Logo Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła

Filia w Milanówku Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła istnieje po to, aby zapewnić dzieciom, młodzieży i osobom starszym bezpieczne, godne i szczęśliwe życie.

Pomóż nam wyremontować Dom Mateusza w Milanówku - piękne miejsce dla dzieci!

Kim był Mateusz? To jeden z pierwszych absolwentów Fundacji z warszawskiej Pragi. Do Fundacji trafił jak miał 8 lat i sprzedawał z bratem na ulicy własnoręcznie zrobioną biżuterię, zaczepiając ludzi. W ten sposób zarabiali na jedzenie. Pod opieką fundacji był do 18-tego roku życia, a obecnie jest bardzo zdolnym informatykiem, ożenił się i założył rodzinę.

Bardzo wzruszające jest to, że swoje mieszkanie urządził podobnie jak w Fundacj! Wszystko to osiągnął swoją dużą determinacją, pracą, ale też dzięki wsparciu pomocnych ludzi. Fundacja zabrała go z ulicy.

Marzymy, żeby tak wyglądał nasz Dom po remoncie, byłoby cudownie!

Wizja Domu Mateusza - 1

Wizja Domu Mateusza - 2

Jak możesz pomóc dzieciom?

  • finansowo
  • dając swój czas i pomoc
  • organizując świąteczne zbiórki i kiermasze w swojej pracy, środowisku
  • poprzez swoje kontakty do firm - ostatnio dzięki kontaktom naszej Wolontariuszki dostaliśmy 30 litrów farby do malowania!

Zadzwoń lub napisz, wszystko Ci opowiem, to nie zobowiązuje Katarzyna Gruk - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - tel. 512 852 873


 Dom Mateusza - plakat

Udostępnij na: