Herb Milanówka

Burmistrz Miasta Milanówka przedstawia do konsultacji projekty koncepcyjne modernizacji ulic: Kochanowskiego, Pięknej, Granicznej (na odcinku od ul. Zawąskiej do ul. Warszawskiej), Sosnowej (na odcinku od ul. Granicznej do ul. Inzynierskiej) oraz Długiej (na odcinku od końca nawierzchni twardej do ul. Podwiejskiej).

W związku z trwającym procesem opracowywania dokumentacji technicznych modernizacji ww. ulic, zapraszamy Mieszkańców Milanówka, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów, o których mowa w art. 3, ust. 3 ustawy z dn. 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie działających na terenie Milanówka do zapoznania się z propozycją koncepcji modernizacji wcześniej wymienionych ulic.

Swoje uwagi bądź opinie należy przesłać pisemnie bądź drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w terminie od 8 do 19 czerwca 2017 r. z wykorzystaniem załączonego formularza uwag.

Informacje na temat koncepcji modernizacji ww. ulic można uzyskać w Referacie Technicznej Obsługi Miasta Urzędu Miasta Milanówka, ul. Spacerowa 4 w godzinach pracy Urzędu.

Osoby do kontaktu:

  • Dorota Niedzielska, tel. 22 758 30 61 wew. 233, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Adam Adamczyk, tel. 22 758 30 61 wew. 247, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pliki do pobrania:

Uwaga

W przypadku długiego wczytywania się pliku pdf, przed otwarciem należy pobrać go na dysk lokalny.

Udostępnij na: