Infografika dotycząca naboru na rachmistrza sposowego
Urząd MiastaPrzypięte

Już tylko do 8 lipca można zgłaszać się na rachmistrzów do Powszechnego Spisu Rolnego w 2020 r. na terenie Gminy Milanówek!

Urząd Miasta

50 tys. zł dla gminy z najwyższą frekwencją w wyborach. Po I turze prowadzą Michałowice.Trwa akcja profrekwencyjna „Głosujesz? Zyskujesz!” zorganizowana przez Stowarzyszenie „Metropolia Warszawa”.

Plakat Wakacje z "WuKaDką"
Urząd MiastaKomunikacja

Warszawska Kolej Dojazdowa zaprasza najmłodszych podróżnych do wspólnej zabawy "Wakacje z WuKaDką"

Logo Sekcji Turystyki Rowerowej
Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

Sekcja Turystyki Rowerowej przy Milanowskim Centrum Kultury zaprasza na kolejną niedzielną wycieczkę rowerową.

Kultura i rozrywka

Wpłynęło do nas kilka naprawdę pięknych prac, co wcale nie ułatwiało nam wyboru…

Inwestycje i infrastruktura

Projekt pod nazwą „Przebudowa ul. Zbigniewa Herberta w Milanówku” dofinansowano ze środków Państwowego Funduszu Celowego.

Kultura i rozrywka

Szanowni Czytelnicy. Dnia 3.07.2020 r. (piątek) biblioteka będzie czynna w godz. 10:00 - 13:00. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy w poniedziałek 6.07.2020 r. w godz. 10:00 - 13:00 oraz 14:00 - 17:00

Herb Rady Miasta Milanówka
Rada MiastaKalendarz wydarzeńZawiadomienia o sesjach

Uprzejmie proszę o wzięcie udziału w posiedzeniu XXIX Sesji Rady Miasta Milanówka, która odbędzie się on-line w dniu 2 lipca 2020 r. (czwartek) o godz. 17.00.

Logo Milanowskiego Towarzystwa Letniczego
Urząd MiastaOgłoszenia dla NGO

W dniu 26 czerwca 2020 roku odbyło się Nadzwyczajne Zgromadzenie Milanowskiego Towarzystwa Letniczego gdzie zgodnie ze statutem jednogłośnie wybrano nowego Prezesa MTL Pana Tadeusza Kuldanka.

Herb Miasta Milanówka
Urząd Miasta

Wiemy już jak głosowali mieszkańcy Milanówka w I turze wyborów prezydenckich w 2020 roku. Uprawnionych do głosowania było 12 826 osób. Z praw wyborczych skorzystało 9 557 Milanowian. Głosów ważnych było 9 531. Frekwencja Milanówka...