logo fundacja radosni

Dom Treningowy w Milanówku, to jedyna szansa na godne życie dla dorosłych osób ze spektrum autyzmu po 24 rż. Stwórz go razem z Nami ;-)

Szanowni Państwo, Fundacja Radośni z Milanówka - organizująca wsparcie i opiekę nad młodzieżą oraz osobami dorosłymi ze spektrum autyzmu przy wsparciu Burmistrza Miasta Milanówka - jak co roku 2 kwietnia będzie obchodzić Światowy Dzień Świadomości o Autyzmie. Jedną z form corocznych obchodów będzie wieczorne podświetlenie budynku Urzędu Miastana niebiesko (przez cały miesiąc). 

Podświetlając budynek milanowskiego Urzędu na niebiesko, chcielibyśmy przekazać nasze wsparcie dla osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i ich rodzin z Milanówka.

Nasze serca biją w kwietniu na niebiesko w akcie solidarności i wsparcia z tymi rodzinami. 

Szacuje się, że w Europie 1 dziecko na 68 dzieci rodzi się z autyzmem, a w Polsce 1 dziecko na 100.

Z roku na rok, coraz więcej jest diagnozowanych osób ze spektrum autyzmu w różnym wieku. W Polsce osób ze spectrum autyzmu jest już ok. 30 tys.!!

Liczba niezaspokojonych potrzeb grupy osób z niepełnosprawnością z powodu autyzmu ciągle rośnie, dlatego jako Fundacja postanowiliśmy zająć się ich przyszłością organizując liczne akcje i zrzutki charytatywne. Dzięki naszym przyjaciołom i darczyńcom z Milanówka jest to możliwe.

Na szczególne podziękowania zasługują właściciele naszych lokalnych Firm: Pan Jarosław Paćko z Z.U. Jarosław Paćko, Pan Marek Śmietanko z Artin Milanex, Pan Adrian Złotucha z Grande Developer, Pani Jola z Kwiaciarni *Jolanta*, Pani Dorota Gradek z Kwiaciarni Doroty Gradek, Pan Adam Szwonder z Blueberry Duck, Paulina Osmolak z Piotrem Pomorskim z Prawdziwej Krówki Pomorskiego, MPM-włącz gościnność, a także właścicielom: Cukierni M&J, Białego Domku, MAUA, Starego Kina, Salonu New Romantic, Poradni Progresja w Milanówku.

Nasze działania wspierają również: Burmistrz Miasta Milanówka, Centrum Usług Społecznych, Milanowskie Centrum Kultury, Ochotnicza Straż Pożarna, Straż Miejska, za co z serca dziękujemy.

Szanowni Państwo, Pamiętajmy - autyzm nie jest chorobą, tylko innym postrzeganiem świata!

Bądźmy uważni, tolerancyjni i pomocni. Nie oceniajmy, pytajmy!

Dziękujemy,

Agnieszka Izdebska & Katarzyna Słaby

Zarząd Fundacji Radośni


Jeśli chcecie Państwo wesprzeć naszą działalność, zapraszamy do linku naszej zrzutki. Z serca dziękujemy, za każdą wpłatę, każdą pomoc.

zrzutka - Dom Treningowy w Milanówku, to jedyna szansa na godne życie dla dorosłych osób ze spektrum autyzmu po 24 rż. Stwórz go razem z Nami ;-)

Fundacja Radośni, www.fundacjaradosni.com.pl 

Fundacja Radośni - Odczarujmy Autyzm | Facebook


 Kwiecień miesiącem autyzmu

Udostępnij na: