Milanówek. Dbamy o zdrowie mieszkańców!

Informujemy, że na podstawie decyzji Wojewody Mazowieckiego znak WNP-III.021.1.2021 z dnia 21 września 2021 r. z dniem 1 października 2021 r. została zlikwidowana gminna infolinia do spraw szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2.  

W Milanówku nadal jest organizowany dowóz  na szczepienia osób niepełnosprawnych i mieszkańców mających obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie  trudności w samodzielnym dotarciu do punktu szczepień przeciwko SARS-CoV-Wszelkie potrzeby w tym zakresie można zgłaszać dzwoniąc pod nr 506 797 083.

Jednocześnie informujemy, że:

  1. Na terenie Gminy Milanówek cały czas można szczepić się przeciwko COVID-19 w punkcie szczepień zlokalizowanym przy ul. Szkolnej 6 (budynek Centrum Sportu i Rekreacji Grudów). Wszelkie informacje i zapisy na szczepienia można uzyskać dzwoniąc pod nr telefonu: 570 177 621.
  2. Od 24 września została zwiększona lista osób uprawnionych do szczepienia trzecią dawką. Możliwość przyjęcia dodatkowej szczepionki marki Pfizer po 6 miesiącach od pełnego zaszczepienia mają wszystkie osoby powyżej 50. roku życia.

Szanowni Mieszkańcy Milanówka! W dbałości o zdrowie nas wszystkich, nadal zachęcamy Państwa do szczepień przeciwko COVID-19. 

Logo Centrum Usług Społecznych

Udostępnij na: