Twojej rodzinie Milanowska Karta Rodziny 3+.

Milanowska Karta Rodziny 3+

Serdecznie zapraszamy rodziny z terenu Milanówka posiadające troje i więcej dzieci do składania wniosków i odbierania Milanowskiej Kart Rodziny 3+, która uprawnia do:

 1. Bezpłatnego dostępu do zajęć i warsztatów organizowanych przez Milanowskie Centrum Kultury;
 2. Dostępu do oferty Przedszkola  Nr 1 w Milanówku poprzez zastosowanie 50% zniżki od obowiązujących opłat za pobyt;
 3. Dostęp do oferty Europejskiego Przedszkola Niepublicznego KASPEREK 50% zniżki od obowiązujących opłat za pobyt;
 4. Korzystania z bezpłatnej komunikacji miejskiej w Milanówku;
 5. 50% zniżki z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi;
 6. dostępu do oferty kina w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim poprzez zastosowanie 50% zniżki od obowiązujących cen biletów;
 7. Korzystania na z pływalni „Wodnik 2000” w Grodzisku Mazowieckim z  50% zniżką od obowiązujących cen biletów;
 8. Korzystanie z oferty Integracyjnej Społecznej Szkoły Podstawowej przy ul. Spacerowej 3 z 5 % zniżką na 1 dziecko, 25 % zniżką na kolejne dziecko; Przedszkole Społeczne z 5 % zniżką na 1 dziecko, 15 % zniżką na kolejne dziecko oraz z Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej "Promyk" zniżką  5 % na 1 dziecko, 10 % zniżką na kolejne dziecko;
 9. 5% zniżki na zakupy w sklepie Społem PSS na artykuły spożywcze i przemysłowe z wyłączeniem artykułów tytoniowych i doładowań telefonu;
 10. 5% zniżki w  zakupie powyżej 200 zł (na cały asortyment z wyłączeniem produktów promocyjnych, ofert tygodnia i przecen) w Markecie Budowlano-Dekoracyjnym  "Mrówka", Kozery przy ul. Gen. Orlicz-Dreszera 2a w Grodzisku Mazowieckim;
 11. 15% zniżki na kursy językowe dla dzieci i młodzieży w Szkole Językowej OLYMPIC KIDS w Milanówku;
 12. 10% zniżki na cały asortyment marki Andrea w Zakładzie Pracy Chronionej "Andrea" ul. Pasieczna 8a w Milanówku;
 13. 10% zniżki na badania laboratoryjne  w NZOZ MILANMED ul. Niezapominajki 10 w Milanówku;
 14. 5% zniżki na sprzęt AGD w MPM AGD S.A ul. Brzozowa 3 w Milanówku;
 15. Szkoła Językowa LANGUAGE STATION ul. Piłsudskiego 28 w Milanówku oferuje zniżkę 150 zł na dowolny kurs dla każdego członka rodziny.
 16. Szkoła Muzyczna YAMAHA z siedzibą w Milanówku przy ul. Podwiejskiej 39. Każda rodzina wielodzietna, która zechce skorzystać z oferty Szkoły Muzycznej  YAMAHA otrzyma 20% zniżki na drugiego ucznia z rodziny na wszystkie kursy, 20 % na trzeciego ucznia z rodziny na wszystkie kursy oraz 100% zniżki na czwartego ucznia z rodziny na wszystkie kursy. Bogaty program edukacji muzycznej jest skierowany do dzieci i młodzieży.
 17. Modern Art. Group Sp z. o.o przy ul. Sienkiewicza 45 - nowa siedziba  Egurrola Dance Studio w Grodzisku Mazowieckim. Rodzina wielodzietna, która zechce skorzystać z szerokiej oferty Modern Art. Group Sp z.o.o, może liczyć na 10 % zniżki na zakup karnetu na zajęcia taneczne.
 18. Gabinet Kosmetyczny AGA z siedzibą w Milanówku przy ul. Łąkowej 73.oferuje zniżkę w wysokości 15 % na wszystkie zabiegi.
 19. Gabinet Terapii i Wspomagania Rozwoju Dziecka "Huśtawka" przy ul. Elizy Orzeszkowej 5G w Grodzisku Mazowieckim oferuje: 10% zniżki na diagnozy i konsulatcje , 10% zniżki na terapię ( częstotliwość min 2x w tygodniu) oraz 5%zniżki na terapię (częstotliwość 1x w tygodniu),
  Więcej informacji o Gabinecie Terapii i Wspomagania Rozwoju Dziecka " Huśtawka" na stronie: http://www.hustawka.edu.pl
 20. Uczniowski Klub Sportowy Budo Grodzisk Mazowiecki oferuje:20%zniżki od składki członkowskiej we wszystkich placówkach, w których są prowadzone zajęcia na terenie powiatu grodziskiego. Więcej informacji o zajęciach w Klubie Sportowym BUDO na stronie: http://www.budogrodzisk.pl
 21. HUMATERA Pracownia terapii i rozwoju Urszula Lipner z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim na ul. 11 listopada 48 oferuje: 10% zniżki na warsztaty psychoedukacyjne dla rodziców oraz 5 % zniżki na terapię indywidualną i par.
 22. NZOZ MALVITA z siedzibą w Grodzisku Mazowickim ul. Tragutta 30 oferuje: 10% znizki na zabiegi fizjoterapetyczne, 10 % na wizyty internistyczne, pediatryczne, 10% zniżki na konsulatacje alergologiczne, kardiologiczne, 10% zniżki na konsultacje neurologiczne, laryngologiczne.
 23. ZIELONA RESTAURACJA w Grodzisku Mazowieckim ul. Daleka 3E oferuje: 10% zniżki na danie dnia od poniedziałku do piątku oraz 10% zniżki na dania z karty od poniedziałku do piątku.
 24. ROWER MOJE ŻYCIE w Grodzisku Mazowieckim ul. Krupińskiego 3 oferuje: 5% zniżki na akcesoria i rowery, 5% zniżki na przegląd, 10% zniżki na poszczególne usługi serwisowe oraz 10% zniżki na wypożyczenie sprzętów.
 25. Warszawskie Centrum Aikido BIS z siedzibą w Milanówku ul. Stawy 2d oferuje: 12% zniżki na zajęcia Aikido dla dwóch osób ćwiczących z jednego gospodarstwa domowego, 20% zniżki na zajęcia Aikido dla trzech osób ćwiczących z jednego gospodarstwa domowego lub 30 % zniżki na zajęcia Aikido dla czterech osób ćwiczących z jednego gospodarstwa domowego. Zniżki realizowane w Zespole Szkół Gminnych nr 3 przy ul. Żabie Oczko 1 w Milanówku od poniedziałku do czwartku w godzinach 18:00 – 20:45.
 26. Rawat International – Little England –  Szkoła Języków Obcych z siedzibą w Brwinowie przy ul. Rynek 19 oferuje: 10% zniżki na kurs języka angielskiego, 10% znizki na wybrany kurs języka obcego, 10% znizki na konwersacje z jezyka angielskiego.
 27. Klubokawiarnia Stare Kino z siedzibą w Milanówku przy ul. Piłsudskiego 33 oferuje: 10% zniżki na kawę, herbatę, napoje, 10% zniżki na desery, ciasta, 10% zniżki na menu wytrawne.
 28. BLACK-TEAM Dąbrowski Sebastian z siedzibą w Grodzisku Maz.  przy ul. 1-go Maja 2 oferuje: 20% zniżki na usługi fryzjerskie i kosmetyczne w salonie fryzjerskim „Maja”.
 29. Żłobek Publiczny w Milanówku przy ul. Warszawska 18a oferuje 50% zniżki od obowiązujacych opłat za pobyt dziecka w żłobku.

Jednoczśnie uprzejmie informujemy,  że zniżki możliwe są do zrealizowania jedynie pod adresami wymienionymi powyżej.

Więcej informacji:

Załączniki:

Udostępnij na: