logo umm

W związku ze szkodami i stratami wyrządzonymi przez nawałnice informujemy, że wnioski o odszkodowanie (zniszczone bądź uszkodzone mienie) należy zgłaszać drogą elektroniczną w ramach obowiązującej polisy ubezpieczeniowej OC Gminy Milanówek – seria K nr 37000784. Ubezpieczenie obejmuje jedynie szkody powstałe na skutek zwalonych drzew rosnących na terenie należącym do Gminy.

Formularz elektroniczny dostępny jest pod adresem: https://zgloszenie.interrisk.pl/assetclaim/new

Zgłoszenia można również przekazywać za pośrednictwem Urzędu Miasta Milanówka:

  1. osobiście (w budynku „A” Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45 lub w budynku „C” Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Spacerowej 4) – zgłoszenie powinno zawierać dane osobowe zgłaszającego oraz adres mailowy i telefon kontaktowy. Dodatkowo należy załączyć opis powstałej szkody, dokumentację fotograficzną, jak również notatkę służbową Policji lub Państwowej Straży Pożarnej, w zależności od służby, która interweniowała na miejscu zdarzenia.
  2. drogą elektroniczną – wysyłając zgłoszenie zawierające dane osobowe zgłaszającego oraz adres mailowy i telefon kontaktowy, jak również opis powstałej szkody, dokumentację fotograficzną oraz również notatkę służbową Policji lub Państwowej Straży Pożarnej, w zależności od służby, która interweniowała na miejscu zdarzenia na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Udostępnij na: