Logo Polskiej Grupy Farmaceutycznej S.A.

W związku z panującą pandemią wirusa SARS-CoV-2 i globalną sytuacją kryzysową, wielu pracodawców zdecydowało się ograniczyć świadczone usługi, aby zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się pandemii. Sytuacja ta w szczególności dotknęła pracowników, którzy do tej pory świadczyli swoje usługi w oparciu o umowy zlecenie lub o dzieło. W związku z tym znacząca liczba Polaków nie zostanie objęta prawem do otrzymywania wynagrodzenia i wkrótce pozostanie bez środków do życia.

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A., jako jeden z największych dystrybutorów w branży farmaceutycznej, spieszy z rozwiązaniem dla tych, którzy w tym trudnym czasie borykają się z trudną sytuacją materialną.

Ponad 20% dostaw leków w kraju dociera do aptek i szpitali z magazynów PGF, każdego dnia przygotowuje 14 tysięcy dostaw do aptek, przewozi 25 tysięcy rodzajów leków. Swoim zapałem i wiedzą inspiruje innych, czuje się potrzebna wykonując swoją pracę, szczególnie w dzisiejszej sytuacji. Jako odpowiedzialny pracodawca dokłada wszelkich starań, by Firma była najbezpieczniejszym miejscem pracy.

Panujący kryzys może doprowadzić do braku leków w szpitalach i aptekach, jednak działając razem możemy zmienić ten scenariusz!

W obliczu panującej sytuacji potrzebuje każdych rąk do pracy na terenie całej Polski! https://potrzebujemyciebie.pl/#gdzie

Do głównych zadań osób, które zgłoszą się, będzie należało pakowanie leków, które jak najszybciej zostaną przetransportowane do miejsc, w których są potrzebne. Dzięki dodatkowej pomocy placówki medyczne będą w stanie nieprzerwanie funkcjonować, a ochotnicy będą bohaterami dla milionów Polaków.

Wspólnie zwalczymy kryzys!

Szczegóły → link 

Plakat promujący akcję "PotrzebujeMY Ciebie!"

Udostępnij na: