Prosimy o przeparkowanie samochodów pozostawionych bezpośrednio przy boisku na ul. Sportowej
W najbliższym czasie będą prowadzone kolejne prace natryskowe na terenie boiska do gry w koszykówkę (teren Orlika).
W związku z tym, prosimy o przeparkowanie samochodów pozostawionych bezpośrednio przy boisku na ul. Sportowej.
Pozostawienie aut w aktualnym miejscu może skutkować ich uszkodzeniem. Przepraszamy za niedogodności i ponownie prosimy o przeparkowanie pojazdów.

