Informujemy, że dziś w godzinach 10:15–11:15 nastąpi wyłączenie centrali telefonicznej Urzędu Miasta Milanówka.W tym czasie kontakt telefoniczny z urzędem będzie niemożliwy. Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.