Fortepian w Starym Kinie? Idealna okazja do nowego pomysłu! Milanowskie Centrum Kultury startuje z Niemym Kinem z muzyką na żywo! Zapraszamy na pierwszy seans: "Brzdąc" Charliego Chaplina do którego zagra Orkiestra Ludwika Sarskiego.

OLS to kolektyw artystyczny założony przez dwóch multiinstrumentalistów - kompozytorów: Damiana Szymczaka oraz Piotra Tomalę. Działalność Orkiestry Ludwika Sarskiego to kameralne koncerty oraz wykonywanie autorskiej muzyki na żywo do filmów niemych Bustera Keatona, Charliego Chaplina, Romana Polańskiego i innych.

Parę słów o filmie:

Włóczęga znajduje podrzucone niemowlę, którego na próżno stara się pozbyć. Pięć lat później stanowią jedno serce i jedną duszę - chłopiec przejął aż do najdrobniejszego szczegółu nawyki swego opiekuna. Jeden kryje drugiego. Ale szczęście nie trwa długo, ponieważ matka, która tymczasem stała się sławną aktorką, chce odebrać dziecko. Charles próbuje pocieszać się marzeniem, ale rzeczywistość staje się nieomal piękniejsza od marzeń: matka przyjeżdża po dziecko i... ojca, który przecież należy do szczęśliwej rodziny.

Koszt: 20 zł / bilet (do zarezerwowania i kupienia w MCK, ul. Kościelna 3, 22 758 32 34). Z Milanowską Kartą 3+ bilety są bezpłatne.

Nieme Kino z muzyką na żywo

 

 

Udostępnij na: