Na terenie Miasta Milanówka kursują linie autobusowe nr 15, 16, 17, 18. Organizatorem przewozów na wymienionych liniach jest Związek Powiatowo-Gminny Grodziskie Przewozy Autobusowe (GPA). Prosimy o śledzenie komunikatów dotyczących bieżącego kursowania autobusów na stronie Organizatora.

Rozkłady jazdy

Mapy i schematy tras

Mapę tras na całym obszarze funkcjonowania GPA można znaleźć na stronie Organizatora w zakładce Mapy. Schematy i mapy poszczególnych tras znajdują się w zakładce rozkłady jazdy.

Ceny biletów jednorazowych

Pełny wykaz cen biletów  wraz z przysługującymi ulgami znajduje się na stronie GPA w zakładce bilety i regulaminy. Podstawowe ceny biletów jednorazowych obowiązujących w Milanówku wg taryfy normalnej wynoszą:

  • 1,00 zł na terenie Miasta Milanówka;
  • 2,00 zł na terenie Miasta Milanówka oraz gmin Grodzisk Maz. i Jaktorów;
  • 4,00 zł na terenie całej sieci GPA.

Ceny biletów miesięcznych

Pełny wykaz cen biletów  wraz z przysługującymi ulgami znajduje się na stronie GPA w zakładce bilety i regulaminy. Podstawowe ceny biletów miesięcznych obowiązujących w Milanówku wg taryfy normalnej wynoszą:

  • 25,00 zł na terenie Miasta Milanówka;
  • 50,00 zł na terenie Miasta Milanówka oraz gmin Grodzisk Maz. i Jaktorów;
  • 100,00 zł na terenie całej sieci GPA.

Aktualna lokalizacja pojazdów

GPA prowadzi system informacji pasażerskiej dostępny w serwisie KiedyPrzyjedzie.pl – w serwisie dostępna jest aktualna informacja o położeniu poszczególnych autobusów.

 

Udostępnij na: