Herb Miasta MilanówkaW związku z opadami śniegu w ostatnich dniach, informujemy, że uważnie przyglądamy się pracy firmy odśnieżającej. Będziemy przekazywać im wszelkie zgłoszenia od mieszkańców i na bieżąco monitorować czy wykonawca wywiązuje się z umowy.

Zgłoszeń dotyczących nieodśnieżonych ulic można dokonywać w Referacie Ochrony Środowiska w godzinach pracy Urzędu – tel. 22 758 30 61 w. 202, 214 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub całodobowo w Straży Miejskiej, tel. 986.
Informuję również, że docelowo zadania firmy odśnieżającej planujemy przenieść do Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, co powinno przynieść miastu duże oszczędności.
Przypominam również właścicielom posesji o obowiązku odśnieżania chodników położonych wzdłuż ich nieruchomości. Miasto może zlecić odśnieżanie chodników przy prywatnych domach jedynie w sytuacji, gdy mieszkają tam osoby starsze, samotne lub brak jest właściciela a posesja jest niezamieszkała.

Udostępnij na: