Stowarzyszenie Razem dla Milanówka serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym - gady, płazy, bezkręgowce - „Kierunek przyroda Milanówka”.

Jeśli Twoją pasją są gady, płazy, owady, masz otwarte serce i oczy na świat, lubisz fotografować, posiadasz w swych zbiorach własne zdjęcia zwierzęcego „drobiazgu”, to zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym, którego rozstrzygnięcie nastąpi w dniu 23 listopada 2018 r. Prace zostaną opublikowane na miejskiej stronie internetowej „Kierunek Milanówek” w zakładce „Przyroda Milanówka”. Dla zwycięzców konkursu przewidujemy również nagrody rzeczowe. Wyróżnione prace zostaną udostępnione publicznie podczas wystawy pokonkursowej, która odbędzie się w Milanówku. Prace konkursowe powinny być przekazane w formacie JPG. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić nie więcej niż 6 fotografii.

Zgłoszenia wraz z załączonymi plikami JPG należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W zgłoszeniu trzeba podać: imię i nazwisko autora zdjęć, dane kontaktowe (e-mail, nr telefonu) i ewentualnie wskazać miejsca, w których zostały wykonane zdjęcia.

Termin nadsyłania fotografii: 19.11.2018 r.

Informacji dotyczących konkursu udziela:

  • Stowarzyszenie Razem dla Milanówka tel. 513 792 908, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Katarzyna Borkowska (koordynator) tel 698 635 075, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bieżące informacje będą zamieszczane na fanpag'ach Razem dla Milanówka i Kierunek przyroda Milanówka na facebook'u.

Plakat informujący o konkursie "Kierunek przyroda Milanówka"

Udostępnij na: