Logo Centrum Usług Społecznych

Drodzy Seniorzy, pomimo zakończonego czerwcu projektu pn. „Rozwój usług społecznych w Gminie Milanówek” i w oczekiwaniu na rozpoczęcie już w październiku nowych działań Wam dedykowanych, Centrum Usług Społecznych w Milanówku kontynuuje dla Milanowskich Seniorów nieodpłatne usługi społeczne.

Zapraszamy zatem Państwa w każdym tygodniu od poniedziałku do piątku do korzystania z oferty zajęć realizowanych w Klubie Seniora-Męska Szopa przy ul. Inżynierskiej 3a. W załączonym poniżej pngharmonogramie przedstawiamy dostępne propozycje stałe prowadzonych zajęć, a na plakatach informujemy o zajęciach  nowych lub jednorazowych realizowanych w sierpniu 2021 roku.

Milanowskie Centrum Usług Społecznych - harmonogram

Może właśnie Ciebie zainteresuje ceramika artystyczna proponowana 25 sierpnia o godz.10:00 albo nauka języka angielskiego prowadzona w każdą środę o godzinie 9:00, a może chcesz tylko posiedzieć w ogrodzie popijając smaczną kawę lub herbatę?

Zachęcamy również wszystkich Milanowian do udziału w projekcie pn. "Książka dla Seniora-wakacyjna zbórka książek". Jeżeli masz w domu niepotrzebne już książki o różnej tematyce przynieś je do Męskiej Szopy, a mu damy im drugie życie!

Zapraszamy Milanowian do Męskiej Szopy na relaks i wspólną integrację!

Krystyna Kott, Dyrektor Centrum Usług Społecznych


 Wymiana książek w MCUS - plakat

 

Kurs języka angielskiego - plakat

Warsztaty ceramiczne - plakat

Udostępnij na: