Od 10 lutego br. członkowie Milanowskiego Klubu Seniora w Milanówku będą mogli bezpłatnie korzystać z pływalni i strefy relaksu w Grodzisku Mazowieckim w ramach uczestnictwa w projekcie „Rozwój usług społecznych w Gminie Milanówek”, realizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Milanówku.

Dla jednej osoby przewiduje się bezpłatne wejście raz w tygodniu po 1h (po jej przekroczeniu seniorzy są zobowiązani do indywidualnego uregulowania pozostałego czasu).

Aby skorzystać  z pływalni i strefy relaksu, członkowie Klubu Seniora w Milanówku powinni zgłosić się do koordynatora projektu pani Patrycji Rudź, w Ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. Kościuszki 58, codziennie w godzinach pracy OPS-u tj. poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek w godz. 8:00-16:00 w celu pobrania identyfikatora, na podstawie którego godzinne wejście na basen będzie bezpłatne.

Zasady korzystania z basenu i strefy relaksu:

  • każda osoba otrzymuje karnet na jeden miesiąc bezpłatnego korzystania z pływalni. W celu przedłużenia korzystania lub rezygnacji z pływalni jest zobowiązana zgłosić się do osoby koordynującej zawsze w trzecim tygodniu każdego poprzedzającego miesiąca,
  • za każdy przekroczony czas korzystania z pływalni, korzystający dopłaca indywidualnie z własnych środków,
  • możliwość korzystania z basenu od poniedziałku do niedzieli najlepiej w godzinach od 6:00-8:00 lub 16:00-21:00., a w sobotę i niedzielę przez cały dzień,
  • przy zapisie na kolejny miesiąc pierwszeństwo skorzystania z bezpłatnego karnetu mają zawsze osoby zapisujące się po raz pierwszy.

Trwają zapisy na miesiąc luty. Zapisy na kolejne miesiące zawsze w  trzecim tygodniu miesiąca poprzedzającego.

Udostępnij na: