Przewodniczący Komisji Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska Rady Miasta Milanówka uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 5 sierpnia 2020r. (środa) o godz. 17:30, w trybie on-line na kanale YouTube Milanówek Miasto-Ogród.

Przewodniczący Komisji zaprasza mieszkańców, którzy chcą wziąć udział w posiedzeniu Komisji on-line do zgłaszania swojego akcesu uczestnictwa na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Z uwagi na sprawne podłączenie się do posiedzenia Komisji, uprzejmie proszę o zainstalowanie programu ZOOM na swoim urządzeniu mobilnym. Zgłoszenia do zdalnego udziału przyjmowane będą do godz. 16:00 w dniu 3 sierpnia 2020 r. Natomiast w dniu posiedzenia Komisji na 15 minut przed jej rozpoczęciem zostanie wysłany na Państwa email kod do spotkania.

Porządek obrad Komisji:

  1. Przyjęcie porządku obrad
  2. Opinia Komisji dotycząca uchwał w sprawie:
    1. w sprawie zawarcia porozumienia międzygminnego dotyczącego współdziałania Gmin przy realizacji zadania polegającego na wyznaczeniu nowej aglomeracji
    2. przystąpienia do sporządzania zmiany Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego terenu „Turczynek A” w Milanówku
    3. przystąpienia do sporządzania zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu: "Królewska 2".
  3. Sprawy różne

 

Przewodniczący Komisji Ładu Przestrzennego i  Ochrony Środowiska

Jaromir Chojecki

 


 Zobacz również:

Udostępnij na: