Logo Urzędu Miasta Milanówek

Wznowiono prace odwodnieniowe w ul. Podgórnej

26 lutego wznowiono prace związane z budową odwodnienia w ul. Podgórnej – na odcinku od ul. Piasta do ul. Kościuszki.

Zakończenie robót planowane jest na 13 marca 2026 r.

W związku z prowadzonymi pracami występują utrudnienia w ruchu drogowym oraz obowiązuje czasowa zmiana organizacji ruchu.

Prosimy o wyrozumiałość i zachowanie szczególnej ostrożności

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności