Potrzebujemy Was do jednorazowej akcji, którą planujemy przeprowadzić w sobotę 24 sierpnia!

Drodzy Fani naszego wolontariatu i naszych podopiecznych. Jak wiecie, nie obijamy się i ciężko pracujemy. Co sobota dajemy z siebie maksimum. Wciąż pracujemy dla dobra naszych zwierzaków. Praca z nimi jest naszym priorytetem i temu poświęcamy się bez granic. Dopiero gdy każdy pies i kot zostanie „zaopiekowany”, ruszamy do innych prac. Do majsterkowania przy remontach bud, do drobnych napraw boksów i mnóstwa innych prac, które w sposób pośredni mają poprawiać komfort życia naszych zwierzaków. Pracy niestety nie ubywa, a i my poprzeczkę stawiamy sobie coraz wyżej. I stąd pytanie do Was, silni panowie, pomożecie?

A oto jaka praca czeka na człowieka:

  1. do skręcenia / złożenia są 4 nowe, duże budy,
  2. całkiem spora dawka dźwigania przy wynoszeniu i rozbiórce starych bud,
  3. montaż zadaszonej wiaty w boksie, w którym brakuje cienia,
  4. i ewentualnie, jeśli starczy czasu – prace porządkowe na zapleczu schroniska (chcemy oddzielić to, co jeszcze przydatne od tego, co nadaje się jedynie na śmietnik).

A w zamian?

Uścisk dłoni przemiłych wolontariuszy i wolontariuszek, kawa i ciastko w miłym gronie, a dla przodowników pracy nasze kolorowe gadżety, koszulki, torby, breloki.

Ale największą wartością tej pracy będą uśmiechnięte zwierzaki, które dzięki Wam zaznają luksusu, jakim będzie nowa, pachnąca drewnem buda!

A zatem silni panowie, do dzieła. J Pomożecie?

Koordynator akcji: wolontariuszka Agnieszka  Majewska, tel. 604 941 461.

 Wzrok psa

Udostępnij na: