logo ummW dniu 1 lutego 2018 r. odwołałam ze stanowiska Zastępcy Burmistrza Miasta Milanówka Pana Łukasza Stępnia. Zastępca powinien być wsparciem nie tylko dla Burmistrza, ale przede wszystkim dla mieszkańców i tego będę wymagać od Pana Marka Sudomirskiego, który obejmie Stanowisko Zastępcy Burmistrza. Pan Marek Sudomirski ma wieloletnie doświadczenie w pracy w samorządzie, biznesie i zarządzaniu.

Pan Łukasz Stępień to dobry fachowiec z ogromnym potencjałem, którego jednak nie mógł wykorzystać, pełniąc obowiązki Zastępcy Burmistrza. W związku z tym został przesunięty na stanowisko Głównego Specjalisty w Referacie Technicznej Obsługi Miasta, gdzie będzie czuwał nad finansowo-organizacyjną stroną wszystkich toczących się i planowanych inwestycji.

Po trzech latach ciężkiej pracy nad przygotowywaniem inwestycji, przystąpiłam do ich realizacji, ogłaszam kolejne przetargi na budowę dróg, wybieram wykonawców. To dynamiczny okres, który jest też sprawdzianem dla osób odpowiedzialnych za powodzenie tych działań. Wymaga determinacji, zdecydowania i umiejętności komunikowania się z ludźmi. Stąd też moja kolejna decyzja o odwołaniu ze stanowiska Kierownika Referatu Technicznej Obsługi Miasta Pana Adama Adamczyka. Waga realizacji zadań skłoniła mnie do zmiany organizacji zarządzania inwestycjami i skupienia w jednym ręku decyzji i odpowiedzialności. Zatem Zastępca Burmistrza będzie pełnił automatycznie funkcję kierownika Technicznej Obsługi Miasta.

Burmistrz Miasta Milanówka

Wiesława Kwiatkowska

Udostępnij na: