Logo Ośrodka Pomocy Społecznej

Przed nami zakończenie realizacji projektu "Rozwój usług społecznych w Gminie Milanówek”. Projektu, który odmienił znacząco życie Milanowskich Seniorów. Minęły trzy lata realizacji tego projektu unijnego. 

Mamy nadzieję, że atrakcyjna oferta działań projektowych, w znaczny sposób przyczyniła się do przeciwdziałania samotności i wykluczeniu życia społecznego lokalnych seniorów. Cieszy nas wielka popularność tych działań! Staraliśmy się z uśmiechem podejmować wysiłki, by codziennie podnosić jakość życia starszych Mieszkańców naszego miasta.

By podkreślić doniosłość chwili pragniemy zaprosić Państwa na uroczyste zakończenie projektu, które odbędzie się w ramach Dnia Otwartego w poniedziałek 31 maja w godz. 9:30-14:00 w Klubie Seniora - Męska Szopa, ul. Inżynierska 3a w Milanówku.  

Bądźcie tam z nami!

Chwilowo przyszło powiedzieć „serwus”, ale to nie jest nasze ostatnie słowo! Spotkamy się bowiem w drugiej edycji projektu, już w październiku 2021 roku! Dziękujemy wszystkim za świadome dążenia do zmiany wizerunku naszego Miasta. Razem można wiele zmienić. Liczymy na równie duże zaangażowanie Mieszkańców w nowej edycji projektu.

Zapraszamy!


Szczegółowy program wydarzenia: 

godz. 9:30 – rozpoczęcie dnia otwartego

godz. 10:00 – warsztat Hortlterapii

godz. 10:00-10:45 – plenarne zajęcia korekcyjne „Zdrowy kręgosłup”

godz. 11:00-13:00 – siłownia plenarna pod okiem instruktora

godz. 11:00-11:45 – spacer po Francji – lekcja pokazowa

godz. 12:00 – Część oficjalna – wystąpienie Burmistrza Miasta Milanówka oraz Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej

godz. 13:00 – warsztat „Tańca w kręgu”

godz. 13:00-13:45 – kreatywne zajęcia plastyczne

godz. 14:00 – podsumowanie i zakończenie programu


 Dzień Otwarty w Męskiej Szopie - plakat

Udostępnij na: