Logo Urzędu Miasta Milanówek

Dziękujemy za udział w spotkaniu otwartym z Burmistrzem Miasta Milanówka

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za obecność i aktywny udział we wczorajszym spotkaniu, które poprowadził Burmistrz Miasta Milanówka Artur Niedziński.
Podczas spotkania Burmistrz przedstawił informacje dotyczące prac bieżących, dofinansowań oraz inwestycji.  
Po prezentacji mieszkańcy mieli możliwość zadawania pytań i podzielenia się swoimi opiniami.  
Dziękujemy za przybycie i wspólną rozmowę!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności