Logo Urzędu Miasta Milanówek

Nowe środki na doposażenie OSP

13 listopada w Urzędzie Marszałkowskim została podpisana umowa, która realnie przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Milanówku. Dokument sygnowali: Zastępca Burmistrza Mirosław Kaznowski, Skarbnik Miasta Agnieszka Czarnecka oraz Anna Brzezińska – Członkini Zarządu Województwa Mazowieckiego.

W ramach zawartej umowy OSP Milanówek otrzyma 50 tysięcy złotych na zakup nowych mundurów i hełmów ochronnych. To ważne wsparcie, które podniesie poziom bezpieczeństwa strażaków gotowych do niesienia pomocy mieszkańcom w każdej sytuacji.

Środki zostały przyznane w ramach zadania „OSP – edycja 2025”, współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności