Logo Urzędu Miasta Milanówek

Jazz w Starym Kinie - Paulina Przybysz

Drugi koncert z Cyklu „Jazz w Starym Kinie" Przed nami!
Widzimy się już za chwilę, bo 5 grudnia o godz. 19.00 w Sali Widowiskowej Starego Kina.
Tym razem wystąpi dla Państwa znana i lubiana
PAULINA PRZYBYSZ! 
Artystka wykona utwory z płyty „Insides" oraz w tym wyjątkowym czasie zaprezentuje dodatkowo kilka świątecznych utworów jazzowych.
Brzmi zachęcająco?

Ostatnie bilety dostępne na :
https://biletyna.pl/koncert/Przybysz/Milanowek 


Wraz z artystką na scenie wystąpią:
Marek Pędziwiatr - fortepian
Jose Manuel Alban-Juarez - perkusja


Serdecznie zapraszamy!

plakat

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia