Zapraszamy wszystkich małych i dużych mieszkańców Milanówka na obchody Dnia Dziecka. Sprawdżcie jakie atrakcje czekają na Was w naszym mieście z okazji tego święta! 

W sobotę 29 maja będziecie mieli okazję zobaczyć ekstremalne pokazy Rafała Białego – mistrza freestyle motocross. Będzie dużo mocnych wrażeń, spotkanie i rozmowa ze sportowcem! Warto to zobaczyć! Obowiązuje limit miejsc dlatego, warto zapisać się już teraz, pod numerem telefonu: 22 758 32 34. Pokazy odbędą się od godz. 16:00 na terenie toru rowerowego przy ul. Turczynek 2.

Dzień Dziecka z Rafałem Białym - plakat


W niedzielę 30 maja skorzystajcie z atrakcji przygotowanych przez Urząd Miasta Milanówka, Straż Miejską, Miejską Bibliotekę Publiczną, Radę Rodziców SP3 oraz Ochotniczą Straż Pożarną. Miejsce: Parking przy Urzędzie Miasta (ul. Kościuszki 45)!

W programie:

Pocztówka z Milanówka – parking, kreda i nic więcej nie potrzeba!

My zapewniamy kredę do malowania, a Wy swoją kreatywność i talent!

- „Koło Fortuny – konkurs z nagrodami przygotowany przez Straż Miejską

- „Książka za zagadkę – konkurs Miejskiej Biblioteki Publicznej

- „Dziecko sprzed lat… – wystawa Miejskiej Biblioteki Publicznej

Zwiedzanie nowych wozów Straży Miejskiej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej

Popcorn, bańki mydlane i mnóstwo pozytywnej energii!

Plakat na miejskie obchody Dnia Dziecka 2021


Również 30 maja spotkamy się na Zielonym Dołku (ul. Krótkiej 10), na muzycznym spektaklu pt. „O muzyce między drzewami”. Będzie to wspólna podróż po lesie, który okaże się wiernym słuchaczem naszego bohatera, Jantoszka. Jak ta przyjaźń się rozwinęła? I jak to się stało, że Jantoszek opuścił las z instrumentami tak licznymi, że mógł założyć kapelę? Zapraszamy do wspólnego zanurzenia się w muzykę tradycyjną, która będzie prowadzić nas leśnymi, zielonymi ścieżkami…Spektakl skierowany jest do dzieci i/lub rodzin z dziećmi. Program zakłada wiele elementów interakcji oraz jest wieńczony rodzinną potańcówką. Start: godz. 16:00.

Dzień Dziecka na Zielonym Dołku - plakat


W niedzielę 6 czerwca wraz z Labiryntem pod Warszawą, MCK zaprasza do Miasteczka Eksperymentów. Na stoiskach popracujemy z bańkami, suchym lodem, eko slime. Przed nami super doświadczenia i zabawa. Przy okazji będziecie mogli przejść przez Labirynt! Zapisy na warsztaty tuż przed udziałem. Miasteczko będzie czynne od 15:00–18:00.

Dzień Dziecka w Miasteczku Eksperymentów

Udostępnij na: