Drodzy Uczniowie i Rodzice, Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Szkół! Dzisiaj dobiega końca rok szkolny 2018/2019. Warto zaznaczyć, że był to czas wytężonej pracy i realizacji nowych wyzwań. Zapewne każdy z Was osiągnął wiele sukcesów i zrealizował wyznaczone przez siebie cele.

Dyrekcji, wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom szkół pragnę serdecznie podziękować za efektywną pracę, trud i czas poświęcony nauczaniu i wychowaniu. Życzę Państwu, aby nie zabrakło Wam zapału do dalszej pracy, a kończący się rok szkolny dał poczucie satysfakcji i spełnienia. Rodzicom dziękuję za współpracę i wspieranie działań szkoły oraz gotowość do niesienia pomocy. Niech sukcesy szkolne Państwa dzieci będą powodem do dumy i zadowolenia.

Drodzy Uczniowie, za Wami kolejny rok ciężkiej pracy. Każdego dnia wykazywaliście się zaangażowaniem, pomysłowością i kreatywnością. Wierzę, że otrzymane świadectwa będą tego dowodem. Nauczyciele i wychowawcy odkryli w wielu z Was nowe talenty, motywowali do działania, abyście byli coraz lepiej przygotowani do wyzwań, jakie czekają w kolejnych latach nauki. Gratuluję Wam osiągniętych wyników i życzę, aby rozpoczynające się wakacje były czasem odpoczynku, radości, a także nabierania sił do dalszej nauki i pracy. Spędźcie ten czas z dala od wszelkich trosk, zmartwień, realizując wakacyjne plany i marzenia, nie zapominając jednak o rozsądku i bezpieczeństwie - swoim oraz innych. Życzę pięknej pogody, wspaniałych przygód i szczęśliwego powrotu do szkoły.

Odpoczywajcie, aby w przyszłym roku szkolnym 2019/2020 stawić czoła nowym wyzwaniom.

Burmistrz Miasta Milanówka
Piotr Remiszewski

Tablica szkolna

Udostępnij na: