Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Światowy Dzień Turystyki - 27 września 2021 r. - grafika
Kultura i rozrywka

27 września obchodzimy Światowy Dzień Turystyki! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs polegający na podaniu nazw oraz adresów willi, które zostaną zaprezentowane w postach pojawiających się na Facebooku Milanówek Miasto-Ogród dziś co godzinę od 13 do 17.

Czternastki: ZUS ostrzega przed oszustami - grafika
Urząd Miasta

Zakład Ubezpieczeń Społecznych przestrzega przed oszustami, którzy podszywają się pod pracowników ZUS i oferują pomoc przy wypełnieniu wniosku o czternastą emeryturę. Tzw. czternastkę ZUS wypłaci z urzędu. Nie trzeba w tej sprawie składać żadnych wniosków.

Konkurs
Kultura i rozrywka

Zanim podamy Wam szczegóły naszego programu Nocy Bibliotek uruchamiamy zgłoszenia do konkursu "Woda to życie".

Zbieramy żołędzie i orzechy dla zwierząt! - grafika
Urząd Miasta

Przyłączamy się do akcji Warszawskiego ZOO i zapraszamy wszystkich mieszkańców Milanówka do wzięcia udziału w zbiórce żołędzi i orzechów dla zwierzaków ze stołecznego zoo!

Wrześniowe spotkanie DKK - grafika
Kultura i rozrywka

Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku zaprasza na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się 28 września o godzinie 18:00.

Zostań szermierzem! - grafika
Sport

Grodziski Klub Szermierczy zaprasza dziewczynki i chłopcy z Milanówka, z roczników 2009–2014 na treningi do Zespołu Szkół nr 1 (przy ul. Piasta 14 w Milanówku)!

Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji - grafika
Zawiadomienia o posiedzeniach komisjiKomisje Rady MiastaRada MiastaKalendarz wydarzeń

Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Milanówka, prosi o wzięcie udziału w posiedzeniu ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 27 września 2021 r. (poniedziałek) o godz. 17.00 w trybie stacjonarnym w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

82. Rocznica powstania Służby Zwycięstwu Polski - grafika
Kultura i rozrywka

Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystości upamiętniającej  82. Rocznicę powstania Służby Zwycięstwu Polski w dniu 27 września br. (poniedziałek).

Spis Powszechny – ostatnia szansa! - grafika
Urząd MiastaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021Przypięte

Szanowni mieszkańcy, przypominamy, że Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa już tylko do czwartku 30 września i jest obowiązkowy! Osoby, które się jeszcze nie spisały i chciałyby skorzystać z pomocy rachmistrza zapraszamy w dniach 25 i 26 września w godzinach 10.00-14.00 do Budynku „B” Urzędu Miasta Milanówka (ul. Kościuszki 45).

Posiedzenie Komisji Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska - grafika
Zawiadomienia o posiedzeniach komisjiKomisje Rady MiastaRada MiastaKalendarz wydarzeń

Przewodniczący Komisji Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska Rady Miasta Milanówka, uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 28 września 2021 r. (wtorek) o godz. 17.00, w trybie stacjonarnym w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.