Herb Miasta MilanówkaBurmistrz Miasta Milanówka informuje o konsultacjach projektu Strategii Rozwoju Elektromobilności dla Miasta Milanówka na lata 2019-2040.

I. Przedmiot konsultacji:

Projekt Strategii Rozwoju Elektromobilności dla Miasta Milanówka na lata 2019-2040.

II. Sposoby udostępnienia dokumentacji:

  1. w wersji elektronicznej na stronie internetowej Urzędu Miasta pod adresem milanowek.pl w zakładce Strefa Mieszkańca → Milanówek Miasto Mieszkańców → Konsultacje Społeczne,
  2. w wersji elektronicznej w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem bip.milanowek.pl w zakładce konsultacje społeczne.

III. Cel konsultacji:

Omówienie wyników ankiet przeprowadzonych wśród mieszkańców miasta, zapoznanie się władz miasta z opinią mieszkańców w zakresie projektu strategii

IV. Termin konsultacji:

05.05.2020 r. do 26.05.2020 r.

V. Formy konsultacji:

  1. przyjmowanie opinii na piśmie na formularzu opinii,
  2. przyjmowanie opinii podczas warsztatu online, który obędzie się w dniu 14 maja 2020 r. o godzinie 17:30.
    Chęć udziału w warsztacie należy zgłaszać → link

VI. Komórki odpowiedzialne:

Referat Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych (Aleksandra Żuraw; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), Referat Technicznej Obsługi Miasta (Tomasz Hajdus, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

VII. Uzasadnienie przeprowadzenia konsultacji:

Przygotowanie dokumentu.

Projekt Strategii Rozwoju Elektromobilności dla Miasta Milanówka na lata 2019-2040 zostanie zamieszczony przed dniem rozpoczęcia konsultacji społecznych.

Podpisany formularz opinii należy:

  • przesłać na adres Urzędu Miasta Milanówka: ul. Kościuszki 45, 05-822 Milanówek 
  • przesłać na adres email w formie skanu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Burmistrz Miasta Milanówka
Piotr Remiszewski

Pliki do pobrania:

Udostępnij na: