Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Posiedzenie Komisji Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska - grafika

Przewodniczący Komisji Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska Rady Miasta Milanówka, uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 23 listopada 2022 r. (środa) o godz. 17:30, w trybie stacjonarnym, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Posiedzenie Komisji Edukacji - grafika

Przewodnicząca Komisji Edukacji Rady Miasta Milanówka uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 24 listopada (czwartek) 2022 r. o godz. 18.00 w trybie on-line na platformie ZOOM.

Posiedzenie Komisji Kultury i Sportu - grafika

Przewodnicząca Komisji Kultury i Sportu Rady Miasta Milanówka uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 28 listopada 2022 r. (poniedziałek) o godz. 18.00, w trybie on-line na platformie ZOOM.

Posiedzenie Komisji Budżetu i Inwestycji - grafika

Przewodnicząca Komisji Budżetu i Inwestycji Rady Miasta Milanówka, uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 29 listopada 2022 r. (wtorek) o godz. 17.30 w trybie stacjonarnym, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji - grafika

Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Milanówka, prosi o wzięcie udziału w posiedzeniu ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 22 listopada 2022 r. (wtorek) o godz. 17:30 w  trybie stacjonarnym, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Skład Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej, Bezpieczeństwa Publicznego i Praworządności VIII Kadencji

 1. Hubert Jarek - Przewodniczący Komisji
 2. Hanna Młynarska
 3. Jolanta Nowakowska
 4. Bożena Osiadacz
 5. Waldemar Parol

Zobacz również:

Skład Komisji Edukacji VIII Kadencji

 1. Kamil Bialik
 2. Bożena Osiadacz - Przewodnicząca Komisji
 3. Piotr Napłoszek

Zobacz również:

Skład Komisji Budżetu i Inwestycji VIII Kadencji

 1. Jaromir Chojecki
 2. Ewa Galińska
 3. Janina Moława
 4. Jolanta Nowakowska - Przewodnicząca Komisji

Zobacz również:

Skład Komisji Skarg, Wniosków i Petycji VIII kadencji

 1. Karolina Białecka
 2. Krzysztof Ołpiński
 3. Renata Pawłowska - Przewodnicząca Komisji

Zobacz również:

Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji - grafika

Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Milanówka, prosi o wzięcie udziału w posiedzeniu ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 3 października 2022 r. (poniedziałek) o godz.17.30 w trybie stacjonarnym, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

BIP