logo Milanowskiego Centrum Kultury

W dniach 13-14.03.21 na kortach SNTC Tennis Club w Brwinowie w ramach współpracy sportowej miast został zorganizowany II Halowy Turniej Trójmiasta Ogrodów w tenisie ziemnym gra podwójna.

Organizatorem był dział sportu Milanowskiego Centrum Kultury i SNTC Tennis Club Brwinów.

Turniej został przeprowadzony z zachowaniem procedur sanitarnych. Zawodnicy byli umawiani na wyznaczoną godzinę. W dobie pandemii tenis ziemny jest jedną z najbardziej bezpiecznych dyscyplin sportowych. Na 600 m2 gra od dwóch do czterech osób.

Pomysłodawcą i sędzią zawodów był pan Włodzimierz Filipiak. W turnieju wzięło udział 14 par z Milanówka, Brwinowa, Podkowy Leśnej, Grodziska Mazowieckiego, Piastowa, Komorowa, Ożarowa, Warszawy.

Zwycięzcami Turnieju została para Piotr Godlewski - Maciej Kalisz, która w finale pokonała parę Piotr Kucharski - Karol Markiewicz.

Trzecie miejsce zajęły pary Paweł Bujak - Michał Rakowiecki i Michał Deptuła - Jan Zajączkowski.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!