Logo Urzędu Miasta Milanówek

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie ekologicznym!

Referat Ochrony Środowiska  serdecznie zaprasza uczniów klas III–V szkół podstawowych z terenu Milanówka do udziału w konkursie ekologicznym pt. „Eko-butelkomat – drugie życie odpadów” 

Celem konkursu jest promowanie postaw proekologicznych, rozwijanie kreatywności oraz zwiększenie świadomości w zakresie recyklingu.

Zadaniem uczestników jest wykonanie przestrzennego modelu butelkomatu (recyklomatu), najlepiej z wykorzystaniem materiałów z recyklingu. Udział w konkursie może być indywidualny  lub w grupach do 3 osób.

Najważniejsze terminy :
• zgłoszenia do: 17 kwietnia 2026 r. 
• dostarczenie prac: 23 kwietnia 2026 r. 
• ogłoszenie wyników: 25 kwietnia 2026 r. podczas obchodów Dnia Ziemi 

Na laureatów czekają nagrody i dyplomy, a wszyscy uczestnicy otrzymają drobne upominki.

Zachęcamy do udziału i wspólnego działania na rzecz środowiska! 

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa
 
 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności