Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji - grafika

Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Milanówka, prosi o wzięcie udziału w posiedzeniu ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 12 grudnia 2023 r. (wtorek) o godz. 18:00, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Posiedzenie Komisji Budżetu i Inwestycji  - grafika

  Przewodnicząca Komisji Budżetu i Inwestycji Rady Miasta Milanówka, uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 7 grudnia 2023r. (czwartek) o godz. 18.00, w budynku „B” Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Posiedzenie Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej, Bezpieczeństwa Publicznego i Praworządności - grafika

  Przewodniczący Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej, Bezpieczeństwa Publicznego i Praworządności Miasta Milanówka uprzejmie zaprasza na posiedzenie Komisji, które odbędzie się w dniu 7 grudnia 2023 r. (czwartek) o godz. 17:00, w budynku „B” Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Posiedzenie Komisji Budżetu i Inwestycji  - grafika

  Przewodnicząca Komisji Budżetu i Inwestycji Rady Miasta Milanówka, uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 30 listopada 2023r. (czwartek) o godz. 17.30, w budynku „B” Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Posiedzenie Komisji Edukacji Rady Miasta Milanówka - grafika

Przewodnicząca Komisji Edukacji Rady Miasta Milanówka uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 29 listopada (środa) 2023 r. o godz. 17.30 w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45

Posiedzenie Komisji Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska - grafika

Przewodniczący Komisji Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska Rady Miasta Milanówka, uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 29 listopada  (środa) o godz. 18:30, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka  przy ul. Kościuszki 45. 

Posiedzenie Komisji Kultury i Sportu Rady Miasta Milanówka - grafika

  Przewodnicząca Komisji Kultury i Sportu Rady Miasta Milanówka uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 29 listopada 2023 r. (środa) o godz. 17:00, w budynku „B” Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Posiedzenie Komisji Kultury i Sportu Rady Miasta Milanówka - grafika

  Przewodnicząca Komisji Kultury i Sportu Rady Miasta Milanówka uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 9 listopada 2023 r. (czwartek) o godz. 17:00, w budynku „B” Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Posiedzenie Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej, Bezpieczeństwa Publicznego i Praworządności - grafika

  Przewodniczący Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej, Bezpieczeństwa Publicznego i Praworządności Miasta Milanówka uprzejmie zaprasza na posiedzenie Komisji, które odbędzie się w dniu 23 listopada 2023 r. (czwartek) o godz. 17:00, w budynku „B” Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Posiedzenie Komisji Budżetu i Inwestycji  - grafika

  Przewodnicząca Komisji Budżetu i Inwestycji Rady Miasta Milanówka, uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 16 listopada 2023r. (czwartek) o godz. 17.30, w budynku „B” Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

BIP