Zapraszamy na szkolenie dotyczące wprowadzonego niedawno prawa ochrony danych osobowych.

Wielu z nas zastanawia się co tak naprawdę zmieniło się dla organizacji po wprowadzeniu RODO? Czy nowe przepisy regulujące ochronę danych osobowych  nas dotyczą? Czy musimy informować ludzi o tym co dzieje się z ich danymi osobowymi? Czy działamy zgodnie z prawem? Czy istnieje realna groźba kar finansowych za nieprzestrzeganie tych praw?

Na te i inne pytania odpowie nasz ekspert. Ewa Rybus-Tołłoczko jest administratywista, szkoli przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz urzędów z pozyskiwania środków, ochrony danych osobowych i zmian w prawie. Od 7 lat pracuje w sektorze pozarządowym, gdzie zarządza własną organizacją. Jest związana z Chorągwią Stołeczną Związku Harcerstwa Polskiego i Fundacją KSK. Pozyskuje środki na działalność organizacji pozarządowych. Jest inspektorem Ochrony Danych w organizacjach i firmach.

Szkolenie jest elementem programu SPOŁECZlink  w trakcje którego  zorganizujemy cykl spotkań i warsztatów na ważne dla organizacji  pozarządowych tematy.

Zapraszamy na pierwsze z nich,  które odbędzie się już w najbliższy poniedziałek 25 czerwca o godz. 16 w Centrum Informacji Turystycznej -Poczekalnia PKP w Grodzisku Mazowieckim

Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 24 czerwca na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkolenie jest bezpłatne. 

20180622 plakat

Udostępnij na: