Logo Mazowieckiego Biura Planowania Regionalnego

Mazowieckie Biuro Planowania Regionalnego zaprasza mieszkańców Mazowsza do wypełnienia ankiety, która pomoże wyłonić obraz naszej regionalnej tradycji, tożsamości i swojskości.

Przedmiotem badania ankietowego jest rozpoznanie materialnego i niematerialnego dziedzictwa kulturalnego województwa mazowieckiego, a przeprowadzona ankieta umożliwi identyfikację cech krajobrazu w postaci tradycji, tożsamosci i swojskości naszych małych ojczyzn. 

Nasze odpowiedzi przyczynią się do wykonania Audytu Krajobrazowego Województwa Mazowieckiego, a także zostaną wykorzystane w realizacji innych działań Samorządu Województwa Mazowieckiego w zakresie dziedzictwa kulturowego.

Odpowiedzi można wysyłać w wybrany przez Państwa sposób:

  • poprzez wypełnienie ankiety w wersji elektronicznej 
  • poprzez uzupełnienie ankiety w załączonym pliku docx i przesłanie na adresy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
  • poprzez wydrukowanie przesłanej ankiety i po wypełnieniu przesłanie skanu/zdjęcia na adresy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 27 września br.

Badanie realizuje Zakład Gospodarki Przestrzennej i Nauk o Środowisku Przyrodniczym Politechniki Warszawskiej na zlecenie Mazowieckiego Biura Planowania Regionalnego.


Pliki do pobrania:

docxAnkieta (docx.)35.41 KB

pdfList polecający100.76 KB

pdfPismo Marszałka Województwa Mazowieckiego97.73 KB

Udostępnij na: