Logo Urzędu Miasta Milanówek

XXIII Memoriał Andrzeja Wróblewskiego w brydżu sportowym parami

22.11.25r, w Starym Kinie,odbył się po raz XXIII Memoriał Andrzeja Wróblewskiego w brydżu sportowym parami. Wydarzenie zorganizował  Włodzimierz Filipiak, kierownik działu sportu  Milanowskiego Centrum Kultury. W turnieju wzięło udział 60 zawodników (30 par). Puchary i nagrody wręczyli córka Pana Andrzeja Anna Belta i syn Marcin Wróblewski.

Wyniki Turnieju:

1. Anna Jaguszewska – Ewa Banaszkiewicz

2. Sylwester Cieślak – Grzegorz Rewer

3. Mariusz Łasiewicki – Rafał Łuczak

 

Najlepsza para z Milanówka: Elżbieta Wróblewska-Stanisław Stachlewski .

IMG-20251125-WA0000 IMG-20251125-WA0001 IMG-20251125-WA0002 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności