Bardzo udanie zakończył się udział zawodników UKS MTE Milanówek w Mistrzostwach Mazowsza U12&U14 w lekkiej atletyce.

Na pięknym stadionie w Teresinie młodzi zawodnicy z naszego miasta wywalczyli cztery medale. Dwa złote medale wywalczyła Joanna Zielińska, która okazała się najlepsza w biegu na 60m przez płotki oraz w skoku wzwyż (kat. U12). W skoku wzwyż w kategorii U14 złoto zdobył Teodor Woźnica.  Z brązowym medalem  za skok w dal (U12) wróciła Łucja Chłopik. Cieszy, że dzieci z różnych milanowskich szkół razem trenują i zdobywają medale oraz stają się wizytówką naszego miasta. Działalność sekcji lekkoatletycznej jest możliwa dzięki wsparciu władz samorządowych, poprzez dotację na rozwijanie sportu w Milanówku.

Skok przez płotki Asi

Skok wzwyż Asi

Bieg na 60m

Zdjęcie Nikoli

Sztafeta Nikoli

Skok wzwyż Oli

Udostępnij na: