Logo Urzędu Miasta Milanówek

Dziękujemy za udział w spotkaniu otwartym – kolejne już wkrótce!

Wraz z Burmistrzem Miasta Milanówka Arturem Niedzińskim dziękujemy wszystkim mieszkańcom za aktywny udział we wczorajszym spotkaniu! 
Podczas spotkania Burmistrz przedstawił prezentacje, podczas której omówił plan ogólny, inwestycje oraz kwestie związane z bezpieczeństwem.  
Po prezentacji odbyła się otwarta dyskusja, podczas której Burmistrz odpowiadał na pytania mieszkańców, które dotyczyły głównie kwestii modernizacji dróg, rozwiązań technicznych, organizacji ruchu oraz oświetlenia. 
Frekwencja dopisała – dziękujemy za zaangażowanie i obecność!
Zapraszamy na kolejne spotkanie otwarte - 9 marca o godzinie 18:00 w Szkole Podstawowej nr 1 w Milanówku.
Do zobaczenia! 

Grafiki_na_nową_strone_www_(34) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności