Komunikat WKD w sprawie kursowania pociągów
Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. uprzejmie przypomina, że od czwartku, 14.05.2026 rozpoczął się kolejny etap robót związanych z wymianą szyn na szlaku linii kolejowej pomiędzy stacji Komorów i Podkowa Leśna Główna, w ramach którego na odcinku Otrębusy – Podkowa Leśna Główna przez najbliższe cztery dni, a także w wybrane dni w kolejnym tygodniu będzie obowiązywać wyłączenie z ruchu pociągów obydwu torów. W zamian za skrócone pociągi wyjadą na trasę autobusy zastępcze. Przypominamy również, że na odcinku od Komorowa do Warszawy pociągi kursują ze zwiększoną częstotliwością względem organizacji tymczasowej z marca i kwietnia br.
Szczegółowe informacje na temat organizacji ruchu WKD

